writing-img

bruhanje

clock-img

04.06.2005, 08:43

clock-img

simonas

pencil-img

887

Pozdravljene!

Saj vem, da vedno znova gnjavim s čim novim in neumnim a kaj, ko ste edine, ki jih lahko kaj vprašam:ups:.

Jaz imam zadnje dva dni probleme z obdržanjem hrane v želodcu:(. Če se najem, potem mi zagotovo čez kake pol urce obrne želodec. Sicer ne po vsaki hrani, ampak enkrat do dvakrat na dan pa sigurno. Ne vem kaj bi naredila in ne vem, če lahko to škoduje :duda:?? Pa nikoli mi ni sila, samo želodec mi obrne. Mi lahko katera svetuje kaj naj naredim.

Pa danes zjutraj sem na perilu opazila kake tri kapljice takega temno rumenega izcedka (ne morem ravno rečt da je rjavkast). Zaradi tega menda ne rabim zganjat panike?

Lep sobotni dan vam želim. Jaz sem danes za spremembo v službi, ker imamo stranke na pogajanju, pa sem prišla za kakšno urco ali dve, če bo treba kaj pomagat.

Simona

clock-img

04.06.2005, 09:51

clock-img

Anonimen

Ni treba zganjat nobene panike.

Če ti je slabo, sploh zjutraj, potem pojej kakšen prepečenec ali kaj podobnega preden vstaneš. Jej pa večkrat na dan po malo, pa bo bolje. Pa če si opazila, da ti točno določena hrana povzroča težave, potem se tistega izogibaj.

Škodit pa otroku ne more, če boš izgubo tekočine nadomestila in pila veliko vode.

Saj bo kalu mimo! :rozica:

clock-img

04.06.2005, 09:57

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Hej!
Mislim da te sili na bruhanje ker ti mogoce otrocek potiska prevec. Nevem koliko si noseca. Ni panike ce bruhas, skrbeti moras le da ti ostane nekaj hrane da si otrocek lahko vzame kaj zase. Mogoce si skuhaj metin caj, ta pomirja zelodec.
:kuza:
:nosecka:33t

clock-img

04.06.2005, 20:50

clock-img

PiaM

pencil-img

1722

Meni je bilo 2., 3. in 4.mesec non štop slabo in sem bruhala pogosto, izogibala sem se hrani, ki mi ni pasala ali je smrdela za moje pojme.Probaj s prepečencem ali z radensko ali kar ti paše.
Drugi problem pa bo mogoče kakšno vnetje, če te srbi ali pa mogoče nič takega, kar bi te lahko skrbelo.Opazuj izcedek in če bo trajal nekaj dni, vprašaj svojo G.
Čimmanj slabosti in bruhanja ti želim.

:rozica:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem