writing-img

Tašča - spet

clock-img

11.05.2005, 09:57

clock-img

Čiračara

pencil-img

738

Lep pozdrav!

No, včeraj je tud mene tašča presenetila:(. Seveda ne pozitivno.
V soboto smo povabljeni na eno poroko od zeloo daljne žlahte. Skratka sploh nismo v nekih kontaktih, razen ob pogrebih in podobnih dogodkih.In midva izjaviva, da ne bova šla, ker mene zadnjih štirinajst dni mučijo glavoboli oz.nekakšna migrena.Pa tudi ne čutim neke velike obveznosti, da bi šla, ker si pač nismo blizu. Ta par tudi že obvestila, da naju ne bo in da se bova z darilom oglasila po poroki. Normalno sta naju razumela in sta povedala,da tud še enega para ne bo, ker je tud ona nosečka in da se tud slabo počuti.
In to izve moja tašča. In mi začne pridigat, da to bi pa morala it, kaj bodo pa rekli, itd. In izjavila je še to, da zdaj se pa ne bo mogla pohvalit v smislu: Glejte, to je pa moja noseča snaha!! Halloooo???
In izjavila je tudi, da glavoboli sploh niso normalni v nosečnosti!!!! Ona že ve, ker je dvakrat rodila!!
A mi verjamete, da mi je "deklc" dol vrglo? Pa sem ji lepo povedala, da sploh ni njena stvar kam greva, kam bova šla in kje sva. Ja, potem je pa seveda sledila užaljenost.
Vam povem, da jo imam dost za nekaj časa!!:(....

LP


clock-img

11.05.2005, 10:00

clock-img

NinKa

pencil-img

946

Ah te tašče.....

Svoj komentar glede svoje......:grrr::grrr::grrr:

:sloncek::kuza::sloncek:

clock-img

11.05.2005, 10:02

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Edino prav si naredila :bravo::bravo::bravo: - pa naj se muli..:)-

Sploh se ne obremenjuj s tem, ker to škodi tvojemu :duda: - zdaj se moraš posvečati samo sebi in njemu oz. njej. Je pa verjetno res, da ti takšne stvari načnejo živce.. Ti se ji kar ne pusti.. Tvoje oz. vajino življenje in vajina stvar kam in kdaj bosta šla - čisto prav si ji povedala.

Glavoboli se pojavljajo pri nekaterih nosečnicah.. Če pa si strašno moteči oz. hudi pa se le posvetuj s svojim G..

Pa veliko sreče s taščo.. (moja je na srečo ful vredu)..

:nosecka: v 33t

clock-img

11.05.2005, 10:04

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Ti se kar nič ne sekiraj. Efekt je tako ali tako isti. Tašča .... skuhala in pojedla bo rilčevo župco in bo. Saj bo tudi ta poroka mimo.
Evo ena :rozica: zate, pa en :hudicek: za taščo.

Pa še en vic na temo tašč:

Pride pogrebnik domov, ves zmučen. Pa ga vpraša žena: "Zakaj si pa tako zmučen? Ste imeli dosti pogrebov?" Pa pravi pogrebnik: "Ne, samo enega." Žena ga vpraša: "Zakaj si pa potem tako izmučen?" "Ker smo pokopavali neko tečno taščo, pa so ostali ploskali, tako da smo mogli desetkrat ponavljati!"

:kava::kuza::kava::kuza:

clock-img

11.05.2005, 10:09

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

Jaz pa lahko mojo samo hvalim in hvalim, ne vtika se v najine zadeve, nama pomaga, nama stoji ob strani, zdaj nakupuje za :duda: kot nora oz kot da bi bila ona noseča, ...

res sem lahko srečna za tako taščo


Lp Tia74

clock-img

11.05.2005, 10:18

clock-img

Lenči

pencil-img

117

Ja tašče - večni problem.

Jaz z mojo sicer nimam problemov (trkam na les), ker praktično tudi nima stikov z nami. Je pred nekaj leti odšla od moža z enim mladcem (ki je star približno toliko kot moj možek :zmeden: ) in je še sedaj z njim. Ker ve, da moj možek in njegova sestra nad njim nista navdušena so tudi obiski redki (ob velikih praznikih - cca. 3x na leto). Tako da še sreča za moje starše, ki so nam res vedno na razpolago :bravo:.

Glede tvojega problema Čiračara pa - naredila si prav. Važno je tvoje počutje in počutje tvoje pikice.

Ti pošiljam enga sončka, Lenči

clock-img

11.05.2005, 10:28

clock-img

tannya

pencil-img

628

Čiračara, prav si naredila. Ne vem kaj je z nekaterimi ženskami - taščami, jaz imam z mojo že 10 let konflikte. Ne razume, da je njen sin samo njen sin in ne partner...Vsake toliko jo moram postaviti na hladno, da je potem nekaj časa mir. Še sreča, da živi 100 km stran, ker če bi bila bližje, ne vem kako bi bilo.

Ne se sekirat in poskrbi zase, da se boš ti dobro počutila.

Tanja

clock-img

11.05.2005, 10:42

clock-img

saba

pencil-img

1221

čiračara prav si naredila:bravo:

jaz mam tudi take in drugačne konflikte z mojo taščo...pa tudi ji kdaj pa kdaj zabrusim nazaj. Sej vem da želi samo dobro, ampak včasih prestopi mejo.

..in še jo mam blizu, sosednja vrata hiše:hudicek:

clock-img

11.05.2005, 11:44

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.05.2005, 11:46

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.05.2005, 12:10

clock-img

girly

pencil-img

951

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
za to kar si nardila.če si ne da dopovedat, njena stvar. kam gresta in kam ne ni njej problem. sploh ni pomembno kdo se poroči, tud če bi se ne vem kdo, če vama ni za it, je to vajina pravica da ne gresta. aja, kaj pa tvoj :love: pravi na mamino izjavo?

sej jst sm tud mela v preteklosti težave s taščo, sm ji kr neki krepkih povedala ( se je tok bala za svojga sinkota :grrr: ), potem neki časa sploh nismo mel stikov, zdej se pa krasno razumemo :bravo: in vsaka čast, se sploh ne vtika več in pusti, da živiva po svoje. res lep občutek, ko se s taščo fajn razmeš, samo včasih ne gre brez tega, da poveš kako in kaj . takrat je hudo, potem se pa tottalno oddaljiš al se pa zbližaš :)-

se oproščam za nakladanje
lep dan ;)

clock-img

11.05.2005, 12:21

clock-img

Čiračara

pencil-img

738

Girly moj:love:je seveda dal meni prav. Čeprav ima zelo rad mamo, je vedno na moji strani:bravo::bravo:.
Še vedno misli, da bo ona rihtala svojega sina kot da nima žene. Svašta:grrr:
Tud on ji je povedal nekaj krepkih. Če se je je kaj prijelo, bomo pa videli.

LP

clock-img

11.05.2005, 13:08

clock-img

Andy13

pencil-img

589

Čiračara, naredila di edino pravilno. :bravo:

clock-img

11.05.2005, 13:11

clock-img

Anonimen

Se strinjam s Tjago. Pa še to bi dodala, da obstaja čisto majčkeno upanje, da te bo pa zaradi tega morda v prihodnje bolj spoštovala ali pa bolj bala in bo malo pomislila, kaj reče.

clock-img

11.05.2005, 14:03

clock-img

marper

pencil-img

34

Ne sekiraj se zaradi tašče!

Misli nase in na Pikico:bravo:.

Ne sekiraj se zaradi tašče, se bo že ohladila. Naj ji še mož pove in razloži, kako je. Mogoče bo pomagalo za naprej, da ne bo prihajalo do nepotrebnih nesoglasij. Škoda tratiti živce zaradi takih stvari, so še veliko bolj pomembne!

Kar se pa tiče glavobola je pa to v nosečnosti normalno pri nekatrih, zaradi sprememb v telesu in povečane količine krvi!

Sicer sva tudi midva letos povabljena na dve poroki: ene bo šritiranjst dni pred PDP, druga pa mesec in pol po PDP.
Prijatelji, ki vabijo vejo kako je v nosečnosti... zato bomo v zadnjem trenutku potrdili ali odpovedali prisotnost. Jaz bi rada šla, pa sedaj nisem svoj šef, bom videla, kaj bo Pikica rekla, tako pa bo..... hi hi hi;).


33t 2d

clock-img

11.05.2005, 19:08

clock-img

Yasminka

pencil-img

549

Čiračara rect moram, da sem se se kar mal zamislila nad tem dogodkom s tasco. Moja je res super tasca. Celo pelje me do G, ker ne prenasam vozenj z busom.
Ga pa na zalost veckrat polomi moja mama!!!! Zadnjic je sestra praznovala rojstni dan. Slabo sem se pocutila in hotela sem ostati doma, pa sem vseeno prisla. Na koncu mi je pocil film, ko sva s sestro sami vse skuhali in pospravili, mama pa je klepetala ob kavici in se hvalila s prihajajocim vnuckom.
Moj nasvet: pusti jo naj se nekaj casa drzi dolg nos. Pohvalno pa je, da si ji povedala kar ji gre!! Bravo punca!!!:bravo::bravo:

clock-img

12.05.2005, 10:43

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

Kura :hudicek:

Samo srčno upam, da ne bom kdaj jaz komu takšna tašča... Sem že možu povedala, naj me kresne po glavi, če bi se spreminjala v zmaja :zmeden:

Tudi moja tašča je na meni uporabljala tovrstne prijeme, zdaj pa sem kot ledena gora in ji niti prilizovanje (po novem :zmeden2: ) več nič ne pomaga.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem