cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Velikost in teža dvojčkov

clock-img

21.01.2010, 08:50

clock-img

Žaka

pencil-img

291

Dobro jutro !

Nekaj mi ni jasno, ko tako surfam po netu in odpiram razne strani o nosečnosti, o rasti in teži beybik. Mi nekaj ne gre. Jaz sem bila nazadanje pri ginekologu 3,5 tedne nazaj. Se pravi v 21 tednu.Pa mi je rekla da je plodek A fantek velik 28 cm in tehta 500g. Plodek B punčka pa je velika 26 cm in tehta 490 g. A ni to malo preveč za 21 teden ? So se možno zmotili pri tednih nosečnosti ?

Hvala

clock-img

21.01.2010, 09:00

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

otroci so različni , zato je brezveze gledat neke tabeleuser posted image

Mojadva sta bila rojena v 34.tednu in sta bila težka skoraj po 3 kile... marsikateri donošen ni tako težak.
PA ta starejša je bila v 37. tednu rojena s 3700 g.

Pač delamo veliek otroke:)


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

21.01.2010, 09:27

clock-img

ljupka

pencil-img

1169

Men moja noče nič povedat koliko sta velika in teška pa sem bila že velikokrat na UZ ,zgleda da ji bom mogla sama zatežit!
Vedno reče samo to,da je vse v redu!

clock-img

21.01.2010, 10:29

clock-img

Žaka

pencil-img

291

Sem kar malce skeptična glede tega zdaj. Zdaj pa sploh, ker so kolegici rekli da bo rodila 15 marca. Rodila pa je januarja 10. Tako da......potem pa ji je ginekologinja rekla, da oni ne morejo vedeti, da imajo nekatere ženske še 4 mesece krvavitve in ne vejo da so noseče. Oni pa računajo od zadnje menstruacije.

clock-img

21.01.2010, 11:09

clock-img

x_srečka_x

pencil-img

1025

Ta teža ni točno,ker so odtopanja. Meni so še preden sem rodila delali Uz in rekli da ima 2000g rodil se je pa s 1600g

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem