writing-img

Zakaj zdej to?

clock-img

20.07.2005, 21:35

clock-img

*biba*

pencil-img

79


Ola!

Zanima me zakaj zdej to da kar na enkrat ni dovolj oz.je manj mleka?:((:((

Stari smo 7 mesecev in sva se hranila zjutraj in zvečer sedej pa to:zmeden::zmeden:

clock-img

20.07.2005, 21:41

clock-img

Anonimen

Premisli, če dovolj piješ? Sedaj je vroče in moraš piti še več tekočine, kot sicer.
Ali si bolj utrujena, kot ponavadi?
Si doživela kakšen hujši stres?
Mogoče pa bo zalaufal normalen ciklus-hormonske spremembe imajo tudi začasen vpliv na količino mleka.
Ali pa sta začela z uvajanjem goste hrane in izpuščanjem podojev, pa imata malo zmede?
Ne vem. Mogoče je kaj od tega.
Pri meni sicer ni bilo nič od naštetega, pa mi je ravno tako pri 7 mesecih začelo zmanjkovati mleka in najinega dojenja je bilo hitro konec.
Pa še vseeno sem bila vesela, saj sem prvega dojila 4 mesece, druga pa le tri :(
Pozdravčke, Nojči:sloncek:

clock-img

21.07.2005, 08:30

clock-img

viv_

pencil-img

9144

Včasih pač preprosto zmanjka mleka...

clock-img

21.07.2005, 09:34

clock-img

Anonimen

...in zato potem obstaja prilagojeno mleko. Da se človk preveč ne sekira.

clock-img

21.07.2005, 09:51

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Pride do tega kdaj, ja. Naredi si sezamov napitek, pa veliko pij, pa kr pristavljaj, lahko še bolj pogosto, kot sicer. V parih dneh se ponudba in povpraševanje spet uskladita. (če seveda z dojenjem želiš nadaljevati:) )

clock-img

21.07.2005, 09:52

clock-img

viv_

pencil-img

9144

Pa saj 7 mesecev dojenja je kar nekaj, tako da če ne gre več pač ne gre. Prilagojeno mleko in gosta hrana pa je.

clock-img

21.07.2005, 20:04

clock-img

Anja167

pencil-img

1017

Kako veš, da ga je manj (premalo)? Meni se sicer tudi tako zdi, pa vendar naš druge hrane poje tako malo, da mora imeti mišelinke prav od mleka. Torej ga ni premalo.

clock-img

21.07.2005, 22:34

clock-img

*biba*

pencil-img

79

Anja167, vidim po tem da se mi ne napolnijo in imam kar nekam mlahave:ups::)- in mi potem poje še približno 100ml mleka ali keksolina.:zmeden::zmeden:

To je res da sem lahko zadovoljna da smo prišli tako daleč ampak vseeno se mi zdi čudno in ponavadi jih je treba odstavljati ne pa da ga moraš zaradi premalo mleka.:zmeden2:

clock-img

22.07.2005, 12:09

clock-img

Anonimen

Biba, pri enih tako, pri drugih drugače. Veliko mamic pa sploh ne more dojit. Pri meni so se vsi trije sami odstavili, kot sem že rekla, prvi po 4 mesecih (mleka je bilo še polno, pa ni hotel vlečti ne pri meni, ne po flaški in sva bila v 2 tednih na gosti hrani), hčerkica pri treh mesecih, ko je meni skoraj v trenutku presahnilo mleko in se ni več hotela matrat in vlečt v prazno...kljub pogostemu pristavljanju nisva speljali. No, tokrat je mleka začelo zmanjkovat šele po 7 mesecih, pa sem bila vseeno majčkeno žalostna, ker je tako dobro kazalo. Vendar je žalost hitro minila, ko je tako veselo vlekel po flaški in bil tako zadovoljnen in sit9nebesa

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem