writing-img

ikea-par vprašanj za poznavalce

clock-img

14.08.2010, 10:32

clock-img

artista7

pencil-img

816

Pozdravljeni vsi, ki si boste vzeli par minut za odgovor. Vprašanje je dokaj preprosto:

imava en del spalnice iz ikee (ja, na žalost, še to sva komaj poleg ostalih reči) - sedaj pa bi rada slednje nadgradila (nama je zelo všeč) - kupila še eno omaro, predalnik in 2 nočni omarici, da smo kompletni. Moj je na ikeini strani zasledil, da se katalog zamenja 16. avgusta, kar je v ponedeljek. Iz tega naslova me zanima, ali to pomeni, da te linije spalnic, ki so bile lansko leto, ne bo več? Se mi splača naročiti online in iti iskat (če je to sploh možno)? Ima kdo izkušnje z online naročanjem, kako to storiš, se da na obroke? Je zadeva ok, funkcionira?

Druga stvar: zdi se mi, da plačilo lahko razdeliš na obroke, če imaš ikea family kartico. Jaz je do sedaj še nisem uspela narediti, me pa zanima, ali jo lahko napravim tudi "od doma" ali moram to nujno narest v ikeii? Sicer imam izhod v sili, če bi se ta linija zamenjala- bova pač (če bodo pogoji ustrezni) naročila oz rezervirala online s pomočjo kartice, ki mi jo je posodila soseda v ta namen. Rabiš kak username, kako geslo za to?

Hvala za vse odgovore, upam, da sem napisala vse dovolj jasno user posted image

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

clock-img

14.08.2010, 11:42

clock-img

mia14

pencil-img

24

IZVIRNO SPOROČILO: artista7

Pozdravljeni vsi, ki si boste vzeli par minut za odgovor. Vprašanje je dokaj preprosto:

imava en del spalnice iz ikee (ja, na žalost, še to sva komaj poleg ostalih reči) - sedaj pa bi rada slednje nadgradila (nama je zelo všeč) - kupila še eno omaro, predalnik in 2 nočni omarici, da smo kompletni. Moj je na ikeini strani zasledil, da se katalog zamenja 16. avgusta, kar je v ponedeljek. Iz tega naslova me zanima, ali to pomeni, da te linije spalnic, ki so bile lansko leto, ne bo več? Večina linij vedno ostane, tisto, kar ne, se pred novim katalogom razprodaja po zelo ugodnih cenah. Na netu imaš že vse novosti objavljene - vse, kar vidiš na netu, ostane v prodaji. Se mi splača naročiti online in iti iskat (če je to sploh možno)? Če naročiš online, ti pripeljejo, ne moreš it iskat. Včasih je bila dostava nad 1000 EUR zastonj, zdaj je treba plačat. Ima kdo izkušnje z online naročanjem, kako to storiš, se da na obroke? Na obroke lahko plačaš z IKEA Family Paycard, ki si jo moraš naročiti v trgovini, ker moraš predložit neke dokumente (preberi si na njihovi spletni strani, ker je vse razloženo).  Je zadeva ok, funkcionira?

Druga stvar: zdi se mi, da plačilo lahko razdeliš na obroke, če imaš ikea family kartico. Jaz je do sedaj še nisem uspela narediti, me pa zanima, ali jo lahko napravim tudi "od doma" ali moram to nujno narest v ikeii? Sicer imam izhod v sili, če bi se ta linija zamenjala- bova pač (če bodo pogoji ustrezni) naročila oz rezervirala online s pomočjo kartice, ki mi jo je posodila soseda v ta namen. Rabiš kak username, kako geslo za to? Za online naročilo ne rabiš gesla ali usernama, pač klikaš in naročiš (dobiš potrdilo po mailu, da je bilo naročeno in preveriš, če je vse OK), plačaš pa na roko tistemu, ki ti pripelje (tako smo vsaj mi plačali pred 2 letoma) - dobiš potrdilo o plačilu, znosijo ti v stanovanje in preveriš po seznamu, če so vse pripeljali.

Hvala za vse odgovore, upam, da sem napisala vse dovolj jasno user posted image

clock-img

14.08.2010, 11:51

clock-img

artista7

pencil-img

816

hvala, tole je bilo super in jasno! user posted image če prav vidim, se najina spalnica še prodaja kar je super

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

clock-img

16.08.2010, 11:16

clock-img

Eca

pencil-img

1305

HEj!

Mi smo imeli dostavo letos februarja in je bila zastonj. Kupila sem kuhunjski pult v vrednosti 200 eur. Aja, pa nisem kupila preko on-line ampak v trgovini.


Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem