writing-img

RE: Oktober 2006 - 3

  
clock-img

18.12.2007, 21:16

clock-img

altati

pencil-img

5724

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

altati sam una žaba poleg dedka mraza ima pa tak spuki pogleduser posted image user posted image user posted image



mogoče na sliki, ja....v resnici je bila pa tako simpatično prijazna...

clock-img

18.12.2007, 21:41

clock-img

moci

pencil-img

5572

altati, jaz sem te tudi hotela vprašat kaj je s tvojim blogom.

pikapolona user posted image user posted image

clock-img

18.12.2007, 21:44

clock-img

mis

pencil-img

2168

O čvekice! Ste pa bile aktivne. Ravno danes ko nisem imela nič časa. Za nami nora noč, zbujanje na 15 minut. Pojma nimam kaj ji je bilo. Spi zadnje dni slabo, no danes zvečer pa sem jo položila, je nekaj godla in sem šla ven in zaspala. Noro utrujena.

Jaz sem bila dopoldan v šoli, popoldan pa nazaj, ker sem morala bit na dedku mrazu za pomoč.

Čas beži, še 3 dni pa so prazniki!!!!user posted image

@lina, jaz sem pa mislila da se ta teden kaj vidiva. Pa ne bo nič verjetno, če ste spet na vročiniuser posted image

muki, upam da bo Neže počasi sprejela dieto in se navadila. Boga...

Ostale omenjam in šibam spat.

Nočko!

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

clock-img

18.12.2007, 21:53

clock-img

frrrr

pencil-img

6265

IZVIRNO SPOROČILO: moci

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: moci

tele naše moške bo treba skupinsko čez kolenouser posted image




jaz mojga izvzamem iz skupinskega tepeža.....
je skoraj popoln user posted image  (ne smem preveč hvalit, da se ne pokvariuser posted image user posted image user posted image )


joj, preveč ga oglašuješ. ti ga bo katera ukradla medtem, ko boš v kitajskiuser posted image

z Lu sva se prejšnjič že peljale na ogled medtem, ko ste ve v mehiški čakale na naju user posted image user posted image

clock-img

18.12.2007, 22:02

clock-img

*anč*

pencil-img

1453

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

altati sam una žaba poleg dedka mraza ima pa tak spuki pogleduser posted image user posted image user posted image


sm glih hotla rečt user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

clock-img

18.12.2007, 22:12

clock-img

frrrr

pencil-img

6265

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: borovnicka

altati - kje si dobila leseno kuhinjo?



baby center
Ima zdaj fullll lesenih igrač

mi smo mu lesen ksilofon kupili. je pa stalaža z lesenimi stvarmi bila že napol prazna, ko sem kupovala. zgleda je orng povpraševanje.

clock-img

18.12.2007, 22:13

clock-img

frrrr

pencil-img

6265

@lina, smo te pogrešale... pa čimprej se pozdravite! drugo leto bo lepše! js sumim mau otroke, ki se ne pozdravijo do konca. žal bo vedno v skupini nekdo, ki ga bodo starši poslali v vrtec prvi dan, ko bo brez vročine... in potem se vse prenaša naprej user posted image pozdravčke in poljubčke tvojemu tamaumu sončku, da se čimprej znebi vročine!

sivkamivka - tudi vaš Blaž naj se čimprej bolje počuti in lepo spi!

*anč* mi skoz skup spimo, ker smo ograjco odstranili - je lažje tako, ker smo bolj naspani.

*lina* - da mislit tvoje pisemce user posted image pa bravo za zobka!

piskot - kako kaj spite? Martin pridno spi?

Maxica - ti jim kr povej naj ti pripravijo novo pogodbo ali aneks k pogodbi. nič spraševat! zavlačujejo pa fino user posted image po mizi udart ja user posted image

muki - pametni kužek je bil razprodan že v začetku decembra. sem ga iskala za božička, ki je hodil pri nas v službi 7.12., pa ga niso imeli v arielu, ne v BC, ne v Sparu. predlagam, da še v kak Interspar pri vas pogledate.
upam, da boste imeli današnjo noč lepšo. pa Neža se mi tolk smili, ker se bo mogla odpovedat vsem prazničnim dobrotam.
dej se še kaj javi pred Budimpešto, da te ne bom preveč pogrešala. prav?

psaša, full fajn, da Miha tolk uživa v vrtcu in je priden.

lucika, upam, da je bil srečen dan zate in se bodo rezultati kmalu pokazali user posted image dirke Aidana in Teddyja si pa kr predstavljam, ker ima take fore naš mali s taščinim muckom (ki ni glih mucek s svojimi 8imi kilogrami user posted image ) in se tolk smeje, ko ga lovi, da si tut solzen zravn user posted image
altati - bravo za najdbo v kontejnerju user posted image user posted image to bi bil pa drag odvoz smeti, če bi ti eurčke odpeljali smetarji. sosedje bodo pa govorili, da imaš 3 otroke, si brezposelna in morš po kontejnerjih brskat user posted image briga te!
tamauga ste pa kr na francoza navadli user posted image naš se pa samo nagne k tebi, če ga prosiš za lupčka in ga moraš ti polupčkat user posted image
lepe fotke s prelepimi otroki! je Tara že prevelika za kolena Dedka Mraza? user posted image

Remy - taka gužva v BTCju, da je treba 10 min stat pred bankomatom? user posted image js bi mogla pa še par nakupov naredit user posted image

moci - kolk pa stane tako parkiranje na Bledu? user posted image
sicer pa ne vem ali dobimo božičnico. četudi jo, js verjetno dobim sorazmerno s časom, ko sem zaposlena pri njih in za 3 mesece verjetno ne znese glih velik. zapravljala sva keš moževega s.p.ja. sva mogla stroške ustvarit za račun (prvi in edini), ki ga je včeraj izdal user posted image
za Dedka Mraza smo pa mi dobili vabilo, ko je bilo za vse predšolske otroke iz te okolice organizirano in tudi obdarovani so bili.

Arabela - sem se nasmejala ob misli kako se po polžje premikaš in Katarina šiba okol tebe  user posted image

pikapolona, to pa najbolj sovražim - nepredvidene stroške user posted image za leto 2008 ti želim varno vožnjo v tvojem avtu brez dodatnih stroškov! user posted image kupla sva pa wide ja - samsung 2232bw. cena za 22" je skoraj enaka kot kakšen 19" monitor. za oblikovanje bi ti pomoje izvrstno služil. user posted image



včerajšnja noč bila krasna. sicer sem šla spat ob 1ih in spala do 6:30, ampak sem se naspala user posted image Jaša se zbudil okrog 12ih, ga mož potučkal. potem pa naslednjč okrog 5ih neki cmevkal in sem se jima kar pridružila. v drug konec stanovanja ga slišim, če mau zajamra. noro user posted image in po joškanju ob 5ih ni več joškal. spala sta do 9ih. Dedka Mraza v vrtcu smo danes preskočili, ker je jaša imel pozen popoldanski spanec. itaq je videl že Božička in Dedka Mraza. jedel full pridno. upam, da bo tudi noč solidna.
aja, naš pomivalni stroj spet dela user posted image možu se ni dalo več pomivat posode, pa ga je popravil user posted image skurjeno stikalo je bilo, pa je zdej priklopil kr na drugo stikalo, ki je namenjeno pranju polovične količine posode in ga nikoli ne uporabljamo. prejšnjič pralni stroj popravil, dans pomivalca user posted image je ugotovil, da se bi lahk še s čim drugim preživljal, ne le z računalniki user posted image

kk beži čas... danes sem rekla, da grem prej spat, ker bom jutri spet pozna, saj imamo novoletno zabavo. torej pičiiiim user posted image nočko!

clock-img

18.12.2007, 22:19

clock-img

piskot

pencil-img

2846

cer.

narobe svet. jutri se mi dopust zacne, jaz pa cisto depresivna user posted image  mogoce je kaj na tem, da moram med tem dopustom ful narest za sluzbo user posted image

pa nobene vozickarice ni vec, al pa imajo otroke oddane, pa hocejo v miru kavo pit user posted image

cakam stroj da opere.

altati, borovnicka si bosta pa privoscile luxus.

frrr mi smo samo 2krat spali do 5h. zdaj imamo spet budnice na 2 uri priblizno. nimas kaj ...

_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

clock-img

18.12.2007, 22:51

clock-img

borovnicka

pencil-img

386

IZVIRNO SPOROČILO: piskot


altati, borovnicka si bosta pa privoscile luxus.



prid zravenuser posted image

_____________________________

nagajivčka TT

clock-img

18.12.2007, 22:54

clock-img

borovnicka

pencil-img

386

sva se z možem zaklepetala, zdej pa grem še v pralni stroj naložit, da bom zjutraj obeslauser posted image

piškot - mi imamo enkrat na mesec srečo, da mali ne pricaplja pred 4. uro k nama, drugače pa neprestano nekaj jamramo, težimo, pijemo, ... štala: me tolažjo da bo do poletja v redu (sam nihče ne pove do kateregauser posted image )

_____________________________

nagajivčka TT

clock-img

18.12.2007, 22:56

clock-img

borovnicka

pencil-img

386

lahko noč in sladke sanjeuser posted image

_____________________________

nagajivčka TT

clock-img

19.12.2007, 07:57

clock-img

psaša

pencil-img

973

Dobro jutro, mene pa hoče že zdaj nekaj glava bolet. Mali je ponoči nekaj kvačkal, sem čist aut. Nekaj takega je jedel, da ga je napenjal, pa pojma nimaj kaj. Včeraj je bil pa orenk požeruh, tudi v vrtcu mi je vzojiteljica rekla, da če ga nisi videl kolk je pojedel, da ne moreš verjet. Potem pa tudi doma je veliko pojedel, mogoče ga je napenjalo od bananeuser posted image .
So pa včeraj v vrtcu nekaj ustvarjali-risali z svetlečimi svinčniki in so potem vzgojiteljice to lepo nalepile na debelejši papir in nam dale, ko sem prišla po malega. Sem se odločila, da bom dala v okvir in na steno. Je full lepo user posted image .
Jutri imam G, samo pregled, upam, da je vse OK.
Sploh nimam še očutka, da bodo prazniki, nisem še v tistem razpoloženju. Moram zdaj en dan speči tiste piškote od altati. Pa smrekco mormo še postavit, okraske kupit, ta plastične. Polno dela. Mojga pa sploh ni nič doma. Če pa je, se pa uči. Tko, da mi je full dolgčas. Še hvala bogu, da živimo skupaj z mojim starši, da sem vsaj popoldan mal z njimi. Sej je mali full dobra družba, sam kaj ko še ne zna govorit.


_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

clock-img

19.12.2007, 08:02

clock-img

altati

pencil-img

5724

IZVIRNO SPOROČILO: *anč*

  altati   zakaj ne morm tvojga bloga brat?user posted image



ker sem ga zaklenila.
registriraj se, povej mi tvoj nick, te vpišem med prijatelje in boš lahko brala. ok?

clock-img

19.12.2007, 08:02

clock-img

altati

pencil-img

5724

IZVIRNO SPOROČILO: moci

altati, jaz sem te tudi hotela vprašat kaj je s tvojim blogom.



enako zate, kot za anč in vse ostaleuser posted image

clock-img

19.12.2007, 08:03

clock-img

altati

pencil-img

5724

IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: borovnicka

altati - kje si dobila leseno kuhinjo?



baby center
Ima zdaj fullll lesenih igrač

mi smo mu lesen ksilofon kupili. je pa stalaža z lesenimi stvarmi bila že napol prazna, ko sem kupovala. zgleda je orng povpraševanje.



v Kranju so prejšnji petek imeli vsega še ogromno....
zdaj pa res ne vemuser posted image

clock-img

19.12.2007, 08:08

clock-img

altati

pencil-img

5724

IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

je Tara že prevelika za kolena Dedka Mraza? user posted image




Tara že kakšna 3 leta ignorira božičke, dedke mraze itd.....sicer je pa včeraj imela dodatni trening (pleše jazz balet), ker imajo v nedeljo nastop.

clock-img

19.12.2007, 08:09

clock-img

altati

pencil-img

5724

IZVIRNO SPOROČILO: borovnicka

IZVIRNO SPOROČILO: piskot


altati, borovnicka si bosta pa privoscile luxus.



prid zravenuser posted image



točno tako!
a kaj ko se mi še na telefon ne javišuser posted image user posted image user posted image
smrdim, a neuser posted image ?

clock-img

19.12.2007, 08:26

clock-img

Arabela

pencil-img

2245

Dobro jutro!

Malo pa smo se naspali, mala norela do 22ih nato omagala...


Pri nas danes vse po starem... mala v varstvo, mami za knjige, popoldne pa gremo po jelkico...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

clock-img

19.12.2007, 08:33

clock-img

Arabela

pencil-img

2245

Tako se čudimo snegu


user posted image


Tako pa gledamo risanke


user posted image



_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

clock-img

19.12.2007, 09:27

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Dobro jutro. Pri nas še nič novega, moram šefico na samem dobiti, edino tolk me je pa prosila, če pridem 27.12. delat.user posted image  
Sicer sem pa včeraj imela res pester dan, tako da sem zvečer dobesedno padla v posteljo. V službi sem morala podaljšat pol ure, zato sem se doma samo preoblekla in smo šli nazaj, saj je imel Max telovadbo. Po telovadbi smo ga peljali še na drugo cepljenje proti klopnem meningitisu, kjer smo čakali eno uro, šli nato še v trgovino, pa smo prišli domov nekaj čez 20h. Smo samo na hitro povečerjali in popadali dol. Sem bila res utrujena, saj sem že itak celo noč nekaj slabo spala, vstala ob 6h in bila v pogonu do večera.
Bom kasneje še za nazaj pokomentirala, sem čist v zaostanku.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

19.12.2007, 10:01

clock-img

lucika

pencil-img

2357

7.1.2008 ob 7.00 grem v službo:)
pravkar so mi sporočili, da sem sprejeta:)

clock-img

19.12.2007, 10:01

clock-img

moci

pencil-img

5572

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: moci

altati, jaz sem te tudi hotela vprašat kaj je s tvojim blogom.



enako zate, kot za anč in vse ostaleuser posted image


moca

clock-img

19.12.2007, 10:08

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

IZVIRNO SPOROČILO: lucika

7.1.2008 ob 7.00 grem v službo:)
pravkar so mi sporočili, da sem sprejeta:)



O Lucika, ej, suuupeeeer.user posted image user posted image user posted image  Iskrene čestitke, res sem vesela zate.user posted image
Zdaj pa le izkoristi zadnje proste dneve. Kje bo Aidan ta čas?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

19.12.2007, 10:37

clock-img

psaša

pencil-img

973

IZVIRNO SPOROČILO: lucika

7.1.2008 ob 7.00 grem v službo:)
pravkar so mi sporočili, da sem sprejeta:)



Iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

clock-img

19.12.2007, 10:43

clock-img

muki1

pencil-img

7193

IZVIRNO SPOROČILO: lucika

7.1.2008 ob 7.00 grem v službo:)
pravkar so mi sporočili, da sem sprejeta:)



Jeeeeeeeeeeee user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

desna roka je čisto omravljinčena od veselja. OD SRCA TI PRIVOŠČIM LUCIKA

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem