writing-img

RE: Septembrke

  
clock-img

04.04.2007, 11:22

clock-img

guppy

pencil-img

1968

Ojla user posted image

V bistvu je smešna tale situacija. Jaz sem mislila, da je moj trebušon "normalen" za 5. mesec, nakar ste me tukaj kar malo dregnile v rebra, ko sem izvedela, da skoraj nobena še nima takega. Očitno sem dovzetna za komplekse tudi pri stvareh, ki so mi pri sebi všeč, hehehe. Namreč, od danes naprej bom ponosna lastnica svojega trebušona, mi je prav fajn, da najprej od pride čez vrata, potem pa jaz user posted image user posted image

Ste pa vse tako kraaaasne nosečke, upam, da kmalu še kakšno slikico pokažete!!!!

clock-img

04.04.2007, 11:29

clock-img

lemavrica

pencil-img

3773

Oj,

Guppy prov fajn trebušček imaš. Normalno da je malo večji če pa dvojčke nosiš.
Jest imam bolj "problem" da se mi skoraj nič ne pozna in ravno v nedeljo je padel komentar da noben ne more vedet da sem noseča ker se ne oblačim kot nosečnica. Samo se nimam za kej ker nimam trebuščka.
Je pa res da se jest nič ne sekiram zaradi tega, ker vem da nosim zadaj in to je to.

A kateri še vedno slabo? Včeraj se mislila da me bo popoldne in zvečer kar pobralo od slabosti in zgage ki me je pekla.
Pa glava me boli zarad tega neumnega vremena.

Drugače mi je pa ful fino k ga parkrat na dan začutim,ne vem a so brcike al sam mehurčki ampak je pa prijeten občutek user posted image

Lep dan user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...

clock-img

04.04.2007, 11:36

clock-img

andreja32

pencil-img

543

no, pa sem še jaz nalimala moj trebušček v album,.....(če mi je ratalouser posted image ).Sem pa res antitelet za take stvari.

lp Andreja

p.s. jutri imam pa Guser posted image .sem v 15 tednu, tako da kakšnega UZ ne bouser posted image .....jaz bi pa skoz gledala kako se premikauser posted image

clock-img

04.04.2007, 11:40

clock-img

Anonimen

Taja83, če si ti že prebolela vodene koze v otroštvu, jih definitivno ne moreš še enkrat fasat, ker imaš protitelesa v sebi in posledično s tem je tudi otrok varen. Prenašajo se pa s stikom, ne pa po zraku, da bi se ti kar tako okužila od sosedovih otrok.

Nobena mi ni nič odgovorila na moja vprašanja v zadnjem postu o imenih in brcikahuser posted image . A ni to zanimiva temauser posted image

clock-img

04.04.2007, 11:43

clock-img

surya

pencil-img

226

Pozdravljene user posted image !

Ne morem pogledat vaših albumov, pa ne vem zakaj! user posted image Mi napiše. da moram bit prijavljena, pa sem. Hallo! A se je kateri že to zgodilo?

Taja: ne sekiraj se zaradi noric. Jaz sem imela podoben problem kot ti pred enim mesecem. Z razliko, da nisem imela informacije, če sem jih sama prebolela. Zato sem imela ful cirkus. Ti se pa sigurno nimaš zakaj sekirat (preverjeno pri infektologu, na vseh možnih forumih). Če si koze že prebolela, ne škoduje stik tebi, ne plodu. Ziher!!! user posted image Kar pomiri se.

Morfologijo imam 17.04.. Mi je pa zadnji ultrazvok delala ena druga, ne moja G, tako da vemo, kaj bo .user posted image . Razočarana sem, ker sem želela presenečenje. In ta ista G je eni moji kolegici 4 ure pred porodom delala UZ in ji rekla kao : "aja, da bo fantek že tak veste, ne.." A fora je v tem, da moja kolegica ni vedela, ker ni želela. user posted image user posted image user posted image Hudo. Da 9 mesecev čakaš, pol ti pa 4 ure pred porodom pove... Hallo!!! Jaz je pa prej nisem opozorila, da ne želim vedet.

Drugače je moj buši že kar viden. Sploh takrat, ko imam nosečniške hlače. Ampak je tud bolj špehast, ko ne... user posted image user posted image Guppy, jaz bi tud takega lepega mela, ko ti. Zdej smo glih v tisti fazi, ko tisti, ki niso sigurni, če smo user posted image samo gledajo : češ, a si se samo zredila al je kej drugega...

Uživajte!

Aja, v DM-u imajo akcije za nosečnice v aprilu.

clock-img

04.04.2007, 11:46

clock-img

andreja32

pencil-img

543

Srček,.....mi smo v bojni fazi izbiranja imen.Oči in mami bi imela Jerco, Manca si želi Mijo, Žiga in Nik bi pa imela Zalo.Verjetno bo obveljala Mančina , ker kar naprej govori naša Mija bo,...pa naša Mija....tako da smo že vsi avtomatsko na Miji.za user posted image  je pa oči izbal Jaka ali pa Jakob.
Kar se pa brcik čuti pa jaz pri sebi še nisem sigurna a je to to, ali je samo prebava.čakam na kaj bolj konkretnegauser posted image

clock-img

04.04.2007, 11:48

clock-img

andreja32

pencil-img

543

ja , jaz tudi ne morem gledati albumov....na pomoč, a katera ve kako in zakajuser posted image

clock-img

04.04.2007, 11:49

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: srček


Nobena mi ni nič odgovorila na moja vprašanja v zadnjem postu o imenih in brcikahuser posted image . A ni to zanimiva temauser posted image


Midva imava imena že izbrana...dva za deklici in dva za fantke. Samo sva se odločila, da boste vsi imena izvedeli takrat kot za spol....torej ob rojstvuuser posted image . Sva pa bolj tradicionalna in imava izbrana klasična imena in ne teh novih modernih varjant.

Brcata pa mojadva cukra tudi že lepo. Posebej ju čutim zvečer in ponoči.




Drugače pa je zelo zanimivo, kako se vedno primerjamo z drugimi. Zdaj smo prav malo zasekirale Guppy zaradi njenega večjega trebuhauser posted image Me se pa "sekiramo", ker imamo manjšega in bi spet rade večjega. Nikoli nam ni pravuser posted image Važno je, da nosimo pridne in zdrave razgrajače...pa trebuh gor ali dol.  Mene tudi marsikdo začudeno pogleda ko omenim da nosim dvojčke in da sem že na polovici....pa jim pravim, da ju očitno v riti nosim, ker imam veliko in je več prostora v njejuser posted image user posted image


lp, user posted image user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

04.04.2007, 11:49

clock-img

lemavrica

pencil-img

3773

Jest nimam nič v albumu mogoče ti zato to napiše. Ker meni tvoje odpre oz. mi pokaže da imaš zaklenjene.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...

clock-img

04.04.2007, 12:18

clock-img

Anonimen

hojla!

lemavrica meni je tudi še vedno vsake toliko slabo - sedajle na primer - že od zjutraj. Malo krivim vreme oziroma zračni pritisk. verjetno je pa kar kombinacija vsega. ker sem že opazila, da je povezano s pritiskom - sem "občutljivka" že v nenosečniškem stanju...

Pa bo že. Pravijo da bodo prazniki lepi!

Moj buši je tudi že viden. je sicer zašpehan, ampak je LEP!

clock-img

04.04.2007, 12:19

clock-img

andreja32

pencil-img

543

o.k. zdaj mi je pa pomojem ratal in je album javen....upam:))

clock-img

04.04.2007, 12:25

clock-img

Anonimen

ej, sem hotela že večkrat prašat - jaz z gotovostjo vem, da je bil tisti odločilen odnos 11. 12. 06.   Ampak zadnja M je pa bila 2.12., kar pomeni, da sem statistično imela ovulacijo18.12.

Mene matra. Ker mi je PDP zračunan na 8.9. seveda statistično. Kako torej priti do bolj realnega PDPja? Katera ve?

clock-img

04.04.2007, 12:48

clock-img

Anonimen

Andreja, čestitam ze lep trebuščekuser posted image . Pa saj imaš tudi ti že celega trebušonauser posted image . Pa jaz sem zraven vas še popolnoma ploščatauser posted image . Zdaj se bom do konca zasekirala da nekaj ni v redu......Koliko kg pa si pridelala, če smem vprašatuser posted image

clock-img

04.04.2007, 13:02

clock-img

lemavrica

pencil-img

3773

Andreja ful lep trebušček. Se bom tud jest zasekirala, ker nimam nič trebuška in 0,5 kg sem se zredila nazaj. Tko da sem še vedno na -3,5kg.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...

clock-img

04.04.2007, 13:17

clock-img

andreja32

pencil-img

543

user posted image jaz v drugi nosečnosti nisem imela skoraj nič trebušča.Če sem oblekla kakšno bolj široko majčko, sploh nisi videl da sem noseča.res pa je da sem takrat v štartu izgubila šest kg, potem pa sem se v celi nosečnosti zredila za štiri kg.No zdaj sem se pa v prvih tednih zredila za cca 4 kg,.....ma skoz sem jedla saj mi edino takrat ni bilo slabo.Pa še četrtič sem noseča in se precej hitreje pozna kot v prvi nosečnosti.

en lp

clock-img

04.04.2007, 13:26

clock-img

Anonimen

Aaaa, tako...četrti otrok...čestitamuser posted image , pol pa razumem velik trebuščič. Moja mami je tudi bila pri tretjem kot soduser posted image . Pri meni pa je imela do 6 meseca kavbojke zapete.
Pri meni je prvi, taka bom najbrž čisto na koncu če bo tako šlo daljeuser posted image . Se mi pa dozdeva, da ga nosim tudi zelo vzadaj, ker me križ boli in včasi tudi levi kolk. Zato sem se tudi na jogo prijavila, da začnem resno migat in potem tudi doma lahko izvajam vaje.

clock-img

04.04.2007, 13:31

clock-img

taček

pencil-img

93

Sem vam kar nevoščljiva, ker imate takšne trebuščke! Men se tut še nič ne poznauser posted image , razen moj špehec od prejuser posted image ! Komaj čakam, da bom tut jst lahko ponosno razkazovala svoj trebušček! Vem pa, da je razlika med nami zato, ker ste ene bolj na začetku meseca, jst pa bolj na koncu!
Tut men je še slabo vsak dan! Sem mislila, da bo kaj boljši, ko pridem iz bolnice, pa očitno ni takouser posted image !

Ali ima še katera tako občutljiv nos kot jaz? Vse mi smrdi, pa mojga sprašujem, če kaj voha, pa mi pravi, da sem že obsedena z vonjavamiuser posted image ! Sm men tok vse smrdi-za znoret!

LP

clock-img

04.04.2007, 13:58

clock-img

nana 27

pencil-img

2670

Misska, si bila na nuhalni? Poglej na sprinatne izvide. Gor je tudi izračunan datum PDP. Kar jih poznam, se je PDP večinom ujemal s tem izračunom z nuhalne.

clock-img

04.04.2007, 14:05

clock-img

Anonimen

Taček, nisi edina ki ima tako občutljiv nos. Jaz voham kot tisti pes, ki išče tartufeuser posted image . Skoz se nekaj pritožujem da smrdi in pol gnjavim folk okoli mene če vohajo im me samo pisano gledajo.

clock-img

04.04.2007, 14:07

clock-img

Rožica*

pencil-img

843

Živjo!

Ja kako lepe trebuščke že imate nekatere, spet druge pa malo manjše. Jaz sem med tistimi drugimi, čeprav se ni zdaj v zadnjem trednu malo bolj pozna.
Danes sem oblekla nosečniške hlače pa mi skoz dol lezejo. Bo treba še malo počakat.

Tudi jaz še ne vem kdaj so brce in kdaj kaj drugega. Drugače pa tudi moj dragi posluša skozi trebušček in pravi da sliši valovanje ... predvidevava da gibe.

Drugače pa se je meni zopet pojavila slabost. Včeraj sem tudi bruhala in bom zelo jezna če se to ne bo kmalu končalo.

Za nima pa me še nekaj za vse, ki imaste še majhne trebuščke, oz. vse ki ste se malo zredile kako se prehranjujete, kaj pazite na prehrano.....? Mislim sploh vse kako se prehranjujete? Sem se zadnjič pogovarjala z eno prijateljico pa je rekla, da se zelo pazi. Da je ločevalno.....
Kaj pa ve?
Sama sem pred zanositvijo imela težave z prekomerno težo, ki sem jo v treh letih uspešno ukrotila. Zdaj pa me je malo strah. Sicer sem si vedno predstavljala, da se bom bolj zredila, že do tega obdobja. Sama nič ne pazim, le svežemu mesu,... in jajcam se izogibam.

Lep dan, se mi mudi. 

Rožica* 

clock-img

04.04.2007, 14:30

clock-img

Anonimen

Jaz se prehranjujem isto kot pred user posted image . Pojem kakšno jabolko več, ker pač nisem navdušenec nad sadjem, drugače pa nič posebnega, sploh pa ne kašne ločevalne diete. Nosečnost pa res ni čas za biti na dieti. Pa mi je do sedaj šlo +1kg.
Mi je pa bilo 4 teden grozno slabo in sem premalo jedla oz. sem se silila s hrano, ker mi je bilo tako grozno slabo. Ko sem ugotovila da mi je slabo po mleku in jogurtu, sem ju nehala jest in od takrat jem spet kot prej.
Torej zjutraj ponavadi samo sadje, ker corn flakesa zaradi mleka ne smem in je to edino kar mi paše. Nisem med jutranjimi jedci.
V času kosila sem ponavadi na faksu in grem na kosilo na bone, kar pač ponujajo to pojemuser posted image .
Zvečer pa naredim doma večerjo za oba, gledam da ne jem več nič po 20 uri, tudi če me prime.
Sladkarijam se izogibam, pa tudi rada jih nimam.
Jemljem pa še šumečke Kalcij, Magnezij, Multivitamin, Omega-3, Centamed Mami.

Izogibam sem tatarskemu biftku, pa ni težko, ker to pa res ni vsak dan na mizi. Čeprav bi ga z takšnim veseljem na toast namazala....
Tu pa tam kakšno pašteto pojem, čeprav je sveže meso....
Francosko nameravam naredit za Veliko noč, pa čeprav naj majoneze kao nebi...ampak kupljena najbrž ni isto kot doma narejena.

Malo bolj pač pazim, ker toxe še nisem prebolela-je pa tudi nimam.

Srček

clock-img

04.04.2007, 14:32

clock-img

Pikica pokica

pencil-img

796

Rožica, jas jem kot nora. Vse, kar mi paše oz. se mi zalušta.  Pazim edino, da ne jem prepovedanih stvari - tatarca, sira s plesnijo...Zredila sem se že za skoraj 5 kg, ampak se nič kaj ne sekiram, saj sem se tudi v prvi nosečnosti za skupaj 16 kg, ampak sem že domov iz bolnice šla samo s +2, potem pa so mi samo še padale, čeprav sem jedla še veliko več kot med nosečnostjo. Na koncu sem jih imela 10 manj - 50 kg, ampak sem se potem v dveh letih po rojstvu ustavila pri 55kg  in to konstantno peljala do začetka druge user posted image .

Ja, to je zaradi dojenja, saj sem sineka polno dojila 6 mesecev, potem pa točno do drugega RD ja.
Tako da upam, da bo tokrat tudi tako.

PA PA

Sicer pa drugače nimam težav s težo in sem visoka 174 cm.

clock-img

04.04.2007, 14:37

clock-img

Pikica pokica

pencil-img

796

Še to sem pozabila..

ene omenjate majonezo in paštete. Tukaj so mišljene predvsem domače stvari - domača majoneza, domača pašteta, saj teh naj nosečnice ne bi jedle. ( surova jajca, surovo meso..)
Kar se pa tiče kupljenih zadev pa ni panike. Le primerno morajo biti skladiščene oz. shranjene, da ne pride do pokvarjenosti.  

clock-img

04.04.2007, 14:51

clock-img

Anonimen

Misska jst mam tudi predviden PDP 8.9.2007......No pa se prvič oglašam in ime mi je BIljana.....Zkaja pa Anonimna...ni moj računalnik.Dober dan vsem pa lepo k vas je tok.......Meni se že tudi trebušček lepo pozna!user posted image Prow smešna sem s tem trebuščkom!

Pozdravček vsem.........Torej me lahko date na seznam RD18.2.1980,PDP 8.9.2007 in kraj Solkan.....imela pa že 3preglede in 26.4. pa imam morfologijo!

Aja skor pozabla pa srečno user posted image nosečnost želim vsem!!

clock-img

04.04.2007, 15:00

clock-img

nana 27

pencil-img

2670

Andreja, sem pogledala bušija..lep lep user posted image  Še malo pa te bom dohitela user posted image

 
Dobrodošla, Biljana user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem