writing-img

RE: Februarčice

  
clock-img

28.10.2007, 14:20

clock-img

*Naja

pencil-img

618

mlavla- za postelco pa lahko vprašam, kje so jo kupili....

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

clock-img

28.10.2007, 15:11

clock-img

mlavla

pencil-img

3230

jst sem se odločila, da grem v šolo za starše oz. bova hodila oba v novembru..začne pa se 5.11...v Lj porodnišnici

aja za posteljico bi te pa res prosila če vprašaš...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

clock-img

28.10.2007, 15:44

clock-img

mary_lou

pencil-img

1187

pol se pa srecamo v materinski soli mlavla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

clock-img

28.10.2007, 16:59

clock-img

bamby

pencil-img

4007

Meti, od dolenjke sem ravno danes prebrala ZS od včeraj, ki se je vseeno nekako dokopala do neta in dala meni njen GSM, tako da bom lahko jaz z njo kontaktirala.
Sicer se je pa pri meni stvar zakomplicirala. Včeraj je možu, ko se je vračal iz službe, avto spregel user posted image . Menda je nekaj z menjalnikom narobe in je ostal le v 1. brzini. Jutri popoldne ga sicer pelje na servis, potem pa ne vem kako bo v torek. Če bo avto morda popravljen, bom mogla z njim do servisa, da peljem en avto nazaj in zato se bojim, da mi do LJ ne bo zneslo user posted image user posted image . Vseeno upam, da se bo nekako uredilo, morda pa v torek niti še ne bo popravljen user posted image .
Ko boste svoje user posted image  vzele v roke,vam garantiram, da vam bo tako, kot da bi ga že neštetokrat imele v naročju in prav nič se ne boste bale, da ga bi slučajno narobe prijele. Vsaj pri meni je bilo tako. Ko sem imela svojega , mi je bilo vse poznano, ko pa sem prej ali pa sedaj vzela v naročje drugega otroka, mi je bilo pa kot da vse delam prvič user posted image . Zato brez skrbi.
Lara, pa si bila ti več dni v bolnici user posted image . Upam,da bo sedaj s tabo vse vredu, le paziti se moraš. V tvoj album sem pogledala in te moram pohvaliti, da si krasno pripravila posteljico za user posted image  in super in poceni voziček sta dobila user posted image .
bajsa, me veseli,da ti je bila jota po mojem receptu všeč in tvojemu user posted image  tudi. Sploh jo pa ni težko narest. V pol ure jo imaš skuhano.
Glede otroške sobice: sploh ni važno, kdaj otroka premestiš v svojo sobo. Mi smo našega, ko je imel že skoraj 3 leta, ko je prišel iz Moravskih toplic (je bil z nono).Midva pa sva mu ta čas pripravila sobo in ni bilo nobenega problema. Če ga boš po nekaj mesecih dala v svojo sobo, tudi lahko, le da je pametno imeti babyfon, da ga slišiš, ko se zbudi.

mlavla, lepo ,da se se nam oglasila, ker zdaj se pa resw že lep čas nisi.
Joto pa komot daš zmrznit, bo ravno taka, kot je bila kuhana. Se ne spremeni okus ali kvaliteta zaradi krompirja.

clock-img

28.10.2007, 17:19

clock-img

*Naja

pencil-img

618

Bamby- ja, 3 dni so me imeli na oddelku. Prvi dan so mi prilepili nek obliž proti krčem, ki je pekel ko user posted image . Drugi dan pa mi ga potem niso dali, da so spremljali, če bom tudi brez njega brez bolečin. No in je hvalabogu res bilo tako. Pa MV so mi izmerili ob sprejemu in je bil dolg 31mm...no, po treh dneh ležanja se je podaljšal na 38mm. Tako da je res nekaj na tem počitku.
No, jst bom poskusila biti sedaj bolj na off, ker do sedaj sem bila res ful aktivna. Sem imela še več energije kot pred zanositvijo in sem se res super počutila.
Tudi jst se bom lotila te tvoje jote jutri....se mi je že ful luštauser posted image .


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

clock-img

28.10.2007, 19:59

clock-img

Februarka08

pencil-img

5900

A če počivaš, se ti maternični vrat podaljša? Upam, da se tudi pri meni to zgodi, ker me straši G že od samega začetka kako kratkega imam... Joj, držim pesti, čeprav ne verjamem ravnouser posted image ...
Midva bova šla v MŠ konec novembra - v Kranju je mislim da 29.11. prvi dan.
Jest bom tud jutr navalila na joto, je tolk govora o tej joti, da jo že morm narestuser posted image .
Lep večer vsem, se beremo jutri...
P.S: Še kateri bolj naraščajo kilogrami kot pa prej? Saj vem, da je normalno, meni je šlo prej gor počasi, zdaj pa... Kaj šele bouser posted image ?


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

clock-img

28.10.2007, 20:50

clock-img

katka37

pencil-img

1792

Lara76, zdaj pa se malo bolj čuvaj in več počivaj, si na istem kot jaz, par dni bolnice in bolniška. Nas morajo prisiliti k počitku, kaj?Jaz se sicer še nisem najbolj sprijaznila, mi je kar pošteno dolgčas. Ampak vse za naše user posted image , ne?

Bajsa, ne poslušaj tašče,  po mojem mnenju je do 3.leta absolutno predolgo.

Februarka, ne sekiraj se preveč glede kg, saj bo, boš po porodu mislila na to. Ampak kljub temu se ne raje zrediti za kakih 30 kg.user posted image

clock-img

28.10.2007, 21:35

clock-img

*Naja

pencil-img

618

Februarka08- MV je gibljivo tkivo, kar pomeni da se njegova dolžina ves čas spreminja. Torej ni njegovo podaljšanje ob počitku nič nenavadnega. Sicer pa, če si brala kaj Pušenjakove odgovore, je kritično, če je njegova dolžina 15mm in manj pri tistih user posted image , ki nosijo en plod in 25mm pri tistih z dvojčki. V teh primerih je potreben res strog počitek, pa verjetno še kaj. On pravi, da vse kar je nad temi vrednostmi, da ni razloga za paniko.

Katka- verjetn nas res šele take zadeve mal streznijo. Jst bom zdej bolj pridna, drugače je pa tudi meni že kar dolgčas, tako da si še morem mal organizirat, a čim se bom zamotila. Najboljše, da se vržem v dokončanje izrednega študija, ker mi manjkajo le še trije izpiti, a jih odlagam že dooooolgo.....predooooolgouser posted image


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

clock-img

28.10.2007, 22:01

clock-img

Februarka08

pencil-img

5900

Kje pa piše v MK dolžina? Ali katera ve? A je to mogoče cervix?user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

clock-img

29.10.2007, 07:43

clock-img

mala_pikica

pencil-img

869

Dobro jutro, mene pa zanima a tiste, ki imate krajši mat. vrat, če vam kaj dol tišči. Ker jaz imam tudi krajši mat. vrat, pa tudi nizko nosim, nazadnji kontroli je bil moj mat. vrat dolg 27mm, me pa zelo dol tišči, sploh ne morem biti dolgo na nogah, niti sedeti. Je pa pri meni bilo v 1. nos. čisto enako, pa sem hvala bogu rodila točno na porodni termin. Samo sem pa več počivala, kot pa v tej nosečnosti, saj še nisem imela otroka. A ve dosti počivate? No upam, da bomo vse zdržale vsaj do približno predvidenega datuma poroda. Lp

clock-img

29.10.2007, 07:45

clock-img

*Naja

pencil-img

618

Dobro jutro....ura je že 7.30 pa še nikjer nobene. Hitr spijte eno user posted image . Razen, če user posted image vam je oproščenouser posted image .

Februarka08- Imaš prav. Cervix je MV.

Misar- zadnjič ti potem nisem odgovorila. Jst živim v Celju čisto blizu tebe....na Lavi. A že ali pa imaš namen obiskovat telovadbo za user posted image oz. gre bolj za sproščanje in dihanje, ki je vsak poned. ob 17 uri v ZD?


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

clock-img

29.10.2007, 07:50

clock-img

srečka nosečka

pencil-img

3313

dobro jutro

Saj ne morem verjeti, da ni nikjer nobene. A ste vse na dopustu?

Lara - user posted image  za lepo sobico in voziček. Imamo podoben okus, saj imamo tudi mi prav takšne nalepke in zelo podoben voziček (Quinny 3xl - je fuuul podoben).
Za tvoje težave pa upam, da so bile samo trenutne in boš do februarja samo še uživala v user posted image .

Midva sva čez vikend dobila kar nekaj stvari za našo razgrajačico. Dobila sva posteljico in oblačila. Nekatere stvari bom kar v škatli pustila, ker niso več najbolj uporabne, nekatere pa so super in nam bodo prišle prav. Predvsem, ko bo malce večja.

uživajtevta teden, ko je tako fino kratek

clock-img

29.10.2007, 07:54

clock-img

Lanchy

pencil-img

446

Evo, se ena, ki je pokonci...user posted image Sem tok slabo spala....user posted image
Se pa ze veselim materinska sole, ki jo bova zacela obiskovati naslednji ponedeljekuser posted image . SPikapolonice so naju pa tudi ze poklicali, da je najin vozicek prisel in da naju ze caka v skladiscu...JUPI!!! pa se skoraj za 100 evrov je znizan.
Sobico imamava do konca ustimano in sva v njej kadar koli sva lahko, pa sanjariva kako fletno bo, ko bo ena strucka lezala v posteljici in bo najino stanovanje napolnil otroski jok in smehuser posted image . Komi cakamo! se malo, se malo...Se dobro, da je vmes december, ki ponavadi svigne mimo nas....user posted image
Kako zdaj kaze z nasim zmenkom jutri?Bomo naredile kak seznam katera pride?

clock-img

29.10.2007, 07:58

clock-img

Lanchy

pencil-img

446

Aja, vozicek bova pa imela od Jane Slalom Pro (kupila bova v kompletu s trdo kosaro in lupinico + torba in previjalna podloga)....zdaj je znizan na 650 evrov

clock-img

29.10.2007, 08:04

clock-img

srečka nosečka

pencil-img

3313

Lanchy - dobra izbira, ta je tudi meni všeč user posted image , čeprav sva se odločila za drug voziček.

Še urca do pregleda, se že veselim, da bom spet videla najino bebico.

clock-img

29.10.2007, 08:39

clock-img

Februarka08

pencil-img

5900

Tud midva nameravava kupit Jane slalom, samo brez lupinice, ker je baje slabo ocenjena pa še pripena se ful zakomplicirano v avtouser posted image .
Ja, jaz imam skrajšan MV in moram počivat... Sicer mi to glih ne uspeva 100%, se pa trudim... Upam, da tudi midva zdrživa do PDP ali vsaj tam nekje. Mi pa res pritiska dol in včasih se kar za trebuh držim, ko hodim - imam občutek, da mi bo vse ven padlouser posted image . Parketarje imam in lakirajo in smrdi ko user posted image . Sploh ne vem kam naj se dam. To ni glih zdravo, kajne?
Lep dan,se beremo!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

clock-img

29.10.2007, 09:00

clock-img

MetiLu

pencil-img

3069

jutro babnce user posted image

Bamby, super za Dolenjko, ti ji kar sporoč, da se dobimo in upam, da tebi tudi uspe user posted image . Vabljene ste seveda vse punce, lokacija in ura je že zmenjena user posted image  Če se kateri da in ima čas, lahko naredi tudi seznam.

Midva bova hodila decembra v materinsko šolo in sicer v grosupljem, traja tri dni po tri ure na dan. Upam, da bojo kej pametnega povedal.
Glede šopinga pa puncam, ki mislijo odlašat do decembra in januarja predlagam, da se vseeno spravijo v nabavo že sedaj, vsaj za stvari za katere vejo, da jih bo treba kupit. Namreč jaz že zdej zelo težko več kot eno uro tavam po štacunah, pa me že vse mine, ker se kar hitro utrudim, ne predstavlajm si, kako mi bo še zrastel trebuh in kako se bom potem z velikim vampkom decembra gužvala po štacunah user posted image  

Vidim, da ste ene že v visoki pripravljenosti user posted image  imate posteljice in ostalo opremo že na mestu user posted image  midva imava sicer že skoraj vse nabavljeno, samo sestavljala in pripravljala bova pa decembra.




_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

clock-img

29.10.2007, 09:11

clock-img

pina-1

pencil-img

5053

dobro jutro.
vidimda ste pridno čvekale. Jaz čez vikend nisem mela časa pridet gor. Je pri nas še vedno močna nevihta, ampak proč s salbo voljo. Novi tedenje tu, pa še zelo kratek je tako da bo prov gušt delat.

Upam, da se boste mele na srečanju super. Vsekakor pa ponovimo enkrat decembra, ko bomo vse doma. Aja pa da ne boste pozable nardit kako fotko, da vas vidimouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

clock-img

29.10.2007, 09:25

clock-img

Janey

pencil-img

4341

Dobro jutro na hitrco...sem v gužvi..ker so vsi na dopustu eni pridno in marljivo delamo še za njih. Se slišimo kaj kasneje, najbrž nebo cel dan norišnice.

papa

clock-img

29.10.2007, 09:29

clock-img

bamby

pencil-img

4007

Pina, bi bilo fajn, ko bi se nam tudi ti pridružila in seveda ostale. Jaz še vedno upam na najboljše, da se jutri prikažem na srečanje. Me vse skupaj pošteno jezi. Namesto, da bi mož šel jutri v nabavo steklenih prizem in stropnih stopnic, bo šlo za servis user posted image user posted image user posted image .
Torej jutri naj bi prišle na srečanje dolenjka, meti, lanchy, moja malenkost je še vprašljiva user posted image , če se ne motim je bila tudi marusah že omenjena....  Še katera?????
Pri nas tudi dežuje, ampak prav narahlo. Zjutraj pri oddaji Dobro jutro so za konec tedna celo nekem snegu govorili user posted image .

Vidim, da vse že pridno nabavljate za vaše štručke user posted image .

clock-img

29.10.2007, 09:39

clock-img

Marusah

pencil-img

1177

Dobro jutro čvekice...

Jaz definitivno pridem na randiuser posted image ....

Sedaj pa grem malo v mesto na kavico in po nakupih. Ta teden imam namreč dopust in prav paše malo okoli pohajat user posted image .

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

clock-img

29.10.2007, 09:39

clock-img

misar

pencil-img

1892

Še enkrat vpršam...kdaj točno in kje točno se srečamo...imam namen priti!!!

clock-img

29.10.2007, 09:45

clock-img

Janey

pencil-img

4341

Jaz žal ne bom mogla (zjutraj sem v služi, popoldan sem varuškauser posted image ). Tako da Marusah..žal ne morem biti s tabo na metli. Čez kak mesec bo malo več časa, upam da se še kdaj dobimo. Grem na malico...si vzamem pou ure, ker bom drugače gagnila v pisarni.

clock-img

29.10.2007, 10:01

clock-img

Marusah

pencil-img

1177

Janey no, si smotana, da nočeš z mano.... pa nov sesalec na turbo pogon imam user posted image . No, pa sej če boš pridna te bom kdaj drugič peljala en krog po Mbuser posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

clock-img

29.10.2007, 10:03

clock-img

pina-1

pencil-img

5053

bamby, žal me res ne bo na srečanje..je preveč napeto doma, pa bi pasalo... No ve se boste lepo mele in se nasmejale še za nas. V sredo pa boste vse zreportirale kako je bilo.. Decembra se pa ziher zopet srečamo v ljubljani in to v čim večjem številu ok????

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem