writing-img

bolečine

clock-img

11.05.2007, 08:36

clock-img

Anonimen

Sem noseča 16T, imam že otročka starega 29 mesecev.
V prvi nosečnosti sem se dobro počutila.
Sedaj me pa zanima ker imam zadnji teden bolečine okoli sramne kosti. Spodnji del trebuha me boli, ko hodim,  nasploh ko se gibljem. Takoj zjutraj je vredu. Ampak že ko se sprehodim od trgovine do službe 100m začnem čutiti bolečine, ki se potem kar ponavljajo pri vsakem gibanju.
Zdaj me pa zanima ali je to normalno v drugi nosečnost, ker je spodaj še vse premaknjeno ali je kaj narobe in bi se morala posvetovati z ginekologom.
Sorry, ker sem anonimna, še nekaj znank bere forum in me pozna, pa ne bi imela 1000000vprašanj z njihove strani.

clock-img

11.05.2007, 09:55

clock-img

bankc

pencil-img

409

Živjo, jaz sem v 32 tednu nosečnosti in imam podoben problem, s tem da mene pa sramana kost in trebuh bolita predvsem ko sedim in ležim in sem bila danes pri g. ki mi je rekla, da je to normalno, vendar, da kadar sedim moram vmes vstajati. ne vem pa kako je pri tebi, ker te matra ko hodiš.
jaz bi na tvojem mestu vseeno poklicala g. in vprašala. previdnost ni nikoli odveč!

clock-img

11.05.2007, 10:10

clock-img

duhica

pencil-img

205

Tudi jaz sem imela bolečine v drugi in tudi zdaj v tretji nosečnosti. TAko na čase se malo umirijo, kot da bi se za nekaj časa nehalo raztezanje, potem pa spet. Tudi meni je G razložila, da je normalano, ni pa prijetno. Je pa pri meni zadnje mesece malo bolje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem