writing-img

brskanje po nosu

clock-img

19.03.2008, 23:14

clock-img

žetev

pencil-img

74

naša3,5-letnica je začela že prav pretiravati...prste ima več v nosku, kot zunaj...nosek rdeč...razdražen in ne da si dopovedati...da ne sme toliko vrtati in vrtati....bi morala mog. poiskati zdravniško pomoč....user posted image

_____________________________

kar seješ to žanješ

clock-img

20.03.2008, 07:24

clock-img

srki

pencil-img

9222

Naš si tudi rad brba po njem, sploh, ko risanko gleda, tako da ga non-stop opozarjam na to. Mi je šlo blazno na živce, sem že rekla, da mu bom prste s čim namazala...A tvoja si ga tako, da ima že čisto spraskanega v notranjosti? Joj, to pa ni glih fajn, saj se ji pol lahko hraste v nosu pojavijo, to zna bolet.

clock-img

20.03.2008, 08:10

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

namaži jih s česnom....

clock-img

20.03.2008, 08:16

clock-img

MAŠKA

pencil-img

1605

Morda se smešno sliši - vzrok za vrtanje po nosu so lahko tudi gliste.

clock-img

20.03.2008, 09:49

clock-img

smigli

pencil-img

1088

Ohjo tudi moj si je rad brskal po nosku, med gledanjem risank je imel prst karnaprej noter. Pa sem imela glih angal sprej pri roki in mu pošpricala prstek, pa je kar nehal, vsaj zaenkrat.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem