cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Stolček za hranjenje

clock-img

11.04.2006, 00:03

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

Ta teden smo definitivno ugotovili, da naša Julija ni primerna za trip trap stolček. Ta otrok se tolk zvira pri vsakem obroku, da nam skoraj ven pade user posted image . Pri Ani ni bilo nobenih težav od 6 meseca naprej, zato se sploh nisem ubadala s tem, da bi kupila kakšen drug stolček.

Zdaj sem se pa odločila, da nujno rabimo nekaj drugega. A ima mogoče katera kakšen nasvet, kateri stolček polg Prima pappa (ki me odbija zaradi  cene) bi bil še primeren?
Ne bi rada kupovala novega, ker nevem, če bomo imeli še kaj naraščaja, pa še nov avtosedež moramo kmalu nabaviti, zato se bova mogoče odpravila še po trgovinah z rabljeno opremo, pa še oglase bova prebrskala.


Thx
O.

clock-img

11.04.2006, 07:08

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Mogoče pa ga ima kakšna kolegica, pa bi si sposodila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

11.04.2006, 08:11

clock-img

tadejaa

pencil-img

121

Tudi jaz pri prvi nisem imela težav, ker je sedela lepo v vsakem stolčku.
Zdaj pa imamo malega razgrajača in v sekundi zleze iz stolčka. Namreč stolček nima varnostnih pasov. Zdaj iščem varnostne pasove ali pa bomo morali kupiti nov stoluser posted image .


clock-img

11.04.2006, 08:49

clock-img

pika_b

pencil-img

414

Tole sem slučajno našla med brskanje po bolhi. Ni ravno nov model in nov, je pa poceni. Upam, da ti bo kaj v pomoč.

http://www.bolha.com/oglas1344997

lp

clock-img

11.04.2006, 09:09

clock-img

tadejaa

pencil-img

121

Ja tale je pa res poceni. Novo prevleko sem pa videla v Rutarju za 4000 sit. Torej skupaj stolček in nova prevleka 7000 sit. Še vedno je poceni.
Ampak ta stolček nima paskov za čez ramena in za nas žal ne pride v poštev.

clock-img

11.04.2006, 10:45

clock-img

Anonimen

Najcenejši stolček se najde v Ikei, najbljižja je v Gradcu, stane pa cca. 15 eur. Bele barve, plastičen, med nogami ima ozko "pregrado", da otrok ne pade ven. Hrbet se lahko podloži s plastično napihljivo blazinico (za majhne otroke, ca.4 eur ). Naša punca je stara 9 mesecev in tega ne rabimo več.

Če te zanima, je slika tudi na netu. Samo v info-v soboto je pol parkinga pred Ikeo "LJ"-mogoče najdeš koga, da ti ga prinese.

clock-img

11.04.2006, 11:21

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

Hvala punce, sem gledala predvčerajšnjim na bolhi, pa nič nisem našla. Tale mi je pa kr všeč. V Ikeo se bomo pa tudi mogoče kaj kmalu odpravili. Danes bom pa še mal pri nas prečekirala.

Moje kolegice imajo pa stolček še v uporabi, tako da to na žalost odpade.


clock-img

12.04.2006, 19:50

clock-img

BlankaT

pencil-img

511

Jaz sem vzela tega, je za 50% znižan in pride malo vrč kot 7 jurjev, je pa nov.

http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DEU/Mt_BrowseCatalog-N;sid=v6UWLxpWNLvTLV5rgoV2JxtcNnb0i25ZD3Q=?CategoryName=de_DE-fu%2e02%2e08%2e02&pg=0&sz=16&lnav=moebel/inc/moebel_navi_left&bnr=232_moebeleinzel.jpg&ziel=moebelnavi

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

clock-img

13.04.2006, 22:02

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

olivia, točno takšnega z bolhe imamo mi doma, s tem da ni strgan (še) user posted image ...in tudi mi zdaj vemo, zakaj imajo novi modeli pasove še čez ramena...če je tak živec, bo zlezel tudi iz tega...naš se samo obrne, prime zadaj za rob in že stoji...tako da če kupuješ, išči takšnega z več pasovi (jaz bi ga sigurno, če ne bi imeli tega že od prej doma)

_____________________________

yeah, thats me ;)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem