writing-img

izpisati ali ne

clock-img

26.05.2006, 15:13

clock-img

Anonimen

moja 2 letnica je od januarja v vrtcu in ni se še zgodilo da bi bla tam dlje od enega tedna ker je skozi bolana,vnetje žrela,prehladi,2 krat laringitis in zdaj obstrukcijski bronhitis.ni mi več cele noči za dežurat pa gledatin poslušat če diha al ne pa sem se odločila da jo bom ven vzela vsaj do septembra,itak sem jaz doma.nekateri pravijo da je bolše tak da se ji do takrat okrepi imunski sistem,drugi pa da enostavno to mora dat skozi in da so pač vsi bolani.ne vem kaj naj.ma kdo podobne izkušnje

clock-img

26.05.2006, 15:21

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

26.05.2006, 20:19

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

Jaz bi jo sigurno izpisala, če bi bila ta možnost, da bi bila doma.

clock-img

26.05.2006, 22:44

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ja, mi smo dali vse to skoz, pa še kaj zraven. V vrtec oz. jasli je šel z 11 meseci in je bil štiri mesece nonstop bolan. Moj je zdržal samo dva dni, ne cel teden, pa sva bila 10 dni doma, pa spet dva dni v vrtcu, pa 10 dni doma.... Odpornost si je okrepil malo sam, malo pa sem mu pomagala (vsaj tako mislim) z matičnim mlečkom in kremo od Justa iz materine dušice. Odkar uživa matični mleček, je v petih mesecih dobil samo 1x antibiotik, prej pa 2-3x na mesec.

Pred nedavnim so mi vzgojiteljice rekle, da me občudujejo, ker sem vztrajala in da tako bolnega otroka kot je bil moj, že dolgo ni bilo. Do 11. meseca pa nismo vedeli, kaj je smrkelj iz nosa, kaj šele kaj drugega.

Če ga boš izpisala, se zna zgodba ponovit, ko bo ponovno prišel med otroke, le da bo večji in bo mogoče bolezni lažje prenesel. Na tvojem mestu bi vztrajala, sploh zdajle, ko prihajajo topli dnevi. Jeseni in pozimi je še slabše.

Upam, da boste kmalu zdravi!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

26.05.2006, 23:55

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Vedno ista zgodba. Pri enih otrocih pač traja dalej kot pri drugih. Tudi mi smo bili pri ta starejšem 4 mesece non-stop bolani. Izgledalo je nekako takole, da je bil 3-7 dni v vrtcu pa 7-10 dni doma. Srečo smo imeli samo enkrat, da je bil skupaj 10 dni v vrtcu.
Neha se kar naenkrat in potem ste ti dali skoz. Zato je nikakor ne izpisuj. saj je že skoraj mimo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

02.06.2006, 21:56

clock-img

karin412

pencil-img

747

Če ti kaj pomaga - ko sem delala v vrtcu, se spomnim enega fantka v jaslih, ki je bil non stop bolan - starši so ga čez poletje za 3 mesece peljali na Pag. Pa več sadja in zelenjave je moral pojesti (prej je bil slab jedec). Septembra je bil čisto drug otrok.

clock-img

05.06.2006, 14:19

clock-img

Baby

pencil-img

827

Ja to zgodbo poznam!
Moja je šla v vrtec septembra (stara 1 leto in pol) Od srede oktobra da sredine marca sem bila skoz doma zdej smo pa zdravi! No kaka svečka iz nosa še pogleda drgač je pa OK! Če vprašaš mene za nasvet ti rečem vztrajajte v vrtcu! Bo šlo mimo! Imam pa občutek, da lažje prenašajo bolezni mali otroci!

clock-img

06.06.2006, 10:25

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Moja pediatrinja pravi, da morajo vsi enkrat skozi to. Bolje prej kot kasneje ker si bodo prej okrepili imunski sistem. Jaz nisem bila vrtčevski otrok pa me je vse to bolehanje zadelo šele v osnovni šoli, ko je bilo bistveno težje, saj se je bilo treba učiti za ocene....

clock-img

06.06.2006, 13:52

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Pri nas isto, starejša več kot polovico zime doma, mlajša tudi vse dobila, ampak so mi tudi svetovali, naj je ne izpisujem. Ampak jo bom pa vzela ven zdaj poleti za dva meseca, potem pa gresta obe jeseni spet v vrtec. In upam, da bo manj bolezni, srčno.

ampak če bi človek bil vedež in ne revež user posted image , je ne bi jeseni dala v vrtec. pa kaj češ, kar je je. Morda pa bosta zdaj res bolj odporni.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

06.06.2006, 14:00

clock-img

Anonimen

ravno sem jo vseeno izpisala,zaenkrat boma doma do septembra,naročena je tudi k homeopatu na pregled,tak da bom vidla kak bo jeseni,upam da bolše.hvala vam,vseeno,vsaj vem zdaj da nisem edina

clock-img

15.06.2006, 14:16

clock-img

Tejccy

pencil-img

50

Mi smo bili tudi kar naprej bolani, že ko smo billi doma, ko je pa v vrtec prišel pa sploh ene 14 dni skupej. Jaz sem šla za vsako bolezen k dohtarci in seveda je vedno najdla malo vnet ušes in je takoj dala antibiotik in tako smo kr naprej bli na antibiotiku,....in tako pol leta, dokler nisem nardila črte in sem rekla, da antibiotika za vsako stvarco pa ne more jemat in sem nehala hodit k zdravnici. Šla sm k enemu bioenergetiku (vsaj mislim, da se mu tako reče)..in od takrat je bolje,..od takrat še nismo bli pri zdravnici (trkam na les user posted image ). Je pa tut res, da je un "bioenergetik" reku, da ima slabo desno pljučno krilo.
Baje pa otrokom zelo pomaga morski zrak-in mislim, da je bil naš mucek glih zarad tega tako bolan, ker nismo nič šli na morje.
Pozdravte se do septembra, pejte kej na morje, spočijte si, potem pa v nove zmage.
Vso srečo

_____________________________

Ni lepšega trenutka, ko se ti otrok nasmehne in te objame

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem