writing-img

holesterol

clock-img

14.01.2011, 09:50

clock-img

0509d

pencil-img

42

Pri sistematskem pregledu 5 let je bilo ugotovljeno, da ima moja user posted image  holesterol 5,1. So nam povedali, da je to zgornja meja in da moramo še enkrat dat kri.
Je možno, da je imela povišan zaradi tega, ker je noč pred tem pojedla kar nekaj več sladkarij kot ponavadi user posted image . Ker drugače jemo kar zdravo...seveda si privošči tudi kakšno sladkarijo ampak nič ne pretiravamo. V torek bomo dali še enkrat kri in bomo videli kaj bo.

clock-img

14.01.2011, 10:17

clock-img

Putka

pencil-img

3105

Od sladkarij se ne dvigne holesterol, ampak cukr. Lhko da je bil postopek odvzema krvi napačen, sploh če je na zgornji meji, kar je za otroke zelo nenavadno. Javi kaj bo po ponovnem testiranju..

clock-img

14.01.2011, 10:54

clock-img

0509d

pencil-img

42

Ja jaz sem tudi mislila, da se dvigne sladkor. Ampak mi je sestra razložila, da je možno tudi zaradi sladkorja sploh pri otročkih.
Bomo videli pri naslednjem odvzemu...bomo pa še malo popazili na hrano. Mi je pa res čudno, ker se mi zdi, da ne je nič takega. Res se trudimo, da jemo zdravo. Čeprav doma zelo malo je..prvo je v vrtcu..potem babi..tko da zvečer poje kakšen jogurt.

clock-img

14.01.2011, 12:41

clock-img

0509d

pencil-img

42

 Ne razumem zakaj  naj ne omenjam jogurte? nisem rekla, da malo je...napisala sem, da v bistvu doma zelo malo je, ker pridemo zelo pozno domov. Da je v vrtcu, potem še kaj pri babici ...zvečer pa ponavadi poje kakšen navaden jogurt.
Hvala za linke ampak se vsega držimo kar tukaj piše. Ne mara nič mastnega, ne je mesa, mogoče kakšnega purana, ne je  margarine, ne mara olja...bomo že videli kaj bo pri naslednjem odvzemu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem