writing-img

laparo in histero v Postojni

clock-img

13.05.2009, 10:49

clock-img

Anonimen

Bom najprej tu vprašala, če slučajno katera ve.

Dobila sem datum za laparo in histero v Postojni, pa me zanima, do katere ure moraš biti v bolnišnici (to je en dan pred operacijo). Mi niso namreč nič rekli.

Druga stvar je, da bi morala pred tem narediti nekatere preglede. Ali za to potrebujem kakšno napotnico (za osebnega zdravnika) ali je dovolj, če grem z napotnico za laparo in histero. Katere preglede moram narediti, mi je namreč povedala ginek.

Hvala, punce!


clock-img

13.05.2009, 12:40

clock-img

Anonimen

Napotnico ti da tvoj ginekolog (najbrž jo že imaš), od osebnega zdravnika pa moraš imet sabo izvid krvne slike, ki jo narediš teden prej.(greš v laboratorij , napoti te os. zdravnik) Sprejem v bolnico je  en dan pred operacijo ob 8-ih, kjer greš še prej do sprejemne in tam te pošibajo na ginekološki oddelek, kjer dobiš odvajala in se pucaš cel dan. :) naslednji dan imaš itak že naročeno uro za operacijo.

clock-img

13.05.2009, 14:16

clock-img

Anonimen

Didlinaa, še to, če mogoče veš - glede krvne slike - a je treba bit na tešč? Sicer pa najlepša hvala za pojasnilo user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.05.2009, 15:48

clock-img

Anonimen

Naj bi bila na tešč ja. Zaželjeno je.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem