writing-img

RE: katere v januarju ne pričakujete...

  
clock-img

18.01.2007, 10:10

clock-img

SM10

pencil-img

436

Tudi jaz je ne pričakujem okoli 26.-30.1. 
Držim pesti za vse,ki je ne pričakujete.

clock-img

18.01.2007, 10:19

clock-img

pina-1

pencil-img

5053

stunfek se strinjam s tabo. najbolj preproste stvari sploh ne opazimo oz. ne opazujemo ampak si kompliciramo življenje. Jaz sem v zadnjih mesecih sploh prvič v življenju dobila dve M zaporedoma in to recimo da točno. Da obstaja BT pa niti vedla nisem. Upam da tudi jaz tokrat zadanem dan D.
Eno vprašanje. Kje si se hranila z informacijami? Imaš kakšno dobro povezvo?

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

clock-img

18.01.2007, 12:35

clock-img

Anonimen

Tudi jaz upam, da  user posted image  22.01. ne bo. Ker si pa že tako močno želim user posted image , da pa že kr boli......

clock-img

18.01.2007, 20:34

clock-img

saby

pencil-img

31

tudi jaz se vam pridružujem in user posted image ne pričakujem proti koncu januarja

clock-img

18.01.2007, 21:26

clock-img

Valery

pencil-img

34

Pozdravljene bodoče nosečke!
Sem novinka na tem forumu in vam moram povedat, da vas spremljam že dva meseca odkar tudi midva z možem vadiva za naraščaj.Sem v waiting -modu in ne pričakujemuser posted image  v soboto 20.1.!Upam, da gre v tretje rado in bova v prihodnjem tednu z dragim zagledalauser posted image aliuser posted image .
Pohvale vsem pozitivkam na forumu, saj opogumljate druga drugo, nesebično delite svoje izkušnje in nasvete in tako vzbujate optimizem in vzpodbujajočo atmosfero.Prav iz tega razloga sem se odločila, da se oglasim in zaželim vsem, ki ne pričakujete user posted image  v tem mesecu oz. letu zdrave user posted image !
Lp, Valeryuser posted image

clock-img

18.01.2007, 21:37

clock-img

*marjetica*

pencil-img

173

Pozdravljene!
Tudi jaz sem nova in vsem nam želim, da bomo čimrej user posted image .
Moja user posted image  je sedaj prisotna, tako da bom imela ovulacijo konec meseca januarja, tako da ponovne user posted image  ne pričakujem februarja.
Pesti za vse.
Pridno user posted image !

clock-img

19.01.2007, 21:57

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Valery, midve sva pa kar na enakem položaju. Tudi midva upava, da gre v tretje res rado!

Včeraj bi naj dobila user posted image (še vedno je ni), ampak se tako bojim delat test, ker sem skoraj ziher, da bo spet negativen, ker sem bila bolana vmes. Znakov nimam nič, razen pekoče bradavičke in rahlo zbadanje v sp. delu trebuha(ma to je itak menda pred vsako M). Včeraj sem že rekla prijateljici, da že čustim kako prihaja M, tako da se mi zdi, da bo res vsak čas. Energije imam ful(razen, če je David kak dan orto naspidiran),....v glavnem, res nobenih znakov. In najbolj smotano bo spet to, da bom zjutraj naredila test, po pol ure pa bo pritekla user posted image .user posted image



Če ne bo ta mesec, bo pa mogoče naslednji in bom mogoče rodila na roj. dan od mojga zlatega atija.user posted image Javim jutri zjutraj, čeprav bi najraje še počakala.....user posted image Ne vem kaj mi je, da nisem nič neučakana.user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.01.2007, 22:30

clock-img

Anonimen

Kepica ter vse ostale punce tu gor.. S R E Č N O!! Res upam, da bomo kmalu zagledale user posted image .

clock-img

19.01.2007, 23:01

clock-img

Valery

pencil-img

34

Pozdravljena Mehurčica!
Sva pa res v podobni situaciji:tudi sama sem bila bolna v tem ciklusu;sicer teden dni pred ovulacijo.Jutri seveda ne pričakujemuser posted image , nekih očitnih nosečniških znakov pa tudi nimamuser posted image .Počutim se sicer odlično, od torka je prisotna napetost v spodnjem delu trebuha in prsi imam malce napete ( tako kot zmeraj pred menstruacijo), bradavičke niso nič kaj bolj občutljive kot ponavadi.
Upam, da nama bo sreča naklonjena in bova v prihodnjem tednu že čvekali o user posted image  inuser posted image !user posted image
Držim pesti, da nama in vsem januarskim uspe ugledati user posted image user posted image !Javi kako napreduješuser posted image !
In zapomni si:"Upanje umre zadnje!"user posted image
user posted image  pa bomo punce prej ali slej pokazaleuser posted image !
Lp, Valeryuser posted image
P.S.: Ne pozabit user posted image !

clock-img

20.01.2007, 09:52

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Moj test je pokazal negativnouser posted image , je pa danes zadnji dan mojega najdaljšega ciklusa(30dni). Upam, da je prišlo pozneje do zanositve, glede na to, da nisva mogla user posted image na začetku plodnih dni zaradi moje bolezni. V glavnem, pripravljena sem bila na negativen test, ampak sem vseeno razočarana.



Držim pesti za vse ostale, ki še tudi čakate na user posted image .user posted image

clock-img

20.01.2007, 13:12

clock-img

stunfek

pencil-img

2014

Žal mi je, da je bil negativen mehurčica user posted image . Meni preostane še 9 dni do M. Počutim pa se tako običajno, da M kar pričakujem in se vidimo v naslednjem krogu. (se že malo psihično pripravljam, da razočaranje ne bo preveliko) user posted image

clock-img

20.01.2007, 17:07

clock-img

Anitka

pencil-img

12160

Tudi jaz je NE PRIČAKUJEM V JANUARJU!!! In sicer od 24.1. naprej. Uf bomo še švicali in trepetaliuser posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

clock-img

20.01.2007, 22:12

clock-img

kepica

pencil-img

2080

Punce, da vas spet malo pozdravim. Sicer bi šla lahko že med fosilke in na forum Težave z zanositvijo, ampak ste mi tako všeč, da bom optimistka in bom kar tukaj vztrajala in kljub vsem težavam upala na user posted image
V petek sem imela pregled, o katerem sem vam že pisala. Torej izvedela sem, da imem res endometriozo, ki pa naj sploh ne bi bila vzrok za neuspele poiskuse, tako, da iščemo naprej. Sedaj me čaka slikanje maternice. G mi je že v naprej povedala, da boliuser posted image Bom potrpela tudi to, samo da čimprej zagledam plusek. Ampak sem pa vseeno v skrbeh....
Sem pa še zmeraj z vami in vas spremljam in močno držim pesti, da se vam želja uresniči čimprej.

lp
kepica

clock-img

21.01.2007, 08:16

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Kepica, držim pesti, da vama uspe čimprej porihtati stvari in zagledati user posted imageuser posted image user posted image user posted image




clock-img

21.01.2007, 12:02

clock-img

ana2007

pencil-img

35

Pozdravljene!

Rabila bi pomoč. Prosim za nasvet.

Na ultrazvoku so mi ugotovili PCO sindrom. S partnerjem se trudiva da bi zanosila že pol leta. Ginekolog mi je prvo predpisal zdravilo Primolut - Nor. Kar sem jema 5 dni po tri tablete (od 21.12 do 28.12). Po krvavitvi od 3.1 do 7.1 sem pričela jemati klomifen. Tega se jemala od 7 do 12.1. Prosim katera  mi lahko izračuna kdaj imam plodne dneve. Kaj mislite kaj bo. S partnerjem sma imela odnos 14.1 in 20.1 ker dela na terenu. Prosim če mi lahko katera pomaga še danes. Hvala že v naprej!

ana
user posted image user posted image

clock-img

21.01.2007, 13:53

clock-img

kepica

pencil-img

2080

Hvala mehurčiča za spodbudne besede. Tudi jaz ti želim, da tvoja M ta mesec vseeno ne pride. Nekaj upanja je še. Držim pesti!

clock-img

21.01.2007, 16:08

clock-img

stunfek

pencil-img

2014

Ana. Težko bo to odgovoriti. Največ možnosti imaš, da bo to vedela kakšna v klubu klomifenk, ki je ena od tem na forumu. Vprašaj tam. Predvsem se neobremenjuj, kajti čas O je najbrž že mimo za ta mesec (lahko se motim). Mislim, da sta imela odnose kar na ta prave dni. Držim pesti in ne obupaj, če ne bo ta mesec! Srečno!

clock-img

21.01.2007, 16:40

clock-img

Anonimen

Zopet sem zmedena.. user posted image  bi morala dobiti 18. (verjetno, kajti pred tem je bila vedno točno 08. v mesecu, le decembra 18.user posted image ). In do danes je ni.
Vem, da bi morala narediti test, ampak.. me je prav malo strah, da bom zopet razočarana. Globoko v sebi upam, da je to to; a ne upam pa se prezgodaj veseliti.

< Sporočilo je popravil tianna -- 21.1.2007 16:41:08 >

clock-img

21.01.2007, 17:44

clock-img

stunfek

pencil-img

2014

tianna. saj nimaš kaj izgubiti. vedeti moraš in zato naredi test. valjda da boš ful razočarana, če nisi user posted image  samo boš pa vsaj vedela. če te kdo razume smo vse tukaj na forumu, ki si želimo biti srečke nosečke. glavo pokonci in test pa naj bo kar bo. boš vsaj vedela pri čem si. če pa se ne počutiš neučakano pa počakaj še kakšen dan. kaj pa znaki? kaj pa BT? držim pesti in ti stojim ob strani v vsakem primeru. drži se!!!

clock-img

21.01.2007, 19:32

clock-img

Anonimen

Stunfek, hvala za pozitivne besede. V torek bom naredila test, pa bo kar bo. BT si ne merim, tako da.. ne vem. Pravijo, da so boleče prsi znak, in mene zelooo bolijo že ves teden. Toda tega simptoma ne vzamem več resno, kajti prejšnji mesec so me tudi bolele, pa je user posted image  vseeno prišla. Neučakana sem ja.. mogoče tudi zaradi tega ni user posted image . Psiha dela svoje ja. Sem to občutila prejšnji mesec: morala bi jo dobiti 08., ampak sem bila toliko neučakana in pod stresom, da je prišla šele 18. No ja.. V torek zjutraj veselo na wc.. Kateri test pa mi priporočaš?


< Sporočilo je popravil tianna -- 21.1.2007 19:44:59 >

clock-img

21.01.2007, 19:43

clock-img

Bimba80

pencil-img

268

Se ena med vami ki bi rada zagledalauser posted image , pa teh crtic ni od nikjer. user posted image  bi mogla dobit ze okoli 5.1., par dni kasneje pa je danes 21.1. se vdno ni. Naredila sm ze tri teste in vsi so pokazali samo -, kaj naj mislim, lahko kaj upam ali ne?

clock-img

21.01.2007, 19:47

clock-img

Anonimen

Bimba80, meni se je prejšnji mesec isto dogajalo. Zemujala mi je 10 dni, a user posted image  ni in ni bilo. Sprosti se, psiha dela svoje!
Srečno!!

clock-img

21.01.2007, 19:50

clock-img

Bimba80

pencil-img

268

Dokler mi ni zamujala se sploh nisem neki sekirala, ker sem rekla, da itak ne more bit nic, ker sva komaj zacela delat na tem, pa zdaj te user posted image  ni od nikjer in niti user posted image . Zadnjo user posted image  pa sem imela 05.12.! Se malo pocakam potem pa ce je ne bo bom sla g.

clock-img

21.01.2007, 19:53

clock-img

tinci babinci

pencil-img

25

Bimba80,nič ne čakaj ti kar naredi test in seveda sržim pesti zate!!

clock-img

21.01.2007, 19:53

clock-img

stunfek

pencil-img

2014

tianna. mislim, da je vseeno kateri test uporabiš. mene doma čaka baby check plus. nekaj takega. do sedaj sem vedno kupila clear blue, ker so mi ga pač ponudili. v tej lekarni pa mi je ponudila baby check in sem ga sprejela. prav vseeno mi je kateri je, da bi le pokazal user posted image user posted image !

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem