cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Test za zgodnje ugotavljanje nosečnosti

clock-img

29.09.2022, 10:35

clock-img

bimbooo1

pencil-img

14

Pozdravljene, sem malo v dilemi, nekaj mi ni dalo miru in sem naredila test 3 dni pred izostankom M, kupila sem v lekarni pregnafix za zgodnje ugotavljanje nosečnosti. Najprej po cca 4-5min je bilo negativno oz res mogoče samo senca po cca 10-12 minutah pa je test zgleda tako (prilagam sliko) čudno mi je da je tako tanka črtica, kasneje sem ponovila se first sign duo ki je bil negativen. Ima katera izkušnje s temi pregnafix testi? 
Hvala že vnaprejLep pozdrav user posted image

clock-img

08.10.2022, 11:14

clock-img

Manca.

pencil-img

17



user posted image
Tudi jaz sem imela danes takšen test in mislim, da je to negativno oz. ta črtica evaporacijska. Meni se je pokazalo enako pri tocno 10 minutah, ampak takrat test naj ne bi bil več veljaven. Probaj še narediti drug teden novega, takrat bi morala biti črtica pokazana hitreje.Srečno🍀

clock-img

08.10.2022, 11:16

clock-img

Manca.

pencil-img

17

Zdaj komaj vidim, da je bila objava že prej. Si ponovila test?

clock-img

08.10.2022, 11:16

clock-img

Manca.

pencil-img

17

Zdaj komaj vidim, da je bila objava že prej. Si ponovila test?

clock-img

08.10.2022, 11:17

clock-img

Manca.

pencil-img

17

Zdaj komaj vidim, da je bila objava že prej. Si ponovila test?

clock-img

08.10.2022, 19:09

clock-img

bimbooo1

pencil-img

14

Jaa, sem ponovila par dni kasneje in je bil pozitiven😊 sem kupila digitalnega da je bil jasen rezultat, tako da veselo čakam na prvi pregled🥰

clock-img

08.10.2022, 22:29

clock-img

Manca.

pencil-img

17

Srečka. 😊Jaz sem pa že mislila, da je nemogoče, da so tanke črtice tudi lahko pozitivne. Sem vsepovsod brala, da je to negativno. Torej še imam upanje in mogoče bo tudi moja črtica čez nekaj dni močnejša.😊

clock-img

09.10.2022, 08:48

clock-img

bimbooo1

pencil-img

14

Tudi jaz sem slišala da so to negativni testi, pri temu me je pa begalo da je bila črtica modra in ne samo temna, sej se zdaj ne morem dojeti da je res pozitivno. Držim pesti tudi zate da se pojavi plusek🍀 kdaj si naredila test na sliki? 

clock-img

09.10.2022, 09:47

clock-img

Manca.

pencil-img

17

Saj tudi mene bega. Delala sem večkrat ta test iz slike, se mi je vedno pojavila siva senca. Se na sliki ne vidi dobro, na mojem testu je zivo rdeca crtica tudi. Ampak me skrbi, da je spet to na tem testu.Pa sem ga brala se v casu, ko bi naj bil veljaven, oz. na meji. Naredila sem ga včeraj popoldne. Zadnjo M sem imela 9.9 tako, da je cisto mogoce, da je nosecnost, ampak se prehitro ne veselim in niti ne upam kaj preveč.Počakam še kak dan in raje naredim zjutraj. Je pa fora, da se mi moj heca že par dni, da sem enaka, ko sem bila v prvi nosecnosti. Bolela me je žlička, hodila sem po lekarnah za tablete za krce v trebuhu, imela glavobole. Zgodba se ponavlja, ampak že 3 leta ni + in sploh ne razmišljam prav v to smer.

clock-img

09.10.2022, 13:23

clock-img

bimbooo1

pencil-img

14

Oh, to je res dolga doba. Najbrž res najbolje da ponovis z jutranjim urinom, res držim pesti zate da bo plusek❤️  sporoči ko ponovis🍀

clock-img

10.10.2022, 18:07

clock-img

Manca.

pencil-img

17

Moj današnji test je negativen😊 Se mi je kar zdelo, da pri meni bo nekako tako.

clock-img

11.10.2022, 16:10

clock-img

bimbooo1

pencil-img

14

Držim pesti da čimprej zagledaš plusek😊🍀

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem