writing-img

kam pa oblačila starejših?

clock-img

06.10.2005, 13:07

clock-img

JANAG

pencil-img

64

Vem, da obstaja komisijska trgovina za otroke. A za odrasle ni nikjer nič podobnega. Kaj pa naredite z še vedno lepimi kosi oblačil, ki jih ne rabite več- jih prerastete ali pa se zredite ipd.
A jih prodajate al kako??

clock-img

06.10.2005, 13:08

clock-img

Anonimen

Jaz jih šenkam. Dam vse moji mami na vas, ona pregleda, če je še kaj uporabnega ali za njih ali za kakšnega od sosedov in raztala. Kar ostane, gre pa v romsko naselje.

clock-img

06.10.2005, 13:09

clock-img

Tashaia

pencil-img

98

Nimam pojma, kam zginejo user posted image ...same od sebe.

clock-img

06.10.2005, 13:17

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.10.2005, 13:18

clock-img

Anonimen

Ponavadi jih komu dam(svakinji, mamici, tašči...)

clock-img

06.10.2005, 13:27

clock-img

nejcko

pencil-img

6556

Svoje dni, vem, da je obstajala v Ljubljani ena trgovina second hand z oblačili za odrasle. Mislim, da v BTC-ju, ne vem pa, če še zmeraj obstaja. Pa tudi nisem prepričana, če je odkupovala pri nas rabljena oblačila - mislim, da jih je uvažala iz tujine.

Drugače imaš pa še veliko možnosti - lahko daš oglas v Salamonca, na mon-u tudi nenehno prodajajo ženske svoje cunje, Bolha ...

Lahko pa jih daš na Karitas, RK, v kakšno romsko naselje, zveš za kakšno revno družino preko revij, kot so Jana itd.

Skratka, možnosti je še pa še ...

clock-img

06.10.2005, 13:30

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Oba z možem sva majhna in najina oblačila vedno podariva internatu šole za otroke s posebnimi potrebami. Mož je tam pred leti civilno služil vojsko in gre 2-3x na leto malo pozdravit in počvekat, pa takrat nese s sabo še obleke in čevlje.

clock-img

06.10.2005, 13:41

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

Vsaj 2-krat na leto nardim čisto v omari,in vse cunje dam mami,ki jih potem ona odnese njihovi čistilki (za hčerko) pa še eni družini,ki imajo sami premalo denarja...Je pa nekje second hand,se mi zdi da blizu RTV-ja v Lj. user posted image

clock-img

06.10.2005, 13:46

clock-img

JANAG

pencil-img

64

ja na rr ni nikjer proda oblačila, pa še manj podari user posted image
Res mam ena dva res lepa kostimčka vsaj probala prodat, pa oblekco, ki mi jo je teta sešila k sem jo nosila na maturi "ja kaj vse spravlamo". Kake stvari pa bi res podarila kaki (očitno) ženski, ki jo res rabi...user posted image
Ok, očitno bom mogla še poslikat al kaj?

clock-img

06.10.2005, 13:50

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

če je kaj res fajnega, potem podarim kolegici al pa njeni sestri, če pa ni več ravno moderno, al pa strgano... pa nastavimo zraven smeti, pa vedno odpeljejo, mama je rekla, da se ji je enkrat prišu en zahvalit, ker je celo familijo oblekeluser posted image mi pa smo veseli, da je komu prav prišlo. pa še vedno nam vse smeti odpeljejo, tudi če ni v vrečah od snageuser posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

06.10.2005, 13:56

clock-img

Anonimen

Jaz vse nesem v Humanine kontejnerje. Pa zaradi mene če jih tudi potem njhove tajnice nosijo, še zmerom bolje, kot da jih nihče.

clock-img

06.10.2005, 19:28

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Jaz vse nesem v Humanine kontejnerje. Pa zaradi mene če jih tudi potem njhove tajnice nosijo, še zmerom bolje, kot da jih nihče.



Jaz naredim isto.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

06.10.2005, 23:10

clock-img

Anonimen

Second hand imas v Mali ulici pri Prometeju (vsaj bila je .. ceprav se mi zdi, da so oglasevali na stari RR kot trg. Utrinek al neki takega) in v BTCju pod Citroenom. V LJ afkors :)

clock-img

07.10.2005, 09:53

clock-img

ninocka

pencil-img

3080

Kaksni (in kaj sploh so) ti Humanini kontejnerji in kje so postavljeni?

Jst nikol ne vem kam s temi stvarmi, na RK pa nocem nest, ker so ene par let nazaj zahtevali, da vsa oblacila, ki jih prneses, morajo bit ociscena v cistilnici. user posted image

clock-img

04.12.2014, 15:28

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem