cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zakaj se tako boji živali?

clock-img

14.09.2005, 08:56

clock-img

Pikapolonica

pencil-img

653

In to vseh. Mačk , psov, zajčkov, krav... Samo približaš jo tem, včasih čisto ljubkim bitjecem, pa Tia najprej otrpne potem se začne pa tako jokati , da ne znam opisati. Pa NIKOLI ni imela nobene slabe izkušnje, razen morda enkrat z enim psom , ki je pred njenim vozičkom dvakrat močno zalajal. Pa dobro, potem bi razumela da se boji psov, ampak ne pa tudi vseh ostalih. In kot da ni dovolj, da se jih boji v živo... tudi če jih zagleda v knjigici narisane je jok takoj tu.

Recite da je to samo faza in bo minilo! Aja, stara je pa 10 mesecev (ups , saj se vidi v podpisu )

LP, Pikapolonica

clock-img

14.09.2005, 09:00

clock-img

Anonimen

hmmm..mislim da je res samo faza. naša tisa je sicer pravo nasprotje..obožuje živali in je že od samega začetka v tesnem kontaktu z mački, psom, ker so to naše domače živali...zdej ko se merka pri babi ki živi na vasi grejo tut krave gledat pa nad kurami je blazno navdušena

drgač je pa njena sestrična taka k tvoja, sam da je una stara že 7. ima ful obdobja. enkrat se boji vsega pol pa ničesar. do pred nedavnem se je bala psov mačkov res vseh. dokler ni mama naštimala mačka in ker je tm večkrat kje imela šanso se počas navjat in zdej ga po pmescu že vlač okol in se iga z njim pa vse

lp, lara

clock-img

14.09.2005, 09:09

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Pojma nimam, kaj je lahko vzrok strahu


Pri nas je ravno obratno.....doma imamo psa in ovce, kravo. Pa bi ta mala kar naprej pri njih bila, jih božala... Mogoče je že kar preveč zaupljiva do živali....gre k vsaki, tudi če 1. vidi ...zato jo moram kar naprej kontrolirat, če kam gremo, ker pač ne vem, kako se odzivajo živali, ki niso otrok navajene.

Pa jo je doma enkrat ugriznila ena ovca, ki jo je božala, pa se mala sploh ni sekirala.
Tako, da ne vem.....po moje bo najbolje, da je ne siliš k živalim, ker če se boji, bo potem še huje. Naj preraste to in bo že sama pokazala, kdaj bi pa ona šla do živali.

clock-img

14.09.2005, 09:57

clock-img

BARBARA R.

pencil-img

1706

Res zanimivo. Običajno imajo otroci radi živali, tako tudi naša Kristina. Je pa res, da dobesedno živi z mucki in skorajda tudi s psom. Živali tudi lepo oponaša in ve kako se oglašajo.
Žal ti ne znam svetovati.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem