writing-img

Zdravila s preteklim rokom uporabe

clock-img

08.07.2009, 18:48

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

Upam, da sem se obrnila na ustrezen del foruma.
Prejšnjič sem pomagala babici pri pospravljanju njenega stanovanja in našla kup zdravil (tablete take i ovake, sirupi, mazila) katerim je rok že pretekel.
Vem, da je bila predčasom neka akcija in oazveščenje glede tega - ampak si nisem zapomnila kam točno naj ta zdravila dam. user posted image
Koliko sem povprašala strička Googla - lekarne niso navdušene nad tem, da jim prineseš stara zdravila, ostalih krajev pa nihče ne omenja...
Zanima me predvsem za Prekmurje - do LJ se v kratkem nimam namena vozit user posted image .

Hvala za nasvete!

LP

clock-img

08.07.2009, 19:16

clock-img

**Tinkara78**

pencil-img

992

Jaz oddam v zbirnem centru na Komunali v MS.

Imajo pa tudi akcije v okviru zbiranja kosovnih odpadkov. En dan potem vozi naokrog tovornjak za nevarne odpadke. Poglej na internetni strani Saubermacher Komunala, kjer imajo razdelano kdaj je kje odvoz.

clock-img

08.07.2009, 19:32

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

tako ja, lahko jih oddaš v zabojniku za nevarne odpadke, v lokalni zbirni center (npr v ljubljani vem da jih na Barju lahko oddaš), lahko pa poiščeš leciklarno - gre za akcijo študentov farmacije, ki potujejo po slo in zbirajo stara zdravila. kdaj in kje se mi ne sanja. v lekarne nej bi se pa to spet dalo odlagat tekom letošnjega leta.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

09.07.2009, 12:11

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

Jaz oddam v zbirnem centru na Komunali v MS.

Imajo pa tudi akcije v okviru zbiranja kosovnih odpadkov. En dan potem vozi naokrog tovornjak za nevarne odpadke. Poglej na internetni strani Saubermacher Komunala, kjer imajo razdelano kdaj je kje odvoz.



Hm, ja tam nekje v septembru bodo kolovratili okoli nas - mislim pa da bom šla kar v MS v ta zbirni center in tam oddam.

Hvala vama za odgovore!

LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem