cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kdaj ste zanosile po ss?

  
clock-img

24.02.2009, 19:17

clock-img

tinncyka

pencil-img

2510

ojla!!!
jaz sem nova tukaj gori. Pa me zanimajo vaši odgovori! zanima me kdaj ste ponovno zanosile po spontanem splavu? ker jaz sem ga imela lani maja. Noseča sem bila v 7t  Od decembra naprej se pa z mojim fantom trudiva da bi dobila novega člana!!  res da se sedaj trudiva le 3 mesece. ampak upam da bo kmalu prišla vesela novica!!!
zamima me še če je po prvem spontanem splavu bila naslednja nosečnost vredu ali so bile spet kakšne težave??

hvala že naprej za odgovor!!!

Lp, Tinncyka

clock-img

24.02.2009, 20:34

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Js sm mela lani januarja SS v 6.tednu, pa nama še ni ratalo spet zanosit!!!user posted image

clock-img

24.02.2009, 20:37

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Jaz sem ponovno zanosila po 6m. dva sva pazila in pol še 4m, da je ratalo.



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

24.02.2009, 20:54

clock-img

misa4

pencil-img

637

Po 6 mesecih sva ponovno začela in je takoj ratalo.

clock-img

24.02.2009, 21:08

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Po prvem splavu sem zanosila takoj po prvi M, na žalost je bil spet splav. Po tem drugem sem počakala 4 mesece, potem sem zanosila v prvem poskusu in je šlo srečno do konca. Lani sem spet imela ss, po njem sem imela težave (sum na zarastline po abraziji) in je sledila histeroskopija. Po operaciji (našli in odstranili so mi pregrado) je bilo treba počakati prvo M; zdaj so mimo trije ciklusi brez uspeha in gremo naprej.

clock-img

24.02.2009, 21:15

clock-img

tinncyka

pencil-img

2510

no še enkrat hvala za odgovore!!!
očitno bova še mogla mal počakat da boma mela user posted image !!! poskušala še bova in upam da se mi bo kmalu nasmehnila sreča!!!

clock-img

24.02.2009, 21:23

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Tinncyka, tudi midva poskušava od decembra. Saj bouser posted image . Če nič drugega, so me zgoraj napisani dogodki naučili potrpljenja in ponižnosti, ko gre za nosečnost, saj ni nič v mojih rokah. Držim pesti za naju obeuser posted image . Pa še za katero zraven, če katera rabi, ni problemauser posted image .

clock-img

24.02.2009, 21:34

clock-img

tinncyka

pencil-img

2510

ja sej je res treba mal počakat jaz tud držim za vse ki bi rade zanosile!!!
očitno je treba res počakat pol leta ker moja kolegica je tudi imela ss maj 2008 in je sedaj 7t user posted image !!
zelo sm vesela zanjo in za vse ostale katerim je ratalo user posted image !!

jaz moram dobiti jutr user posted image  upam pa da je ne bo!!!
res pa da mam napete in boleče prsi, včasih sm tečna včasih vesela, trebuh se mi je napihnu in slabos se mi ponavla!!
testa še ne bom kupovala ker mi je škoda denarja stran metat ker ni glih poceni šport!!!
ampak vsi ti znaki so lahko za user posted image !!!

no če pride bova pa spet poskušala!! enkrat se nama bo nasmehnala sreča!!!

pa držim pestii zate Jančika RR in za vse ostale!!!!

clock-img

24.02.2009, 21:38

clock-img

tinncyka

pencil-img

2510

IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Js sm mela lani januarja SS v 6.tednu, pa nama še ni ratalo spet zanosit!!!user posted image




sej bo ratal vrjemi enkrat bo!!!

pa držim pesti zate!!!!

clock-img

24.02.2009, 21:42

clock-img

Anonimen

jaz sem imela ss decembra 2005, zanosila septembra 2007

clock-img

24.02.2009, 22:20

clock-img

MAŠKA

pencil-img

1605

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Če nič drugega, so me zgoraj napisani dogodki naučili potrpljenja in ponižnosti, ko gre za nosečnost, saj ni nič v mojih rokah. Držim pesti za naju obeuser posted image . Pa še za katero zraven, če katera rabi, ni problemauser posted image .



Tudi mene, pa še kako. Pesti bomo pa menda držale kar vse s takšnimi izkušnjami za vse, ki želijo biti mamice.

Pa da še odgovorim z žal ne vzpodbudnim odgovorom: po ss sem zanosila v prvo po 3. ciklusu, ker so mi priporočali, da počakamo 3, vendar se mi je ss ponovil. Zdaj imamo spet zeleno luč, marca bomo videli, če je kaj ratalo. In naj povem še to, da sem prvega otroka donosila brez vsakih težav, pri drugem pa takšna kalvarija.




_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

clock-img

24.02.2009, 22:28

clock-img

tinncyka

pencil-img

2510

IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

ja sej je res treba mal počakat jaz tud držim za vse ki bi rade zanosile!!!
očitno je treba res počakat pol leta ker moja kolegica je tudi imela ss maj 2008 in je sedaj 7t user posted image !!
zelo sm vesela zanjo in za vse ostale katerim je ratalo user posted image !!

jaz moram dobiti jutr user posted image  upam pa da je ne bo!!!
res pa da mam napete in boleče prsi, včasih sm tečna včasih vesela, trebuh se mi je napihnu in slabos se mi ponavla!!
testa še ne bom kupovala ker mi je škoda denarja stran metat ker ni glih poceni šport!!!
ampak vsi ti znaki so lahko za user posted image !!!

no če pride bova pa spet poskušala!! enkrat se nama bo nasmehnala sreča!!!

pa držim pestii zate Jančika RR in za vse ostale!!!!




aja pozabla sem pa to dodati da je imela 1 mesec še user posted image  pa čist redno!! to mi ni jasno... isto je bilo še pri 2h!! one dve sta mele user posted image  celo 3 mesece čisto normalno ... neni ni nič več jasno!!

ali ima še katera takšne izkušnje??

clock-img

25.02.2009, 12:25

clock-img

panco

pencil-img

26

Začetek maja sem imela SS, zanosila pa sem julija (po 2. menstruaciji). Držim pesti, da ti čimprej uspe.

clock-img

25.02.2009, 14:23

clock-img

pikica36

pencil-img

1746

marec 2008 ss, zanosila potem junija2008 spet ss, .............7 mesecev pa še ničuser posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

clock-img

25.02.2009, 15:17

clock-img

sisi77

pencil-img

428

oj!
jaz sem imela ss decembra. sedaj po 2.user posted image bova ponovno poskusila. prej sva potrebovala 8 mesecev vendar se je žal nesrečno končalouser posted image zato sedaj nebom čakala več saj dvomim da se bo v prvo prijelo.user posted image user posted image user posted image user posted image za vse ki se trudite in se boste še naprej.

clock-img

25.02.2009, 16:15

clock-img

tinncyka

pencil-img

2510

IZVIRNO SPOROČILO: panco

Začetek maja sem imela SS, zanosila pa sem julija (po 2. menstruaciji). Držim pesti, da ti čimprej uspe.



hvala

clock-img

25.02.2009, 17:04

clock-img

druga

pencil-img

175

[/quote]


aja pozabla sem pa to dodati da je imela 1 mesec še user posted image  pa čist redno!! to mi ni jasno... isto je bilo še pri 2h!! one dve sta mele user posted image  celo 3 mesece čisto normalno ... neni ni nič več jasno!!

ali ima še katera takšne izkušnje??
[/quote]


meni tudi ni jasno to, da si lahko noseč, pa še vedno imaš user posted image . v zadnjem tednu sem kar nekajkrat to prebrala....

moj dragi je rekel "eh, te pa boš ti tak kmalu rodila, če maš user posted image  pa si v bistvu noseča" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.02.2009, 17:12

clock-img

tinncyka

pencil-img

2510

IZVIRNO SPOROČILO: druga




aja pozabla sem pa to dodati da je imela 1 mesec še user posted image  pa čist redno!! to mi ni jasno... isto je bilo še pri 2h!! one dve sta mele user posted image  celo 3 mesece čisto normalno ... neni ni nič več jasno!!

ali ima še katera takšne izkušnje??




meni tudi ni jasno to, da si lahko noseč, pa še vedno imaš user posted image . v zadnjem tednu sem kar nekajkrat to prebrala....

moj dragi je rekel "eh, te pa boš ti tak kmalu rodila, če maš user posted image  pa si v bistvu noseča" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




ja sej take izkušnje z to tečko bi pa vse hotele imeti pa čeprav bi jo mogle tri mesece user posted image  prenašat!!!
jaz sem G vprašala pa je reku da se ti zadje čase zelo pojavla... ne vejo kako... tak da potem šele G ugotovi da si user posted image  ko te pregleda!!

bilo je pa tako.  začel ji je rasti trebuh... slabost... bruhanje , pa je klicala G in ji povedala znake ter da ima vseeno user posted image  kljub tem znakom  pa je rekla da naj pride na pregled in G ugotovila da je user posted image !!

clock-img

25.02.2009, 17:13

clock-img

Sunny77

pencil-img

31

Ciau punce!
Tudi jaz sem imela ss - oktobra 08, ...po 3 mescih naj bi že lahko zanosila....v akciji od februarja letosuser posted image ...upam, da dobim lepo novico drugi mesec ..
p.s. jej koliko vas je imelo ss že 2x....user posted image
Lp, S

clock-img

25.02.2009, 17:17

clock-img

tinncyka

pencil-img

2510

IZVIRNO SPOROČILO: Sunny77

Ciau punce!
Tudi jaz sem imela ss - oktobra 08, ...po 3 mescih naj bi že lahko zanosila....v akciji od februarja letosuser posted image ...upam, da dobim lepo novico drugi mesec ..
p.s. jej koliko vas je imelo ss že 2x....user posted image
Lp, S



držim pesti zate da bo kmalu user posted image !!!

clock-img

25.02.2009, 17:24

clock-img

Maxy

pencil-img

144

Pozdravljena, jst sem mela pa prvi ss (abrazija) konec septembra, potem sem po dveh M nenačrtovano spet zanosila in je bil takoj ss. Sedaj sem počakala tri M in upam da naslednji teden zagledam user posted image . Vztrajaj, enkrat bo že!

_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

clock-img

25.02.2009, 17:27

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Zanosila sem po prvem ciklusu. Konec avg. 2007 sem morala na abrazijo, prvo in zadnjo M sem imela nato oktobra. Nov. sem že bila srečka nosečka.user posted image

Držite se punce!Janči moja ti še posebej!user posted image

clock-img

26.02.2009, 10:28

clock-img

maj2009

pencil-img

531

ojla! še moja izkušnja! takoj prvi mesec, ko sva začela delat na user posted image sm zanosila, vendar sem imela oktobra 08 v 13tednu splav (odmrtje ploda 8-9 tedn) potem  sva počakala 2user posted image in probala. spet se je prijelo v prvo sedaj sem že skoraj v 10 tednu in upam, da ne bo enake situacije kot prvič. imam pa čisto druge znake kot v prvo.

_____________________________

20.09.2009 se nama je pridružila sončica JULIJA!

clock-img

26.02.2009, 16:52

clock-img

detelja

pencil-img

4525

marca 2008 ss z abrazijo...potem junija odstranitev pregrade...julija zagledali + in sedaj smo v 33t6d...sicer pa sem tudi v tej nosečnosti imela težave-rjav, krvav izcedek, do 5. meseca sem jemala dabroston...sedaj pa še vedno jemljem spasmex...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

clock-img

01.03.2009, 10:24

clock-img

čebelca2

pencil-img

201

pozdravljene.

prvič sem zanosila novembra 2007, nenačrtovano... v 8t nosečnosti SS. seveda naju je potem zagrabilo, da bi mela user posted image , čeprav preden sem bila noseča še nisva tako resno razmišljala o tem. potem sva začela junija 2008 spet delatuser posted image in sem takoj zanosila...sreča pa spet ni trajala. v 8 tesnu so mi naredili abrazijo, odmrtje ploda. potem sem imela preizkave in ugotovili so pregrado, ki je sedaj že odstranjena.

načeloma lahko naslednji mesec sped začneva delat nauser posted image ... ampak po dveh neuspelih poskusih me je kar minilo. sploh ne vem, bi mela otročka ampak ne bi rada še enkrat dala čez ss in vse te muke povezane s tem. za moje težave naj bi bila kriva pregrada, vendar me je tko strah ss... in zdej bi jst kr odlašala... in nasploh mam življenje obrnjeno na glavo, od drugega ss dalje. tud najino spolno življenje je čist na psu, depresivna sem in tečna... vem da vsaka ženska po svoje preboleva in trpi, pa me zanima, če ima katera podobne težave? ali pa sem jst nek ekstrem???user posted image

JANČIKA RR, jst te prov občudujem za pogum in voljo!!!user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem