writing-img

Za Baby23

clock-img

02.12.2004, 09:34

clock-img

Maša26

pencil-img

550

Hej,

sem prebrala malo nižje, da si imela neko čudno kratko M in da te ŠE PO NJEJ bolijo prsi. To se mi zdi ful čudno, ker meni že takoj ko kaj priteče ˝dol padejo˝. A ne bi šla ti še en test narest?

:miska::miska:

clock-img

02.12.2004, 09:55

clock-img

baby23

pencil-img

64

OJla!

Če se do sobote situacija ne spremeni bom res šla v lekarno po CB; je pa mal tut panika, ker sem zbolela in si ne upam vzet nobenih zdravil (tablet), me pa grlo in glava bolita da je za znoret. Če je res pikica tu, ji ne bi rada že takoj na začetku škodovala.

Hvala ti, ker misliš name.

Lp

Baby23

clock-img

02.12.2004, 10:20

clock-img

Vrtnica1

pencil-img

465

baby23, moji prijateljici je G v visoki nosečnosti, ko je umirala od glavobola rekel, da en lekadol pa lahko brez problema vzame. Sem slišala, da se Lekadol tudi med nosečnostjo lahko vzame.
Lp, V. :rozica:

clock-img

02.12.2004, 10:39

clock-img

NikaJan

pencil-img

10

V nosečnosti lahko vzameš take stvari: Lekadol, Citripan (kar ima paracetamol). Jaz sem imela tudi kar močne glavobole, ki so menda hormonskega vzroka, pa sem včasih zadevo olajšala in je bilo vse ok.

clock-img

02.12.2004, 15:42

clock-img

Gea1

pencil-img

411

Lekadol baje ne škodi, tako je vsaj meni rekla zdravnica.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem