writing-img

cele dneve NE, Ne, ne...

clock-img

27.09.2005, 23:10

clock-img

dix

pencil-img

897

Pri nas je to trenutno najbolj priljubljena beseda. Gre nekako takole.

starejši:
-pospravi igrače...NE, pridi jest...Ne, vsedi se za mizo...Ne, bodi pri miru...NE, pridi se kopat...NE itd
Če ni NE je ZAKAJ?

mlajši:
- pridi ti dam puso...NE(in se sramežljivo obrne stran), pridi greva se previjeva ker si kakal...NE (in odbeži), pridi da te oblečem...NE (spet pobegne)
Tu mi je še vsaj smešno, še posebej ko mu rečem da naj mi da puso ali pa da bom jo jaz njemu, tega se brani, v bistvu puse sploh ne ve dat ker je noče, je alergičen na objemanje in podobno user posted image  

-še dobro da se mož ni nalezel tega NEjanja.

clock-img

28.09.2005, 10:06

clock-img

Anonimen

Saj velikokrat je tako, ampak včasih pa prav izrazito. Tako je bilo pri moji prijateljici in je  sama potem prišla do tega, da onadva z možem besedo NE ogromno uporabljata. Ne tega, ne onega. In sta jo zavestno opustila oziroma prekvalificirala v druge opise stanja NE. In je čez čas začelo delovati.

clock-img

28.09.2005, 12:12

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

naredi to ali ono...NE --> a lahko to ali ono?...NE.....pa smo si kvit user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem