writing-img

elevit + čaj krvomočnice

clock-img

30.03.2009, 18:52

clock-img

Anonimen

Ojla

Ker se z dragim trudiva na user posted image  bi vas vprašala za mnenje glede jemanja tablet elevit in pitju čaja krvomočnice.

Tablete bi začela jemati takoj po menstruaciji vsak dan bi popila tudi skodelico tega čaja. Zjutraj bi vzela tableto čaj bi pila čez dan.

V eni temi sem zasledila da je ena punca napisala da je možnost SSuser posted image user posted image user posted image user posted image  (tega ni utemeljila z ničemer tako da nevem ali je res)  pri pitju tega čaja. Elevitke so itak vitaminčki samo sem vseeno skeptična če to dvoje gre skupajuser posted image

hvala za odgovore


pa čim več +++++++ vam želim user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

31.03.2009, 10:29

clock-img

majalina

pencil-img

398

nobene povezave ni med tabletami in cajem.

za caj pravijo naj se ne bi pil med menstruacijo, ampak, ko sem si ga jaz kupila mi je zeliscarka rekla naj ga pijem vsak dan.

LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem