writing-img

kolikokrat na dan

clock-img

29.07.2009, 11:06

clock-img

daisyb

pencil-img

419

pozdravljene,

mene zanima kolikokrat na dan naj bi en mesec in pol star otrocicek jedel? moj ta mali je do sedaj se jedel 7 krat dnevno....zadnje dni pa je le se 5 lai 6 krat dnevno...med enim in drugim obrokom pretece tudi 5 ur. danes je npr. jedel ob 6.30...in se sedaj se ni zbudil za jesti. ali je mozno, da je manj lacen, ker ne odvaja blata vsak dan oz. redno.

pa se to se mi dogaja...non stop bi rad sesal..ce mu ne dam dude sesa rokico..tudi ponoci. ko ga dam sebi n aramo a trebuh pa takoj isce dojko za sesanje. zakaj to dela....ali je lacen? jesti pa noce. ima katera podobne izkusnje?

lp,

daisyb

clock-img

29.07.2009, 11:55

clock-img

romana24

pencil-img

219

Vsak dojenček je zase. Moj je imel 5-6 obrokov na dan. Res je bil na umetnem mleku ampak če je lačen bi ti že nakazal  tko da pomojem brez panike. Ima že dovolj. Pa tudi tale vročina naredi svoje. Moj 1letnik tut v tejle vročini je veliko manj kot če je vreme bolj normalno.

clock-img

29.07.2009, 12:01

clock-img

Čebel@

pencil-img

16171

mojo sem pri 1,5m še dojila in je jedla na 3 ure tudi ponoči tko da je bilo približno 7 obrokov,potem sva šle pa na AM in je začela spati čez noč obrokov je pa bilo 5(sedaj ima 4 obroke)
v vročini jim ponavadi ne paše toliko jesti,so bolj žejni......lahko mu ponudiš kakšen čaj ali pa prekuhano vodo,itak je pa najboljše da se odžeja pri tebi
normalno je da rokico tlači v usta.....to spoznava sebe in ne jemji jo ven(edino če začne sesati palčka)

lp,majchy

clock-img

29.07.2009, 13:47

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

29.07.2009, 14:37

clock-img

misamuk

pencil-img

239

Naša je stara 2 meseca, dojim in dodajam, pa je že pred dopolnjenim 1.mesecem imela samo 6 obrokov. Sem vprašala pediatrinjo, je rekla, da če otrok napreduje po teži, je OK. 5 obrokov je morda mičkeno malo (meni je rekla, naj bi bilo prej izjema kot pravilo).
Kakala je pa naša do enega 3.tedna vsak dan, sedaj pa ali 1x dnevno ali pa 1x na 2/3 dni, pa takrat do pasuuser posted image  Če je drekec OK (barva, konsistenca, količina), potem se nimaš kaj sekirat.

clock-img

29.07.2009, 17:12

clock-img

daisyb

pencil-img

419

hvala za vase izkusnje. danes zgleda, da je dan ko ze skoz spi, ko je buden pa joka. zdaj je spal dve uri..in na pol zaspanemu sem dala jesti..je pojedel 100ml in kar naprej spi..brez podiranja kupcka...neverjetno. bojim se, da je zamenjal dan za noc..magari bi se ponoci tako bzudil sam za jesti in pol zaspal. ponoci je pa pol huda ura za zaspati...v tej vrocini pa ne vem kako naj ga imam budnega..ven itak ne moremo it.
kaka pa res enkrat na dan al vsaka dva dni....najbrz je tudi zato manj lacen, ker ma vse polno dokler ne gre blato ven.

clock-img

29.07.2009, 19:57

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

opazuj svojega otroka.

Če misliš, da je lačen mu ponudi, če misliš, da je utrujen, ga pusti spati.
Dokler je dobre volje ga pusti na miru in uživaj in ne trepetaj za vsako stvar

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem