writing-img

kako obleči

clock-img

24.02.2007, 08:48

clock-img

sju

pencil-img

176

mi lahko svetujete kako obleči 3 tedne starega dojenčka za v voziček  v tem vremenu....ko je cirka 10 stopinj zunaj če je pa sonček pa je sploh toplo)???

Hvala

clock-img

24.02.2007, 08:59

clock-img

frufru

pencil-img

2857

Jaz mam našga napravljenga v cotke za po hiši plus jopica/bundica iz flisa, kapa in zimska vreča iz flisa. Ko je bil star 3 tedne je imel pa pri nogicah še termoforček

clock-img

24.02.2007, 12:04

clock-img

crci06

pencil-img

1854

2m:
isto kot v stanovanju + bombažna kapica + volnena kapica + volnena jopica + še ene hlače čez tiste tanjke hlačke...
in v zimsko vrečo, pa ko je toplo, je nič kaj dosti ne stiskam okrog vratu, frajer mora itak imeti frej roke..

clock-img

24.02.2007, 13:21

clock-img

sju

pencil-img

176

se pravi da nič še dodatno v kombinizonček če ga daš v zimsko vrečo????

clock-img

24.02.2007, 14:18

clock-img

Clody

pencil-img

578

Kombinezon oblečem svojga če je tam do kake 7-8, ampak ga spodaj manj oblečem. Če je več stopinj pa še sonce povrhu nikakor v kombinezon. N

Men se zdi prevroče, saj bi tud sama zgorela, tud če bi samo ležala!

Aja, pa dve kapi se mi zdi preveč, sploh za 10 stopinj. Ena bolj topla pa je!!



_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem