writing-img

kaj jemljete tiste ki ste imele CR

clock-img

19.11.2006, 17:20

clock-img

majda12

pencil-img

183

katera zdravila ste jemale po cr ko ste prišle domov bolečina je kar močno huda.LP

clock-img

19.11.2006, 18:10

clock-img

PBJ

pencil-img

2189

Lekadol (kolikor je pač pomagalo), ampak predvsem zaradi bolečin v hrbtenici, ki so bile 14 dni po CR grozne (morda zaradi spinalenga CRuser posted image ).

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

clock-img

19.11.2006, 18:20

clock-img

Anonimen

Odvisno, ali dojiš ali ne. Če ne, pojdi k osebnemu zdravniku po Ketonal. Te si dobivala v porodnišnici. Jaz sem bila v porodnišnici 8 ali 9 dni, tako da potem doma nisem več ničesar jemala, čeprav sem bila še dolgo zelo boga.

clock-img

19.11.2006, 18:26

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Domov sem šla 6. dan in nisem nič jemala proti bolečinam. Drugače pa vzemi Lekadol. če pa ne dojiš pa lahko tudi kaj močnejega.

clock-img

19.11.2006, 18:44

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Mene ni nič bolelo-vem pa da lahko vzameš lekadol in naklofen tudi če dojiš, samo ne pretiravaj s tabletami!

clock-img

19.11.2006, 23:41

clock-img

muza

pencil-img

102


Jaz sem nekaj dni po posegu jemala tablete proti bolečinam, katere sem dobila v porodnišnici. Vendar le nekaj dni. Sem se potrudila, da sem jih čim prej opustila. Zadnje dni v porodnišnici jih že nisem jemala več. Pa ne, da ni bilo že čisto nič več bolečin, le nisem želela, da bi se jih navadila. Sem želela, da se čim prej okrepim na naraven način oz. da bom takoj zaznala, kdaj gre na bolje. S tabletami se bolečina toliko omili, da še nekaj časa telo ne začne z akcijo celjenja s polno paro.

clock-img

19.11.2006, 23:52

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

na srečo sem bila doma že tolk OK, da mi ni bilo potrebno ničesar več vzet (za vsak slučaj so mi dali v porodnišnici par tablet za domov, žal ne vem točno katerih, ker sem alergik na analgin in ne smet ravno vsega jemat) user posted image  

prvi dan po CR pa so me na mojo željo nafilali z vsem mogočim, ker me je bolelo kot ziljon user posted image  in posledično nisem smela tamale dojit 24 ur user posted image  



mene so takrat potolažile besede od Splišni... da bo vsak dan bolje! user posted image  in še res je bilo user posted image  
hvala Splišni! user posted image

clock-img

20.11.2006, 09:27

clock-img

mojcapr

pencil-img

457

V bolnici sem dobivala prvi dan injekcije in sem vseeno dojila. Nato pa naprosin. Do odhoda domov se je bolečina že umirila, tako da nič. Povprašaj osebno zdravnico in seveda lekadol, če ti bo le zagrabil.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem