cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Starševstvo prekaša vsak poklic

clock-img

09.06.2006, 09:23

clock-img

Anonimen

http://www.prim-nov.si/starsi.html#1

Mialim,da trenutno ni potreben komentar.

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 9.6.2006 16:24:55 >

clock-img

09.06.2006, 09:53

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

tole sem si pa kar shranila

hvala neva6

_____________________________

iz malega zraste veliko

clock-img

09.06.2006, 10:07

clock-img

Anonimen

Imam že dva odrasla in zdavnaj polnoletna otroka,ena pa bo naslednje leto zajadrla v polnoletnost.Iz dneva v dan se sprašujem,če sem jih prav vzgojila,ko opazujem njihove majhne napake.
Ko pa se ozrem naokoli,sem pa zadovoljna s tem kar sva jim z možem dala za popotnico življenja.Niso se podali na pot droge in alkohola.Niso nikoli zašli na stranpota.V bistvu sem zadivoljna in tudi ne.

clock-img

26.11.2006, 17:54

clock-img

ange

pencil-img

1


Vaši otroci niso vaši otroci.

So sinovi in hčere življenja,
ki teži po sebi.
 
Prihajajo skozi vas, a niso od vas;
in čeprav so z vami, niso v vaši posesti.
Lahko jim daste svojo ljubezen, a ne svojih misli, kajti imajo lastne misli.  Lahko dajete dom njihovim telesom, vendar ne njihovim dušam, kajti njihove duše živijo pod streho prihodnosti, ki je vi ne morete obiskati niti v sanjah.  Lahko si prizadevate, da jim postanete podobni, ne pa jih narediti sebi enake;kajti življenje se ne vrača nazaj. Loki ste iz katerih se kot žive puščice izstrelijo vaši otrociin lokostrelec vidi znamenje na poti neskončnosti.  Veselo se upognite v lokostrelčevih rokah;kajti tako, kot ljubi puščico, ki leti, ljubi tudi lok, ki je trden.

clock-img

07.12.2006, 10:59

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

In še avtor zgornjega besedila: Kahlil GIBRAN

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

07.12.2006, 11:03

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Vredno branja! Hvala! user posted image

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem