cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

glivična okužba spolovila??

clock-img

06.12.2014, 15:10

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Naj omenim da me je zun. spolovilo pred 3 dnevi začelo najprej ful srbeti, potem pa so se mi naredile v gubah razjede, ki ful skelijo. Izcedek je gost bel, zato sumim na glivice insem se začela mazat samo zunaj, pa ni še nič boljše, samo malo manj srbi.
Zanima me, če bi si morala vstaviti tudi vaginalno kremo oz. vaginalete?
Hvala.

clock-img

06.12.2014, 15:47

clock-img

polhek2

pencil-img

242


IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Naj omenim da me je zun. spolovilo pred 3 dnevi začelo najprej ful srbeti, potem pa so se mi naredile v gubah razjede, ki ful skelijo. Izcedek je gost bel, zato sumim na glivice insem se začela mazat samo zunaj, pa ni še nič boljše, samo malo manj srbi.
Zanima me, če bi si morala vstaviti tudi vaginalno kremo oz. vaginalete?
Hvala.


Probaj najprej v navaden jogurt namočit tampon in ga vstavi v nožnico... pusti nekaj ur. Načeloma zelo pomaga.

clock-img

06.12.2014, 21:15

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Sem pomislila tudi na to.sem pa našla 3 škatle globul Vagisan (mlečna kislina) še od nosečnosti.Tako da bom danes probala te.Baje 5-7 dni.a naj bi to ravno tako pomagalo kot canesten?

clock-img

29.11.2021, 21:19

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

399

obišči zdravnika, ki po preveril kaj sploh se dogaja in ti na podlagi tega predpisal pravilno zdravljenje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem