writing-img

Vožnja v avtu - pomoč

clock-img

14.12.2004, 11:29

clock-img

Tipi

pencil-img

431

Naša principesa se noče voziti v avtu. Najprej sva mislila, da je temu vzrok lupinica, da je v njen preveč utesnjena in jo to muči.
Tako sva nabavila Romerjev sedež King TS plus in upala, da bo boljše, pa se je izkazalo, da ni vzrok sedež temveč sama vožnja.
Ko se kam odpravimo se mora nekdo nenehno ukvarjati z njo pa še to se kmalu naveliča in prične jokati, tako da postanemo vsi živčni.
Jaz res ne vem več kaj narediti, zato vam bom hvaležna za kakršnokoli informacijo ali nasvet.

Lp:sloncek:

clock-img

14.12.2004, 11:35

clock-img

malika

pencil-img

3199

Pri nas je isto.Brez animacije ne gre. Zdaj imam vedno v avtu ogromno igrač in vedno pripravljeni vsaj dve steklenički s čajem, pa še kakšne kekseke, da mu podajam stvari, on pa seveda veselo okoli meče.

Včasih pa se delam, kot da ga ne slišim in ko da svoj repertuar kreganja skoz je potem nekaj časa mir. Ušesa sicer trpijo, ampak vsaj eno rešitev je treba najt a ne?

clock-img

14.12.2004, 11:58

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Mi smo imeli tudi težave z vožnjo v avtomobilu in smo ugotovili ,da ga moti tema spomladi ko je bil dan daljši se je situacija spremenila.

clock-img

14.12.2004, 12:17

clock-img

BARBARA R.

pencil-img

1706

Hvala enako.Midva sva šla pa po Kiddy life plus.Joj,še namontirati je ne morem.Samo,da se vsedem z njo v naročju v avto je jok.Tako se mi krivi nazaj,da tudi pod razno nisem sposobna jo sama stlačiti v sedež.Sploh ne vem kako si oziroma ji naj pomagam.

Ima katera nasvet?

:muca:

clock-img

14.12.2004, 12:17

clock-img

Anonimen

Jaz sem bila včasih že čisto hripava od petja otroških pesmic med vožnjo... tudi po petrkat sem pela eno in isto, če je bila bolj kratka, pa se na brzino nisem mogla spomniti nove... je pa zaleglo.

clock-img

14.12.2004, 13:06

clock-img

viv_

pencil-img

9144

Pri nas je tudi problem tema - tako da ima zdaj zadaj vedno prižgano ta malo lučko, tudi podnevi. Pa je OK

clock-img

14.12.2004, 13:18

clock-img

M&P

pencil-img

433

Me veseli, da nimamo samo mi problemov z vožnjo.:)-:)-:)-Najhuje je, ko se znoči in takrat ne pomagajo ne igrače, ne duda, ne lučka v avtu.:grrr:GROZA!Pomaga samo to, da se peljemo skozi mesto in gleda obcestne luči.:)-:)-:)-Amapk pri nas se mesto in luči počasi končajo, potem pa :((:((:(( do doma.Doma pa kot ne bi bilo nič-prerojena!

lp, :rozica:

clock-img

14.12.2004, 14:01

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Meni se zdi, da imajo otročki taka obdobja, ampak če vztrajaš, da mora biti v avtu pač v sedežu in da ni druge pomoči, to počasi mine. Jaz sem velikokrat sama v avtu s ta malim in drugega kot pogovarjanje in petje pesmic ne pride v poštev, ker sedi zadaj. Pa to ne pomaga dosti. Ampak je bilo isto z mojo deklico. Pol leta je takole protestirala (od 6.-12. meseca), potem je pa nehala. Mogoče imajo punce prav, je res kriva svetloba.Pa pa:sloncek:

clock-img

14.12.2004, 14:27

clock-img

Anonimen

Ja, jaz sem bila tudi vedno proti igranju v avtomobilu. Mojemu možu se je zdelo samo po sebi umevno, da otroka v avtu pač zabavamo, da pozabi, da se vozi. Ja, kaj pa če sem sam z njim v avtu, kot smo pač večkrat nekatere? Jaz nikoli nisem hotela malega kaj posebej zabavati, razen da sem mu pela. Vedno sem trdila, da peljanje v avtomobilu ni čas za igranje, ampak da vsi čakamo, da se pripeljemo na želeni cilj, in to je vse. Tako da smo samo peli pesmice in pemsice in pesmice...

clock-img

14.12.2004, 18:56

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Poznamo, dobro poznamo to. Kriza je v avtu in to vedno. Sploh ko se vozmo v Celje k nam domov, kjer je ura pa pol vožnje, pa je vse skupaj še bolj grozno. Tamala se tako joče, da je vsa zahripana in rdeča v obraz, pa kr cuka jo (se ji kolca), tako da obvezno se moramo ustavit, ker ko se začne dret ne pomaga nič. No zdaj smo ugotovil da spet rula SANKAŠKA POLKA:((:((:(( Zdej si pa predstavlite, sankaška polka dve uri!!!!!!!! Za umret vam povem. Sem zasovražla čuke do onemoglosti. Takrat ko ji damo to gor se umiri in posluša. Pol pa če je velika velika sreča tudi zaspi za kake pol urce.
Smo pa jo tud že mogl rukat s stolčkom vred, ker so naše ceste preveč gladke (kdo bi si mislil:zmeden2:) in jo premal ruka, najraj ima makadam pa gozdno cesto, ker gleda smrekice, pa drevesa, pa še ruka jo. Sovraži pa zvečer obcestne lučke, ki jo kar naprej osvetljujejo.

Kako pomagat:
- igračke (kaj pa vem ji ima eno tono, pa nič ne pomaga)
- v naročje (NE, to je zadnja možnost in tega se ne bom v nobenem primeru poslužila jo raj poslušam kako se dere)
- čajček (zaleže a za pet minut, potem spet isti repertuar - drenje)
- tud mlekeca smo ji dajal (ni efekta tako kot pri čajčku)
- vožnja v lupinci spredaj (še nismo probal, ker ne mormo, saj nimamo izklopa airbaga)
- nov sedež, tak ki gleda naprej (bomo vidl ko bo težka 9 kil (kje je še to:zmeden:)
- petje pesmic (ne pomaga)
- lučka zadostuje za dve minute, tolk je zanimiva)
- tako da NIMAM POJMA!!!! (morda bo tebi kaj od tega pomagal)

Pri nas trenutno v avtu rula samo SANKAŠKA POLKA.:(( Tako da mami in ati jokata, ne naš problematičn piščanček.

Uživajte v vožnji:bravo:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem