writing-img

krčne žile na spolovilih

clock-img

28.10.2007, 13:00

clock-img

Anonimen





Sem v 29 tednu nosečnosti pa so se mi naredile krčne žile na spolovilih.
Ali je katera imala probleme zaradi krčnih žil pri porodu, ali je porod potekal kaj drugače zaradi krčnih žil.
Ginekologinja mi je predlagala da nosim hlačne nogavice za krčne žile ampak nič ne pomaga.


clock-img

28.10.2007, 14:03

clock-img

lex

pencil-img

6532

jaz sem jih dobila ful hitro, splovilo me je bolelo, če sem bila dolgo na nogah in če sem šla na WC.
Pri porodu pa ni bilo nobene posledice oz. je potekal brez problema, kot da ne bi imela tega. Moja G mi je svetovala, da naj veliko počivam.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

28.10.2007, 14:10

clock-img

Anonimen

Jaz sem jih imela pa so po porodu zginile.Me je full skrbelo,ker sem imela res ogromno tamalouser posted image
Pa pri porodu nisem imela nobenih problemov.

clock-img

28.10.2007, 14:20

clock-img

Anonimen

Kako pa sploh zgledajo krčne žile na spolovilu?  Ma kaj to je ful boleče?Si ne znam predstavljatuser posted image

clock-img

28.10.2007, 15:33

clock-img

Anonimen

Nč lepo ne zgledajouser posted image
Pa boli.Pa skoz se en pritisk čuti.

clock-img

28.10.2007, 20:39

clock-img

Anonimen








Nič me ne boli samo ko si na nogah čutiš nabrekle žile na spolovilah.
Mene je strah da pri porodu od napenjanja nebo katera počila. Ali je to možno?

clock-img

29.10.2007, 12:59

clock-img

Isabellabina

pencil-img

1624

Tudi jaz imam že sedaj te žile na spolovilu in sem noseča komaj 17 tednov .So pa zoprne na videz in na otip ker mislim da jih bo glih kar razneslo ,bolijo in občutek kot da imam povečano nožnico prav hecno je vse skupaj ,pa vendar bo po porodu vse skupaj takoj izginilo ,vem iz lastnih izkušenj tako da bomo morale prav lepo potrpeti in ko nas tišči dol se pač za nekaj časa uležem in se malo umiri.Še zadnjič petič sem v takšnem stanju.Pa vse dobro drage sotrpinkeuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem