Zadnji članki

Je poletje res pravi čas za odvajanje od pleničk?
Poleti je toplo, otrok je veliko zunaj in je lahko tudi nag, zato je manj lužic za brisat in manj...
Higienske navade

Partnerska nesoglasja na dopustu
Zakaj pride do prepirov na dopustu in kako se jim izogniti oz. kaj lahko storimo še pred dopustom...
Koristne povezave
DARILNI PAKETI
Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.
Klikni in izberi svoj darilni paket!

. Ja, za evidenco, trenutno imam 61 kg pri višini 160 cm, rada bi pa prišla vsaj na 57kg, če bo pa manj, bo pa itak več kot super. Ne me narobe razumet, enim se bo zdelo, da nimam čisto nič preveč kilogramov, samo s temle šlaufom okol pasu, pa, ma ne bom niti naštevala se enostavno ne počutim jaz. Pa še nobenih hlač nimam za jesen in zimo za obleč, ker so mi vse premajhne, to pa je problem
Eno leto samo igram na tej dieti, prehitro obupam. Sedaj pa odločno RESNOOOO DO KONCAAAAA!!!!!
Kaj pravite ve? A jih preskočimo ali imamo???

