cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

krči

clock-img

05.09.2013, 14:46

clock-img

ulsi25

pencil-img

72

Ali pivo povzroča krčke pri donejčku?

clock-img

05.09.2013, 14:48

clock-img

jaz_sem_jaz

pencil-img

177

Misliš dati otroku pivo za pit?user posted image

Upam, da ne.:)

Brezalkoholno pivo- kaj pa vem- vrjetno ne prehaja toliko čez mleko, da bi tista 2 dcl delala težave.

clock-img

05.09.2013, 14:59

clock-img

ursika_ursi

pencil-img

316

Vsak dojenček je zgodba zase. Poznam pa kar nekaj mamic, ki vsak večer spijejo kakšno pivo in niso opazile, da bi to otročkom povzročalo krče.

_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..."

30.7.2012- plusek
21.8.2012- si odšel med angelčke
18.10.2012- plusek
21.6.2013 se je rodil Aleksej <3

clock-img

05.09.2013, 19:47

clock-img

respect

pencil-img

272

Vsaj dokler dojite ne pijte alkohola.
Mogoče bi kako drugače vprašali recimo kako škodi mojemu otroku in ne ali povzroča krčeuser posted image

clock-img

17.09.2013, 14:57

clock-img

barbisonrisa

pencil-img

27

Moji pivo ni delalo krčev, pač pa mleko in skuta. Kakšno pivo tudi ne bo kriza, če ga spiješ. Ravn napit se ga pa ne, bi rekla B-)

clock-img

29.07.2021, 21:32

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

399

Pivo (upam, da piješ v času dojenja brezalkoholno) pomaga pri tvorbi mleka in ne povzroča krčev. JE pa res da če piješ pivo z alkoholom in to v večjih količinah lahko pro otroku povzroči občutek pijanosti

clock-img

06.08.2021, 21:55

clock-img

Tasykaa RR

pencil-img

246

Sem pila brezalkoholno pa nisem zaznala krčev ☺ nisem pa probala alkoholnega tako, da možno je da jih povzroča 😔 je pa res da je vsak dojenček drugačen in eni imajo težave drugim pa nič ni,  vsekakor če že pivo 0.0 👍👍👍 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem