Joj samo naša je res taka neroda, da se kar bojim kdaj bo naslednijč spet padla.Pa trma tudi zna biti. Najbolj me razjezi tisto njeno cviljenje. Zna že pesmice, pa šteje do pet, samo večkrat pozabi na št. štiri.
Drugače pa je pridna. Malo razvajena, tako da jo moram držati za rokico preden zaspi, pa veliko se moram igrati z njo.Aha sem že na mami pokazala posnetek, pa ga še vam. http://www.mojvideo.com/video-sara/a0a7a7464421eefd72af Tako naša Sara poje in govori. Samo ni hotela zapeti cele pesmice, ker drugače jo pa zna.
Takole sem hotela nareti.

Ko se otrok z vami bori na vse načine, ima izpade trme in vas nikakor ne upošteva, bo verjetno v ...
Otrokov razvoj

Motnja ADHD (v dobesednem prevodu ta kratica pomeni, da gre za motnje pozornosti in nemirnosti) j...
Otrokov razvoj
Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.
Klikni in izberi svoj darilni paket!