cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kako prestaviti menstruacijo?

clock-img

14.09.2005, 09:37

clock-img

aljuška

pencil-img

522

Vem,da je to že bilo nekje napisano, samo se še slabo znajdem tu v novi RR- ji ,pa bi prosila, če mi poveste kako naj prestavim menstruacijo za nekaj dni. Namreč danes bi morala vzeti še zadnjo tabletko v ciklusu, potem bi bilo 5-6dni pavza in nato bi jo morala dobiti (tetko). Ker pa gremo ravno v ponedeljek na dopust v toplice ( in bi jo takrat že morala dobit )bi jo rada prestavila za nekaj dni. A lahko še naprej jem tabletke, recimo do nedelje ( začnem novi ciklus brez pavze ) in potem naredim pavzo?
Ne vem če sem čisto jasno napisala upam, da me razumete.jemljem Diane 35 in do sedaj je še nisem prestavljala te tetke ( m.),ker ni bilo potrebe, zdaj pa nisem niti pomislila ( oz.izračunala ), da me bo obiskala med dopustom..Bi se pa vseeno rada kopala s tamalo..
Thanx!

clock-img

14.09.2005, 10:23

clock-img

kepica81

pencil-img

51

tudi jaz sem se premaknila M.
tako kot ti pravis, ko bos vzela vseh 21 tabletk, vzemi se stiri, npr - iz naslednjega zavitka... potem imas 1 teden pavze, in nato nadaljujes s tabletkami (zdaj jih imas npr 4 manj)
upam da si razumela
lep pozdravcek in lepo se imejte na dopustu

clock-img

14.09.2005, 11:16

clock-img

aljuška

pencil-img

522

ja,ja,razumela..
ampak, a potem je naslednji ciklus za toliko dni krajši?
a je kej narobe če je krajši? Ma potem zaščita še deluje al kaj?
thenks no..sem malo nevedna

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem