writing-img

RE: Januarčki in januarčice 2007

  
clock-img

16.09.2007, 18:20

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

No recimo, da imam 5 minut, ko ne bom letala za Markom.Zadnje dni res nimam nič časa.Ta mau je ratu k žiu srebro, sekunde ne more bit pr mer, on bi skoz hodu in čupku use reči pred in nad sabo.Bom mogla prou use nevarne reči umaknt.Igrače ga sploh ne zanimajo.Smo včeraj dobili pametnega kužka (juhu user posted image , men je tok ušeč), sam očitno se bosta z njim igrala mami in deda, ker Marka je zanimu samo včeri, dans je že preteklost.

Kot rečeno, na morju vse ok, vendar nič posebnega, vreme nam je dva dni nagaju, ostalo je bilo toplo, sam pihalo je, tako da se Mark ni nč kopu.

Včeraj smo bili spet na poroki, že tretji letos.No tokrat je bila blizu nas in sem pikca pelala domov spat, je blo super, brez skrbi.

Kaže se nam že peti zobek in že prav fajn ugrizne.Najraj pa grizemo hruške.Prejle je čist znoru, ko sem si jo zravn njega prvoščla.Itak da sem mu jo mogla pol dat, drgač je blo dretje.Na splošno pa ful malo poje.Jemo 3-4krat na dan po cca. 200g.

Imam pa dve vprašanci.Ste že nabavle spalno vrečo, kakšno?Tako da ima rokice zunaj al z rokavčki.Se bolj nagibam k tisti brez, sam ne vem kako ga pol spodi oblečt, da mu ni v nogice prevroče.
Ja pa za čevelčke ste že neki pisale, ne vem za ktere nej se odločim.Sem v bistvu še vedno za Ciciban, sam zdej pa poslušam da niso ravno najboljš...

clock-img

16.09.2007, 21:56

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

Evo še par slikic...

...morje...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

...poroka...
user posted image
user posted image

...tricikel...
user posted image

...plazenje...
user posted image

...najnovejši hobi...
user posted image

...tole pa smo zbrale za malo punčico (sem že oddala paket).
user posted image

clock-img

16.09.2007, 22:07

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Sm jezna-spišem cel roman pa mi vse vn vržeuser posted image user posted image user posted image

No pa še 1x...

LUNA-glede vreče-jaz jo imam brez rokavov, sedaj jo še ne uporabljam, ker mi tko mraz..tako da sta sedaj samo v pižami + pokrita z dekco! Ko je bolj mraz pa dam gor pižamo+vrečo, pozimi pa ju še pokrijem čez!
Glede copatkov-mi smo vedno imeli cicibanove-ne vem, zakaj bi bili slabi-itak  ni enotnega mnjenja, eni so za drugi proti! Jaz ji itak ne bom copatkov prej kupila kot ko bo šla v vrec, al pa če bi prej shodila..drugače se mi pa zdi, da jih itak ne potrebujejo, sej je bolje če je noga bosa(nogavičke), da lepo diha in da se naučijo lepo hoditi brez opor(čevljev)..ko pa že obvladajo pa ni panike!

No pa da se malo pohvalimuser posted image , je Alja začela tko lepo mahat, z rokico, ko ji rečeš papa...ne morm vrtjet, da tako hitro dojamejo stvari ti naši user posted image ...res je cukeruser posted image ko pomaha "za adijo"!

Ja seveda sem za da se prestavi srečanje v CE da ajja pride iz morja..itak mi je vsejn, kdaj je, važno je samo da je od pon-petka pa da sem do 14-15 doma!

clock-img

17.09.2007, 11:40

clock-img

Manca12

pencil-img

283

Ja, ja,... hitro dojemajo tile malčki. Žak se že prav norčuje iz mene, še posebej, ko mu rečem, da se uleže in zaspi, se mi tako smeje in kar nekaj svojega poje in si svoje misli. Ga vzame pa moj dragi in je par minutk in mrkne. Pri meni se pa kobaca, dviguje rit in z glavo pikira name, če ležim z njim... nič ne zaleže.

clock-img

17.09.2007, 12:38

clock-img

bucka01

pencil-img

555

Ojla!
 
Luna06 sem se sama sebi zasmejala ko sem gledala tisto miš z telefonom(pliško) ko mi je bila pa tako znana pa se nisem brž spomnila od kje jo poznam,pol mi je pa le kapnilouser posted image .
 
Eva1 tud naša pikica že en čas pozdravlja z rokico navadila se je pa tako da ko sva ustali imam na vratih od sobe nalimano ogledalo in se vsako jutro ko vstaneva notri pogledava in pomahava.Tako se je potem navadila mahat.

Drugače pri nas nič kaj zelo novega včerajšnji dan smo izkoristili za sprehod v naravo je bilo tako lepo in Julija je ful uživala
Slikce so pa v albumčku ker se mi jih ne da lepit tuki.
Geslo je : julija

clock-img

17.09.2007, 12:42

clock-img

eva1

pencil-img

4835

LUnA-a sem ne samo zdi, al je res Mark ful teb podoben(no vsaj po slikah)! Ful je šikan mali!

bucka-res sta lepa tvoja otročka..no pa mami in ati tut valdauser posted image

clock-img

17.09.2007, 12:57

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

IZVIRNO SPOROČILO: eva1
LUnA-a sem ne samo zdi, al je res Mark ful teb podoben(no vsaj po slikah)! Ful je šikan mali!



Ja to usi pravijo!
Še bolj pa je podoben mojemu bratu in očetu (seveda ker je moški), drugače pa če gledam slikce iz mojga otroštva, čista kopija.Bogi naš tata...

clock-img

17.09.2007, 13:06

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

Kaj pol pravte cicibanke ja al ne?
No mi se nagibamo k temle, sam še bolš, če bi ble za zavezat.
cicibanke

clock-img

17.09.2007, 13:37

clock-img

bucka01

pencil-img

555

IZVIRNO SPOROČILO: eva1


bucka-res sta lepa tvoja otročka..no pa mami in ati tut valdauser posted image


user posted image user posted image  hvala za kompliment.


Mark je pa res ful mamici podoben!

clock-img

17.09.2007, 14:13

clock-img

Anonimen

Ja, točno tkole je zgledal paket, k ste ga zbrale!!!!!!!

Skratka, kaj naj rečem...

Hvala vsem dobrim dušicam, da ste pomagale pri zbiranju. Resnično se je nabralo veliko stvari, ful pajackov, plenic, zoknčkov, kapic,.. Blo je tud nekaj revij, dud in stekleničk, par frutekov, ena kašica, en pliško...... Če sem kaj pozabila se opravičujem.

Paketek sem dala mamici in očku v soboto zvečer in vam lahko povem, da sta bila ful vesela.. Takoj sta začela obračati škatlo tako in drugače, vse sta pregledala,.. V nedeljo so se že vsi pajacki sušili zunaj na balkonu, zvečer pa je imela že vse v omari, razparcelirano za zimo, poletje.... Skratka, super je blo tole vidit. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako, da še enkrat - ISKRENA HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.09.2007, 21:50

clock-img

Aja32

pencil-img

1649

Dober večer,

se še jaz malo javim po dolgem času.
Ati nas je danes zapustil - za ves teden  je moral na službeno pot... Tako, da smo triperesna deteljica... Dela čez glavo... Najo je treba non-stop imeti na očeh, ker se postavlja na noge ob vsaki opori, katero zagleda... Luka je pa itak poglavje zase - vedno v movingu 100 na uro... Hvala bogu, da sta ob devetih zaspala, da imam vsaj malo časa zase...user posted image user posted image user posted image

Moram pa Lukca danes pohvaliti... Mogoče se drugim to ne zdi ne vem kaj, ampak jaz sem bila v user posted image ... Danes smo bili sami trije na sprehodu in je bil ful priden, lepo je hodil ob vozičku, me držal za roko user posted image user posted image user posted image ... In niti enkrat ni na sprehodu zatrmaril... Sploh ne morem verjeti... No, dvakrat mi je pobegnil v lužo, tako da je bil ves moker, ampak OK - 98 luž smo zgrešili, dve je pa vseeno moral prečekirati... user posted image user posted image user posted image To namreč ni njegova navada - pridnost mislim....user posted image user posted image user posted image Non-stop moram letati za njim... Danes me je res pozitivno presenetil... user posted image user posted image user posted image

Ej, mene ful drži, da bi šla malo prešnofat C&A v Celje... user posted image user posted image user posted image A še katero mika?

No, nočko, dobro pančajte...

clock-img

17.09.2007, 21:58

clock-img

Aja32

pencil-img

1649

Evo, tako izgleda, ko se postavim na noge...

user posted image

in še ritna perspektiva...

user posted image


clock-img

17.09.2007, 22:21

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

IZVIRNO SPOROČILO: Aja32
Ej, mene ful drži, da bi šla malo prešnofat C&A v Celje... user posted image user posted image user posted image A še katero mika?



Mene že, sam mojo denarnco pa ne...user posted image
Smo dans sali 40,80€ za cicibanke, noro!

Midva greva jutr u LJ, a bi ktera kej čvekala?Zdej vas že dougo nism vidla.

clock-img

17.09.2007, 22:26

clock-img

Aja32

pencil-img

1649

IZVIRNO SPOROČILO: LUNA06

IZVIRNO SPOROČILO: Aja32
Ej, mene ful drži, da bi šla malo prešnofat C&A v Celje... user posted image user posted image user posted image A še katero mika?



Mene že, sam mojo denarnco pa ne...user posted image
Smo dans sali 40,80€ za cicibanke, noro!

Midva greva jutr u LJ, a bi ktera kej čvekala?Zdej vas že dougo nism vidla.



Pa sej bi šle samo šnofat... user posted image user posted image user posted image Denarnico je itak najbolj, da pustimo doma...

Ti jutri javim za čvek... Sem že nekaj dogovorjena... Sicer bolj zgodaj zjutraj - takrat ti in Mark ponavadi še spita... user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.09.2007, 07:49

clock-img

Urša08

pencil-img

12100

Dobro jutro!

Po dolgem času se vam še jaz malo javim. Pri meni je bilo trenutno kar pestro. Včeraj sem imela še zadnji izpit in sem ga uspešno naredila. Sploh ne morem opisati kako sem bila zadovoljna. Še diploma, ki je na pol spisana in konec.

Nejc je živahen fantek, ki ima veliko preveč energije za mamico user posted image user posted image user posted image . Povsod ga je dosti, najraje se plazi po stanovanju al pa na nogice postavlja in stoji.

Luna06 tista slikica Marka ob pomivalnem stroju mi je tko znana, saj je pri nam isto. Samo da pomivalfca odprem je že pri njem.user posted image

V petek ponoči smo imeli prvič vročino ampak je šlo mimo, sicer je še prehlajen, pa mal kašlja ampak bo.
Me pa zanima kaj uporabljate za čiščenje noska? Jaz imam tisto ročno pumpico pa mi ni všeč user posted image A se kej bolj pametnega da dobit?

A se da kateri naše mere dopisati?
Nejc 8 mesece - 8050g 70cm (približno, doma staehtan in zmerjen)

Kako pa napredujete z gosto hrano? Se še dosti dojite?

En lep dan kljub dežju vam želim.

papauser posted image

clock-img

18.09.2007, 10:34

clock-img

bucka01

pencil-img

555

Jutro!
Ni ravno dobro ampak bomo že preživeli.
Aja32 kolk Naja že velika izgleda ko takole stoji naša se pa kar noče in noče na nogice postavljati.

Urša08 pri nas dojenja nič več že en čas, GH pa vse od kraja od špagetkov z omakco do zelenjavne mineštre pa polpetke pa .... ubistvu skoraj vse
Danes bo piščanček in pirejček. Zjutraj ko vstane poje vse kar je v zvezi z mlekom(kašice raznorazne) popoldan pa sadje ali pa kakšen jogurtek oz.skutko.
Zjutraj pa zvečer pa eno flaško mleka popije pa od 200-260ml.

Imejte se!

clock-img

18.09.2007, 10:37

clock-img

bucka01

pencil-img

555








JANUARSKE MAMICE IN DOJENČKIuser posted image


LUNA06, 29.12.2006 (rojstni dan;28.3.1980)

Mark  user posted image

rojstvo - 3460g in 53 cm
1.mesec - 4250g in 56.5cm
2.mesec - 5700g in 60 cm
3.mesec - 6450g in 62 cm
4.mesec - 7200g in 66 cm
5.mesec - 7800g in 69cm
6.mesec - 8300g in 72cm
7.mesec - 9000g in 75cm


TATAM, 1.1.2007, dvojčka

Anej
user posted image

rojstvo - 2910g in 48.5cm
1.mesec - 3720g in 54 cm
2.mesec - 4760g in 56 cm
3.mesec - 6080g in 57.5 cm
Tosja user posted image

rojstvo - 3200g in 48 cm
1.mesec- 3910g in 55 cm
2.mesec - 5230g in 57 cm
3.mesec - 6400g in 59 cm


di111, 1.1.2007 (rojstni dan; 1.11.1976)

Maša
user posted image

rojstvo - 3290g in 50 cm
1.mesec - 4200g in 53 cm
2.mesec - 5270g in 57 cm
3.mesec - 6020g in 62 cm


Natali07 3.1.2007, (rojstni dan: 26.5.1975)

Urban 
user posted image

rojstvo - 3970g, 55cm
1. mesec: 4400 g, 57 cm 
1,5 meseca: 4820g, 58 cm
3 mesec 6055g, 64 cm 
4,5 mesecev:6600g, 66 cm
5 mesecev:6700g, 68 cm
6 mesecev: 7100g, 70cm
7mesecev: 7400g, 73cm


Claudia, 5.1.2007

Mark user posted image

rojstvo - 3860g in 55 cm
1.mesec - 4400g in 59 cm
2.mesec - 5350g in 62 cm
3.mesec - 6330g in 65 cm


eva1, 6.1.2007

Alja
user posted image

rojstvo - 3670g in 53 cm
1.mesec - 4740g in 56 cm
2.mesec - 5350g in 58 cm
3.mesec - 6250g in 61,5 cm
4.5meseca - 7.360g in 64cm
6.mesec - 8220g in 68cm

Asandra, 6.1.2007 ( rojstni dan; 19.5.1982)

Klemen
user posted image

rojstvo - 3600g in 52 cm
1.mesec - 5100g in 57,5 cm
2.mesec - 6230g in 61 cm


Urša08, 9.1.2007 (rojstni dan; 8.4.1980)

Nejc
user posted image

rojstvo - 3360g in 51 cm
1.mesec - 4340g in 55.5.cm
2.mesec - 5168g
3.mesec - 5830g in 64cm
4.mesec - 6562g in 65cm
5.mesec - 6650g in 65cm
6.mesec - 7100g in 68cm 
7.mesec - 7650g in 69cm
8.mesec - 8050g in 70cm

svetlo, 11.1.2007 (rojstni dan; 16.2.1978)

Ema
user posted image

rojstvo - 3780g in 52 cm
1.mesec - 4710g in 55,5 cm
3 meseci 6000g in 60cm,
4,5 meseca 6600g in 65cm


ajja, 11.1.2007 (rojstni dan; 8.1.1980)

Žiga user posted image

rojstvo -   3130g in 50cm
1.mesec - 4280g in 54.5cm
2.mesec - 5450g in 57cm
3.mesec - 5880g in 60cm
4.mesec - 6200g  in 63cm (približno)
6.mesec - 7350g in 66cm
7.mesec - 8000g in 68cm


Karolina*, 15.1.2007

Špela
user posted image

rojstvo - 3110g in 52 cm
1.mesec - 4090g in 56 cm
2.mesec - 5000g in 61 cm
4,5 meseca; 5910g, 64 cm


Delfinčica29  15.01.2007 (rojstni dan 21.03.1977)

Anže user posted image
 
rojstvo - 4030dag,53cm
1.mesec 4850dag,.5cm
2.mesec 5800dag, 58cm
3.mesec 6800dag, 63cm
4.5mesec 7860dag,65cm
6.mesec 8770g in 69cm


Adelina, 16.1.2007 (rojstni dan;19.4.1978)

Lana
user posted image

rojstvo - 3300g in 51 cm
1. mesec - 4080g in 54 cm
2.mesec - 4800g in 57 cm
3. mesec - 5400g in 60 cm,
4,5 meseca 5940g in 64 cm


Barbid, 17.1.2007 (rojstni dan; 14.6.1972)

Lana
user posted image

rojstvo - 3290g in 51 cm
1. mesec - 3950g in 54 cm
2. mesec - 4900g in 56 cm
3. mesec - 5700g in 60 cm
4,5 meseca:  6800 g in 64 cm
5. mesec - 7200g in 64,5 cm 


bucka01, 19.1.2007 (rojstni dan; 7.4.1980)

Julija user posted image

rojstvo - 3520g in 53 cm
1.mesec - 4260g in 54 cm
2.mesec - 5000g in 57 cm
3.mesec - 5570g in 60 cm
4.mesec - 6200g in 63 cm
5.mesec - 6700g in 65 cm
6.mesec - 7500g in 67 cm
7.mesec - 8000g in 70 cm
8.mesec - 8500g in 72 cm

Luna5, 19.1.2007 (rojstni dan; ???) 


Evita 


rojstvo - 3090g in 49,5 cm
1.mesec - 4145g in 52,5 cm
2.mesec - 5135g in 55 cm
3.mesec - 6290g in 60 cm

saska27, 22.1.2007 (rojstni dan; ???) 
 
 
Luka
 
rojstvo: 4090 g, 53 cm
1. mesec: 5870 g, 58 cm
2. mesec: 7210 g, 62,5 cm
3. mesec: 8600 g, 66 cm
4. mesec: 9310 g, 70 cm
5. mesec: 10230 g, 72,5 cm
6. mesec: 11000 g, ? cm

onina, 23.1.2007 (rojstni dan; 11.9.1979)

Gašper
user posted image

rojstvo - 2930g in 51cm
1.mesec - 4530g in 55cm
2.mesec - 5400g in 59cm
3.mesec -
4.mesec -
5.mesec -
6.mesec - 7600g in 71cm


petraz, 24.1.2007 (rojstni dan; 20.2.1978)

Nejc
user posted image

rojstvo - 3180g in 51.5cm
1.mesec - 4700g in 53.5cm
2.mesec - 5550g in 57cm
3.mesec
4.mesec - 7250g in 64cm
6.mesec - 8420g in 69cm


Manca12, 25.1.2007(rojstni dan; 3.3.1973)

Žak
user posted image

rojstvo - 3750g in 53cm
1.mesec - 4970g in 55cm
2,5 meseca - 6030g in 59 cm
3.mesec - 6350g in 61,5cm
4.mesec - 7290g in 62,5cm
5.mesec - 7800g in 66cm

Zima07, 26.1.2007 (rojstni dan; 4.2.1979)

Brina
user posted image

rojstvo - 3220g in 52 cm
1.mesec - 4150g in 55cm
2.mesec - 5065g in 59 cm
3.mesec - 5750g in 61,5cm
4.mesec - 6420g in 64,5cm


Aja32, 3.2.2007 (rojstni dan; 1.1.1973)

Naja
user posted image

rojstvo - 3060g in 49 cm
1.mesec - 3745g in 53 cm
2.mesec - 4529g in 56 cm
3.mesec - 5790g in 60,5 cm
4.5 meseca - 6400g in 64,5 cm
6.mesec - 7860g in 68,5 cm

Atena777, 4.2.2007
(rojstni dan; 1.1.1975)

David
user posted image

rojstvo - 3890g in 53 cm
1. mesec - 4860g in 56 cm
1.5 mesec - 5810g in 56 cm
2.mesec - 6110 g, 59 cm
3.mesec - 6670 g, 61,5 cm
3,5 meseca - 6820g, 63 cm
4,5 meseca - 7520g, 64,5 cm
5.mesecev - 7700g, 65,5 cm
6.mesecev - 7920g, 66,5cm

Voni, 9.2.2007 (rojstni dan; ???)
 
Tija
 
rojstvo - 2900g in 50 cm
1. mesec - 3870 g in 52,5 cm
2. mesec - 4970 g in 57 cm
3. mesec - 5700 g in 60 cm
5. mesec - 6500 g in 65 cm

clock-img

18.09.2007, 10:40

clock-img

bucka01

pencil-img

555

A je sploh še smiselno urejat seznamček ko pa nekatere niste že lep čas dopolnile mer?

clock-img

18.09.2007, 11:35

clock-img

Manca12

pencil-img

283

Od kod je pa zdaj tale seznamček??

Jaz sem 100%, da sem napisala že mere za 7M, zdaj jih pa ni.

clock-img

18.09.2007, 11:44

clock-img

bucka01

pencil-img

555

Na strani 104 je zadnji seznamček

clock-img

18.09.2007, 12:17

clock-img

Manca12

pencil-img

283

Sem imela v spominu, da me je ena vprašala, zakaj nisem napisala za 6m, da bi kar približno napisala, ker nismo imeli pregleda.
Ah, sem malo brskala nazaj... nisem našla. Saj vseen, bom dodala.

Se mogoče še kateri dogaja, da otroček pogreša mleko pri mamici? Mi zdaj že kar precej dodajamo in se vmes še kaj podojimo. Ponoči pa samo dojimo, ko se zbujamo 1-2x na noč (za jest), drgač je treba še večkrat tudi samo dudo poiskati.
Sem mu glihkar hotela dati jabolko in hruško in kar jokca in noče odpreti ust. Se mi zdi, da mi hoče povedati, da se bo dojil. user posted image

clock-img

18.09.2007, 12:23

clock-img

Manca12

pencil-img

283



JANUARSKE MAMICE IN DOJENČKIuser posted image


LUNA06, 29.12.2006 (rojstni dan;28.3.1980)

Mark  user posted image

rojstvo - 3460g in 53 cm
1.mesec - 4250g in 56.5cm
2.mesec - 5700g in 60 cm
3.mesec - 6450g in 62 cm
4.mesec - 7200g in 66 cm
5.mesec - 7800g in 69cm
6.mesec - 8300g in 72cm
7.mesec - 9000g in 75cm


TATAM, 1.1.2007, dvojčka

Anej
user posted image

rojstvo - 2910g in 48.5cm
1.mesec - 3720g in 54 cm
2.mesec - 4760g in 56 cm
3.mesec - 6080g in 57.5 cm
Tosja user posted image

rojstvo - 3200g in 48 cm
1.mesec- 3910g in 55 cm
2.mesec - 5230g in 57 cm
3.mesec - 6400g in 59 cm


di111, 1.1.2007 (rojstni dan; 1.11.1976)

Maša
user posted image

rojstvo - 3290g in 50 cm
1.mesec - 4200g in 53 cm
2.mesec - 5270g in 57 cm
3.mesec - 6020g in 62 cm


Natali07 3.1.2007, (rojstni dan: 26.5.1975)

Urban 
user posted image

rojstvo - 3970g, 55cm
1. mesec: 4400 g, 57 cm 
1,5 meseca: 4820g, 58 cm
3 mesec 6055g, 64 cm 
4,5 mesecev:6600g, 66 cm
5 mesecev:6700g, 68 cm
6 mesecev: 7100g, 70cm
7mesecev: 7400g, 73cm


Claudia, 5.1.2007

Mark user posted image

rojstvo - 3860g in 55 cm
1.mesec - 4400g in 59 cm
2.mesec - 5350g in 62 cm
3.mesec - 6330g in 65 cm


eva1, 6.1.2007

Alja
user posted image

rojstvo - 3670g in 53 cm
1.mesec - 4740g in 56 cm
2.mesec - 5350g in 58 cm
3.mesec - 6250g in 61,5 cm
4.5meseca - 7.360g in 64cm
6.mesec - 8220g in 68cm

Asandra, 6.1.2007 ( rojstni dan; 19.5.1982)

Klemen
user posted image

rojstvo - 3600g in 52 cm
1.mesec - 5100g in 57,5 cm
2.mesec - 6230g in 61 cm


Urša08, 9.1.2007 (rojstni dan; 8.4.1980)

Nejc
user posted image

rojstvo - 3360g in 51 cm
1.mesec - 4340g in 55.5.cm
2.mesec - 5168g
3.mesec - 5830g in 64cm
4.mesec - 6562g in 65cm
5.mesec - 6650g in 65cm
6.mesec - 7100g in 68cm 
7.mesec - 7650g in 69cm
8.mesec - 8050g in 70cm

svetlo, 11.1.2007 (rojstni dan; 16.2.1978)

Ema
user posted image

rojstvo - 3780g in 52 cm
1.mesec - 4710g in 55,5 cm
3 meseci 6000g in 60cm,
4,5 meseca 6600g in 65cm


ajja, 11.1.2007 (rojstni dan; 8.1.1980)

Žiga user posted image

rojstvo -   3130g in 50cm
1.mesec - 4280g in 54.5cm
2.mesec - 5450g in 57cm
3.mesec - 5880g in 60cm
4.mesec - 6200g  in 63cm (približno)
6.mesec - 7350g in 66cm
7.mesec - 8000g in 68cm


Karolina*, 15.1.2007

Špela
user posted image

rojstvo - 3110g in 52 cm
1.mesec - 4090g in 56 cm
2.mesec - 5000g in 61 cm
4,5 meseca; 5910g, 64 cm


Delfinčica29  15.01.2007 (rojstni dan 21.03.1977)

Anže user posted image
 
rojstvo - 4030dag,53cm
1.mesec 4850dag,.5cm
2.mesec 5800dag, 58cm
3.mesec 6800dag, 63cm
4.5mesec 7860dag,65cm
6.mesec 8770g in 69cm


Adelina, 16.1.2007 (rojstni dan;19.4.1978)

Lana
user posted image

rojstvo - 3300g in 51 cm
1. mesec - 4080g in 54 cm
2.mesec - 4800g in 57 cm
3. mesec - 5400g in 60 cm,
4,5 meseca 5940g in 64 cm


Barbid, 17.1.2007 (rojstni dan; 14.6.1972)

Lana
user posted image

rojstvo - 3290g in 51 cm
1. mesec - 3950g in 54 cm
2. mesec - 4900g in 56 cm
3. mesec - 5700g in 60 cm
4,5 meseca:  6800 g in 64 cm
5. mesec - 7200g in 64,5 cm 


bucka01, 19.1.2007 (rojstni dan; 7.4.1980)

Julija user posted image

rojstvo - 3520g in 53 cm
1.mesec - 4260g in 54 cm
2.mesec - 5000g in 57 cm
3.mesec - 5570g in 60 cm
4.mesec - 6200g in 63 cm
5.mesec - 6700g in 65 cm
6.mesec - 7500g in 67 cm
7.mesec - 8000g in 70 cm
8.mesec - 8500g in 72 cm

Luna5, 19.1.2007 (rojstni dan; ???) 


Evita 


rojstvo - 3090g in 49,5 cm
1.mesec - 4145g in 52,5 cm
2.mesec - 5135g in 55 cm
3.mesec - 6290g in 60 cm

saska27, 22.1.2007 (rojstni dan; ???) 
 
 
Luka
 
rojstvo: 4090 g, 53 cm
1. mesec: 5870 g, 58 cm
2. mesec: 7210 g, 62,5 cm
3. mesec: 8600 g, 66 cm
4. mesec: 9310 g, 70 cm
5. mesec: 10230 g, 72,5 cm
6. mesec: 11000 g, ? cm

onina, 23.1.2007 (rojstni dan; 11.9.1979)

Gašper
user posted image

rojstvo - 2930g in 51cm
1.mesec - 4530g in 55cm
2.mesec - 5400g in 59cm
3.mesec -
4.mesec -
5.mesec -
6.mesec - 7600g in 71cm


petraz, 24.1.2007 (rojstni dan; 20.2.1978)

Nejc
user posted image

rojstvo - 3180g in 51.5cm
1.mesec - 4700g in 53.5cm
2.mesec - 5550g in 57cm
3.mesec
4.mesec - 7250g in 64cm
6.mesec - 8420g in 69cm


Manca12, 25.1.2007(rojstni dan; 3.3.1973)

Žak
user posted image

rojstvo - 3750g in 53cm
1.mesec - 4970g in 55cm
2,5 meseca - 6030g in 59cm
3.mesec - 6350g in 61,5cm
4.mesec - 7290g in 62,5cm
5.mesec - 7800g in 66cm
6.mesec - 8050g in 67,5cm
7.mesec - 8420g in 69cm

Zima07, 26.1.2007 (rojstni dan; 4.2.1979)

Brina
user posted image

rojstvo - 3220g in 52 cm
1.mesec - 4150g in 55cm
2.mesec - 5065g in 59 cm
3.mesec - 5750g in 61,5cm
4.mesec - 6420g in 64,5cm


Aja32, 3.2.2007 (rojstni dan; 1.1.1973)

Naja
user posted image

rojstvo - 3060g in 49 cm
1.mesec - 3745g in 53 cm
2.mesec - 4529g in 56 cm
3.mesec - 5790g in 60,5 cm
4.5 meseca - 6400g in 64,5 cm
6.mesec - 7860g in 68,5 cm

Atena777, 4.2.2007
(rojstni dan; 1.1.1975)

David
user posted image

rojstvo - 3890g in 53 cm
1. mesec - 4860g in 56 cm
1.5 mesec - 5810g in 56 cm
2.mesec - 6110 g, 59 cm
3.mesec - 6670 g, 61,5 cm
3,5 meseca - 6820g, 63 cm
4,5 meseca - 7520g, 64,5 cm
5.mesecev - 7700g, 65,5 cm
6.mesecev - 7920g, 66,5cm

Voni, 9.2.2007 (rojstni dan; ???)
 
Tija
 
rojstvo - 2900g in 50 cm
1. mesec - 3870 g in 52,5 cm
2. mesec - 4970 g in 57 cm
3. mesec - 5700 g in 60 cm
5. mesec - 6500 g in 65 cm

clock-img

18.09.2007, 12:25

clock-img

Manca12

pencil-img

283

Se bomo jutri kaj dobile v Čolnarni ob 11h?

clock-img

18.09.2007, 12:29

clock-img

Aja32

pencil-img

1649

Evo naju iz Čolnarne... S cimro iz porodnišnice sva optimistično šle ven, da ne bo deževalo...user posted image user posted image user posted image No, pa sva bile pač v Čolnarni med dežjem, ko je nehalo, pa sva pobegnili do parkinga.... Sva bile pa edine mamice z otročički danes tam!!!user posted image user posted image user posted image

Meni je vseeno - lahko jutri ali pa v četrtek... Napovedano je lepše vreme, edino malo bolj hladno bo...

pa, pa A

clock-img

18.09.2007, 13:24

clock-img

Barbid

pencil-img

225

Živjo

Meni je vsseno, jutri ali pa v četrtek.
Sam da ne bo deževalo.

Lp
Barbid

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem