writing-img

kako se obleči

clock-img

09.09.2007, 15:05

clock-img

lenčica

pencil-img

77

tako prvi šolski dan je za nami in tudi pri nas imamo prvošolčka. No in ta teden je roditeljski sestanek. Jaz pa nimam kaj obleči. Opazila sem, da se ženske ful pedenajo za take stvari, zato mi predlagajte kaj naj si kupim in kje da bom nekam zgledala!

clock-img

09.09.2007, 15:13

clock-img

MarijaPo

pencil-img

1807

Po moje je neumno zapravljat denar za obleke za tako modno nepomemben dogodek, kot je roditeljski sestanek.
Denar zapravi rajsi za kaj drugega, kar si pac bolj zelis.

clock-img

09.09.2007, 15:25

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Ti se kar obleči po svoji navadi in bodi sproščena , nič ne glej na ostale.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

09.09.2007, 16:04

clock-img

Magi*

pencil-img

4856

bodi taka, kot si. zakaj bi se pa moral za RS posebej pedenat? a moraš na koga narediti vtis? na druge starše? na učiteljico? brez veze.

tole bi bilo dopustno samo v enem primeru: da je to izgovor, da si greš kupit kaj novegauser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

clock-img

10.09.2007, 06:43

clock-img

Nyah*

pencil-img

1972

Oj!

Za roditeljski sestanek se ti pa res ni treba pedenat ne vem kaj! Ok, mogoce kake hlace pa srajcko, ce se bos bolje pocutila, ampak k meni res pridejo vse sorte (vecinoma sploh ne opazim, kaj imajo mamice obleceno), jaz seveda (kot prfoksa- letos razrednik prvosolckovuser posted image ) pa moram biti malo bolj sik, pa se to ne pretiravam. Hlace na rob, srajca, majcka,.. ali pa kostim, ...., . Tam bos sedela, poslusala, zapisovala, komentirala...in ne nastopala (bognedajuser posted image ).

Pa srecno na prvem RS!

clock-img

10.09.2007, 09:07

clock-img

Anonimen

ah js bi šla v kavbojkah in majci. boli me đoko

clock-img

10.09.2007, 10:06

clock-img

lenčica

pencil-img

77

ja sej mate prov, verjetno me le prijelo da bi bla nova. Grem pa vseeno popoldne v šoping sem se ravno zdajle z mojim zavarstvo zmenila. Povem, če kaj lepga dobim!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem