writing-img

Tekanje na vodo...

clock-img

04.08.2007, 16:21

clock-img

Anonimen

Pozdravljene.

Vem, da je to za nosečnost normalno, ampak ne vem, če že tako hitro in res tako pogosto user posted image . Sem prvič user posted image , pa mi je vse neznano.

Problem je ta. Sem v 19. tednu in zadnja dva dni tekam na vodo tri do štirikrat na uro (sem tudi prej pogosto, pa ne tolk), iz mene pa par kapljic urina, precej močnega vonja. Sem že mislila, da bi zadržala in ne bi šla vedno takoj, ko me tišči (se mi zdi, da ko končam, bi skoraj že spet lahko šla), pa prične po kratkem času prav boleti. Ima katera podobne težave, izkušnje???

clock-img

04.08.2007, 16:41

clock-img

max81

pencil-img

3273

Draga anonimna, mogoče imaš pa vnetje mehurja, priporočam, ti da kar se da veliko piješ

pa lp

clock-img

04.08.2007, 16:43

clock-img

nemrak

pencil-img

1041

user posted image user posted image ,
veliko pij in bo boljše. Kadar jaz premalo pijem (naj večkrat se to zgodi v službi) se meni zgodi isto.
Prav to se mi je zgodilo včeraj pop in sem prišla domov sem se nalivala z vodo, pa je bilo čez 1 uro boljše.

clock-img

04.08.2007, 17:29

clock-img

Pia77

pencil-img

612

Anonimna, če imaš tako hude težave, bi bilo po moje kar na mestu, da greš h G ali svojemu zdravniku, da opraviš preiskave urina na bakterije (vključno z urinokulturo po Sanfordu ali Uricult). Pomembna okužba sečil je lahko dejavnik tveganja za prezgodnji porod... Lahko, da ti bodo napisali antibiotik.
Do takrat pa se nalivaj z vodo, če imaš pri roki suhe brusnice, brusnični čaj ali kaj podobnega, pa uživaj tudi to!

clock-img

04.08.2007, 23:36

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.08.2007, 15:23

clock-img

lotty4

pencil-img

402

Ni panike! Ti sam pij, pij, pij, pa boš videli iz par kapljic bo postal curek, ki ne bo smrdel in bo lepe oa svetlo rumene do prozorne barve. Če boš veliko pila ti tudi na nobene dodatne urinske preiskave ne bo treba, ker bodo že osnovne o.k. Pa kaj če moraš velikokrat na wc, meni se doma prov smejejo, jaz pa cvetim od zdravja, ker mi voda vse bakterije odplakne. Lahko se zgodi da boš imela zjutraj rumen in smrdeč urin, pa spij že na tešče kozarec vode pa bo drugi obisk wc-eja boljši. Res pa pij in pij.

clock-img

06.08.2007, 16:14

clock-img

glista

pencil-img

201

Živ,

kot so rekle že predhodnice: veliko, veliko, veliko, veliko pij. Saj se sliši neumno, ampak res več kot piješ, bolje bo.
Malo se moraš ap tudi navaditiuser posted image
V nosečnosti si zelo pogosta obiskovalka WCja.user posted image  Spada zraven.
LP.
Pija.

clock-img

06.08.2007, 17:26

clock-img

Pia77

pencil-img

612

Ljube moje, če gre ženska vsakih 15 minut po nekaj kapljic na vodo, in jo ob tem peče oziroma ima občutek polnega mehurja, ko je čisto prazen, potem je to skoraj ziher cistitis in ne samo simptom nosečnosti.
Seveda je treba veliiiko pit, ampak da gre k zdravniku in odda urin, je pa tudi na mestu.
Iz take zadeve se lahko razvije vnetje ledvičnih čašic.. in splav. In potem? Samo velik pit?

clock-img

06.08.2007, 17:49

clock-img

Anonimen

Jaz sem čimveč vode morala piti in je bilo bolje. Ti pa svetujem, da se vseeno zglasiš pri doktorju. Le on najbolj ve, kako pa kaj. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem