writing-img

ikea brez vozička...

clock-img

06.05.2008, 23:13

clock-img

buček

pencil-img

143

 tiste ki imte izkušnje, zanima me če se da dati lupinco na nakupovalni voziček , ker nebi vozili vozička sabo , nam zavzame preveč prostora. hvala

clock-img

06.05.2008, 23:25

clock-img

Anonimen

Sicer nimam izkušenj, sam a v voziček pa lupinice ne moreš dati?
Aja verjetn boš v voziček kaj dala a ne? No, ok, sem že tih..user posted image

clock-img

06.05.2008, 23:51

clock-img

gruška

pencil-img

1774

Mi smo dal lupinco V nakupovalni voziček, zraven pa smo vzeli Ikeino nakupovalno vrečo (saj veš, uno rumeno) ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

clock-img

07.05.2008, 08:34

clock-img

buček

pencil-img

143

no super. hvala. šibamo v ikeo.........

clock-img

07.05.2008, 11:51

clock-img

Anonimen

Samo vsaj kakor jaz Ikeo v Gratcu poznam, v prvem delu ni nakupovalnih vozičkov ... so samo neke take male rumene zadeve, kamor tisto vrečo vpneš ... potem v drugem delu, kjer iz polic nabiraš so pa navadni vozički ... lahko, da se motim.

clock-img

08.05.2008, 22:52

clock-img

barbi007

pencil-img

143

Ne mučite otroka v lupinici, dajte ga v voziček, no...Se bo v lupinici še skuhal. Mi smo to naredili samo enkrat pa je bilo sredi trgovine takšno dretje, pa nismo vedeli zakaj. Ko smo ga vzeli ven, pa je bil naenkrat mir. Kljub temu, da sem ga v trgovini primerno slekla, je bil v lupinici ves moker in prepoten. Predlagam voziček za otročka.
Pa prijeten nakup!

clock-img

09.05.2008, 11:00

clock-img

MARSELINO

pencil-img

28

Vzami nakupovalni voziček v kleti in če se prav spomnim, ga lahko daš nanj ali pa noter. mi smo ga dali gor na vozek.
drugače pa vse pohvale Ikei. pri WCjih imaš previjalno sobico, ki je zelo dobro opremljena (imaš celo fotelj za dojenje). če pa ti slučajno zmanjka pleničk pa jih brezplačno celo dobiš na informacijah.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem