writing-img

kaj naj oblečem

clock-img

02.06.2008, 13:34

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Konec junija grem na eno poroko in sem že čisto panična, ker ne vem kaj naj oblečem in obujem. Čisto sem out, in ne vem, kaj bi mi pristajalo. Imam 77kg, visoka 167cm, veliko ritooooo user posted image , Sej bi imela kako lepo oblekico, ampak imam problem, ker dojim, in ne vem kako bi to potem izvajala. Zato mora biti dvodelna zadevica. No potem pa še problemček, kaj naj obujem. Ne sme biti previsoka peta, ker ne znam v njih hoditi.
Skratka, nujno prosim, za nasvete, povejte mi, kaj je kaj zanimivega, nekaj takega, da bom še kasneje nosila (ker sem bolj športni tip), pa kam naj grem to iskat. 

clock-img

02.06.2008, 13:39

clock-img

Anonimen

Tud če maš enodelno obleko, bi najbrž lahko dojila.. Pač dekolte mal spustiš in daš "malico" ven. user posted image

clock-img

02.06.2008, 13:58

clock-img

kepica

pencil-img

2080

Obuješ lahko modne balerinke, ki imajo čisto nizko peto ali pa je sploh nimajo. Pa še k oblekci se lepo podajo.
Kaj oblečiuser posted image To ti bomo težko svetovale, ker ne poznamo tvojega okusa. Sprehodi se malo potrgovinah..imajo polno poletnih stvari...nekaj lepega boš že našla zaseuser posted image

clock-img

02.06.2008, 14:07

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Kot da bi mene opisala s postavo! user posted image

Mogoče bi lahko imela kakšne kapri hlače (3/4) in čez tuniko. Ali pa raje kakšno lepo majčko. Ne vem, kapri hlače bi jaz definitivno najraje izbrala. Ali pa kakšno daljše krilo.

clock-img

02.06.2008, 14:14

clock-img

Mišni

pencil-img

4682

Ja, jaz tud glasujem za peščene kapri hlače, zgoraj pa kakšno belo ali bež prozorno bluzo s kakšnimi svetlikajočimi nitmi ali kaj takega. Pa če imaš kakšen lep modrček spodaj, je fino, je pa tudi običajen čisto kul.
Čevlji: usnjene japonke z okrasnimi kamni ali podobni sandali (jih imajo npr. v Daichamn in Vögele kot drekauser posted image )

clock-img

02.06.2008, 14:33

clock-img

srki

pencil-img

9222

3/4 hlače in kakšno lepo tuniko. Za obut balerinke. Ful udobno in praktično.

Jaz sem tudi vedno komplicirala, če sem šla na kako poroko, na koncu pa sem ugotovila, da bi bilo tisto, kar v bistvu že imam v omari, najbolj praktično.

clock-img

02.06.2008, 15:28

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

strinjam se z bibo..... eno oblekco, lahko na tanke naramnice, do kolen ali pa ćez..po želji in ene lepe sandalce.... ko bo malica, ziziko ven in ama ama.......

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem