writing-img

dobro jutro

clock-img

25.01.2005, 08:07

clock-img

simonas

pencil-img

887

Dobro jutro v snežen dan!

Mene je dragi danes šparal in je sam kidal novo zapadli sneg, medtem ko sem jaz še uživala notri na toplem... :bravo::bravo::bravo:

Drugače pa je danes dan D. 27 dni od moje zadnje :hudicek:M. Zdaj zadnjih par mesecev sem jo imela na 27 dni. Danes zjutraj ni bilo še nič na vidiku, zdaj pa se mi zdi, da moram it vsakih 5 minut na wc (kaj dela psiha). Nič se kaj posebnega ne počutim:zmeden:. Malo imam večje joškice, drugače pa nič kaj. Zjutraj me je zbadalo v levem jajčniku, zdaj pa se mi nekaj pretaka po trebuhu. Uh bo še naporno.

Testa nisem delala in ga tudi ne bom dokler mi ne bo M kak teden zamujala, ker si kot prvo ne upam:)-, kot drugo pa mislim, da je boljše malo počakat. Saj smo že videle kaj psiha dela.

Torej držite :miska::miska::miska: da :hudicek:M ne bo k meni na obisk še kak teden in potem seveda še celih 9 mesecev ne...

Lep snežen dan vam želim!:bravo::bravo::bravo:

Simona:muca:

clock-img

25.01.2005, 08:10

clock-img

žlička

pencil-img

955

upam simona, da ta mesec ne pride:hudicek:, drzim :miska:, od mene se je ravnokar poslovila in upam da se ni odpravila na obisk k tebi:grrr:

pri nas (lj.) ni nic snega:bravo:

psiha je pa poglavje zase in se ne da nic naredit z njo oz. zelo tezko

clock-img

25.01.2005, 08:10

clock-img

Skye

pencil-img

3190

Dobro jutro Simona.

Ti rečem, da bo po mojem tale snegec pregnal :hudicek: M.

Vseeno pa ti držim :miska::miska::miska:, da jo prežene za celih 9 mesecev;)

clock-img

25.01.2005, 08:14

clock-img

Udb

pencil-img

5380

žlička, k meni jo pošlji!!!!!!!!

clock-img

25.01.2005, 08:18

clock-img

žlička

pencil-img

955

takole, sem ji zelo vljudno povedala kam je povabljena, se zemljevid sem ji prilozila, da nebi slucajno kaksna vrata zgresila in nepovabljena vstopila!

:)- pa se rima se!!!

:rozica:

clock-img

25.01.2005, 08:28

clock-img

simonas

pencil-img

887

Lepo od vas punce da me podpirate. Saj sem vedela, kam se moram obrnit:)-:ups::).

Mene čaka še ogromno dela, pa se nekako ne morem ločit od vas. Bom se zdaj prisilila, pa bom že našla kako priliko, da pokukam nazaj.

Grem še zdaj fantom čaj skuhat, ko so tak pridno sneg kidali.

Simona

clock-img

25.01.2005, 08:45

clock-img

mujcek

pencil-img

931

Bom jaz sprejela se tvojo, saj itak počasi moja pride-naj bi prišla; potem je pa tak vseeno, če prideta 2:)-

clock-img

25.01.2005, 08:45

clock-img

Udb

pencil-img

5380

oH, NE MUJCEK! tO PA NE! sEM SE JAZ PRVA ZAGREBLA ZANJO! ;)

clock-img

25.01.2005, 08:48

clock-img

clea

pencil-img

863

Dobro jutro punce,
vi ste pa pridne.Že tako zgodaj pokonci in pridno delate.
Pri nas v Lj. ni niti ene snežinke :(:(:(
Grem pa zdajle malo v Portorož pogledat kako je tam,imam namreč izpit.Punce dršte pesti :miska::miska::miska::miska::miska::miska:

LP,Clea

clock-img

25.01.2005, 08:53

clock-img

žlička

pencil-img

955

u, clea jest grem stabo na morje, posebej ce je kaj soncka dol:morje: pa veliko srece na izpitu

je sodelovka praznovala roj.dan pa sem se napapala slaščic in torte, zdej sem pa sita:torta: mnjami je bilo dobro

kar se pa :hudicek: tice, mislim da jo je se prevect in se ne gtrebst zanjo, pride ona pride:hudicek:

clock-img

25.01.2005, 08:56

clock-img

mujcek

pencil-img

931

Pa dajte no, jaz bi jo imela; saj je že 2 meseca nisem videla...:)- Drugi mesec pa vam prepustim še svojo, ker je potem ne želim več, te grdobe rdeče:)-

clock-img

25.01.2005, 09:03

clock-img

Anonimen

Jutro draga dekleta!!!:angel:
Vaši boji se nadaljujejo,to berem.
Vsaki dan ko prižgem rač.in se priklopim na RR,upam,da bom zasledila kakšno prelepo novico.:metulj:

clock-img

25.01.2005, 09:06

clock-img

Udb

pencil-img

5380

hM...jaz je nisem videla že od 14.11. - mislim, da je na meni vrsta da jo vidim!!

clock-img

25.01.2005, 09:10

clock-img

cuma

pencil-img

1983

čau punce.
za mano so težki dnevi, pred mano tudi, me pa vsaj RR malo razvedri, tako da: HVALA, DA STE!

clock-img

25.01.2005, 09:12

clock-img

žlička

pencil-img

955

boji potekajo!!!!!! vedno in mi gremo samo na zmage (beri:modri: :roza:)

joj boge punce, pa kaj je to z vasimi :hudicek:, se mi prov smilite, jo bom pol poslala k eni, pol pa k drugi, pa bo za obe dovolj, ker sem imela kar okrn slap ta mesec:)-

clock-img

25.01.2005, 09:14

clock-img

ElaM

pencil-img

2667

Ojla, tudi v šk. Loki ni niti ene snežinke :((:((
Moj :love: je danes moral it v Črnomelj, pa me zanima kakšne so dol ceste? :ups:

Drgač se pa tudi meni že en teden napoveduje :hudicek: in jo tudi že nestrpno pričakujem. Samo ponavadi je tko, če nočeš, da bi prišla je zihr že dva dni prej, če pa bi jo rade dobile pa zamuja. Ah, te naše :hudicek: :grrr::grrr:
Komaj čakam, da bo mimo, da bova spet lahko :sloncek: za bebeico.

Pozdravčki!

clock-img

25.01.2005, 09:18

clock-img

wawa

pencil-img

1260

Dobro jutro;)

Vidim da že zelo pridno čvekate, pa se vam pridružujem.

Bom cel dan :miska::miska::miska:za tiste ki je ne čakate.

Pa ve sploh veste kakšna sramota se je danes ponoči zgodila v Sloveniji :zmeden:------Gorenci nismo dobili popolnoma nič snega, nič nič:(:(( zjutraj vstanem pogledam vn da bom videla sneg, nič, jaz pa v jok pa na drevo.

Lep pozdravček, pa :rozica:za vsako!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem