writing-img

RE: aprilski lumpi 07

  
clock-img

24.01.2008, 14:46

clock-img

hariba

pencil-img

1387

Samo toliko, da se javim in vas pozdravim. Z Zojo sva spet doma. Zahvaljujem se vsem, ki ste za Zojo stiskale pesti.
Bom zvečer vse prebrala in še kaj več napisala. Zdaj moram it, me je pričakal doma velik kup umazanih cunj, pa Žigata moram na nemšćino peljat.
Lonib kako je bilo na razgovoru za novo službo. To sem mimogrede prebrala, da si ga imela.

clock-img

24.01.2008, 14:57

clock-img

tejkag

pencil-img

455

hariba-super da sta doma in da je Zoja vredu.
joj morm it tečkaaaaaa



_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

clock-img

24.01.2008, 15:31

clock-img

smotka lonib

pencil-img

2043

Hojla!

Razgovor za službo:
Sem bila samo 20  minut tam in sem šla. Sej bi blo super tam delati samo kaj,ko je nekaj minusu v tej službi:
- služba za določen čas. Najprej pol leta (od tega 2 meseca poskusna doma), potem pa spet pol leta, pa spet pol leta. Če bi bil ne vem kako priden in super prodajalec, pol bi šele dali pogodbo za nedoločen čas.
- plačajo malico in samo 70% prevoza (ne bi bilo problema, če bi bila iz Ljubljane
- plača osnovna neto 510 v zaćetku kasneje tja do 590 EUR.(trenutno porodniška 660 EUR).

Bom pa še naprej iskala službo kje drugje. Mogoče jo pa najdem.
Hvala, ker ste držale pesti za mene.user posted image user posted image

Se pol kej slišmo, ker grem ven na sončka.

Če ne bi bilo prvih dveh minusov, bi tud s tako plačo lahko živela, ker


_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)

clock-img

24.01.2008, 16:39

clock-img

sabri

pencil-img

1291

Hariba; samo d je bolje, bravo, zdaj pa upam da doooooolgo nič več bolezni, trkam še za nas.
lonib: bl ku.. tale statistika za šiht, že to, ko je za določen čas, akcija za drugo, jaz skos gledam, pa gledam...
Mi smo bili v LJ, pa mi je bilo kar žal, ker nismo bili na sprehodu, pa jutri nadoknadimo. Aja, v Leclercu so pamperske v akciji, če kero zanima.
Kaj še, ja učit se mi ni trebauser posted image , sem zaflosala knjige včer. Se oglasim še kasnej.

clock-img

24.01.2008, 17:46

clock-img

smotka lonib

pencil-img

2043

sabri in zalbi!
tud jest za vaju držim pesti za boljš službo. Zalbi zate bom pa tud v ponedeljek držala pesti, ker si napisala, da imaš razgovor. Upam, da vsaj tebi uspe najtiuser posted image .

hariba!
user posted image user posted image  samo, da sta spet doma. Zoja naj se čimprej pozdraviuser posted image user posted image user posted image .

piškotek!
sem na hitrco prej bralča za nazaj in po mojem si mi čestitala za naš 3 zobek. Zala pravi hvalauser posted image user posted image .

trma trmasta: pravi ovnček
sem ji telefon vzela iz rok, ker je hotla pritiskat. gospodična se je začela dret in je iz ihte najprej sebe ugriznila v roko, pol pa še meneuser posted image user posted image user posted image .

ŠE ENKRAT HVALA ZA PESTKE. MOGOČE BO NASLEDNJI RAZGOVOR ZA SLUŽBO  KEJ BOLJŠI.


 

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)

clock-img

24.01.2008, 18:04

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Tako, Manca je pri kardiologu opravila super, vse je OK, en mali šumček sicer je, ampak ni omembe vreden, ne rabi niti kontrole.
Ej, kako sta pa mojadva otroka danes pridna, pa ne morem verjet.user posted image  Ob polenih smo šle vse tri ven in smo bile zunaj več kot uro, potem smo šle domov jest, manca seveda ni šla nič spat. Torej, že dve uri zdajle malo pospravljam, visim na netu, za hrbtom imam pa obe in se sami igrata (vsaka zase seveda) brez pripomb. Trenutno sta v Mancini sobi zaprti (saj hodim čekirat tja, Manca pleše, Julija jo mora pa gledatuser posted image ). Tole pa je luksuz.user posted image

clock-img

24.01.2008, 18:10

clock-img

zoom zoom

pencil-img

977

Taška. bodi zelo zelo vesela. Pri nas je zadnje časa katastrofa s starejšim. Je ratal tako tečen, da je prav za znoret. Nić ne uboga, nič ne pšosluša, boli ga k... za vse.

Se oglasim še kasnej.

clock-img

24.01.2008, 18:30

clock-img

smotka lonib

pencil-img

2043

IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Tako, Manca je pri kardiologu opravila super, vse je OK, en mali šumček sicer je, ampak ni omembe vreden, ne rabi niti kontrole.



Bravouser posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)

clock-img

24.01.2008, 18:45

clock-img

smotka lonib

pencil-img

2043

Kje pa ste vse? user posted image

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)

clock-img

24.01.2008, 18:47

clock-img

tejkag

pencil-img

455

Nekak prazno je vse tu gor,kje steeeee?

lonib-a si ti tud pobegnila?


_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

clock-img

24.01.2008, 18:53

clock-img

sabri

pencil-img

1291

Oj, naša je razvadila se, da popoldan največkrat na meni spi, jaz pa potem mukomauser posted image gledam tv. Jo moram odvadit, ampak tud men paše zaenkrat. Moj gleda rokomet, tok vpije, sa mu moram prav smejat, ko se dere na tv.
Taška: uživaj luksus, dokler traja, s fitnesom si mi naredila lušte, jaz sicer raje tečem pa pol doma kaj treniram, sam za tečt mora biti dosti topleje.

clock-img

24.01.2008, 19:02

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Ej, ampak res, tudi ko sva sami z Julijo je zadnje čase ful samostojna. Saj sem že pisala o tem in ful se mi fajn zdi, tako da imam kar slabo vest na momente. Enostavno 'hodi' po svoje po sobah in se zabava. Povsod sem za silo umaknila nevarne predmete in jo kar pustim. Kaj jo čem zabavat, če me ne rabi?user posted image  Se ji malo bolj posvetim pri hranjenju in previjanju.

Sabri, uh, jaz pa ne maram teka - zunaj. V fitnesu pa, si naštimam tisti program z naklonom gor in dol, da je bolj pestro, kar tko v tri dni istim tempom mi je pa mora.
Drugače sem pa jaz bolj za vodeno vadbo aerobike, mi je muska fajn, pa tko da skupinsko delamo, samo ne upam kar takoj za eno uro noter, ker ne vem če bi zdržala.

clock-img

24.01.2008, 19:25

clock-img

zalbi

pencil-img

1127

hej!

Midve sva danes spet izkoristili sončka in se potepali celo dopoldne - seveda zunaj. Pa še zdej popoldne smo šli vsi trije ven.

lonib - škoda za službo, ampak vztrajnst velja.

taška30-blagor teb, pr nas k je Sara čist nemobilna je totalno nesamstojna. Sam da grem iz njenega vidnega polja je že jok in stok... res je naporno z njo - najbolje je če sem zunaj z njo, ker v vozičku pa na srečo uživa.

hariba - ja naj bo zdej pa res malo miru z boleznimi pri vas - enauser posted image za zdravje.

nč, še mal pa grem na trebušni ples... jupiii...jst nisem preveč za fitnes, bi me mogu en tm preganjat, mam raje kakšn badmintn, al pa kej tazga, no pa ples mi je tut kul.


_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

clock-img

24.01.2008, 19:28

clock-img

Kaštrun

pencil-img

668

ja **** ženske! sem vas KOMI našla!!! user posted image

evo, pospešeno se "pripravljam" na pisanje diplome (zbiranje gradiva, sestanki z mentorjem...), tako da vas malo dajem na off, ker drugače bi lahko cel dan tukaj visela.

moram si jutri vzeti čas in prebrati za nazaj, ker vidim, da je kar nekaj "problemov".

evo, imam pa podatke za Lučko pri 9m:
7735 g in 71 cm

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

clock-img

24.01.2008, 19:30

clock-img

janca77

pencil-img

203

zivjo
pa je že večer, preden jaz pridem pred računalnik.

Midva sva se danes spet potepala. Dop. sva uživala na sončku še z enimi mamicami, pop. sva se pa peljala z avtobusom - (je ful uživaluser posted image user posted image ) k moji sestri, kjer smo šli tudi na sprehod. Se je nesel štuparamo in je skoz čebljal.Sam jaz sem mal utrujena, ker je kar težak za nosit.

Sedaj grem pa user posted image  spat spravit, pa se še kasneje oglasim, če bo mir.
Je bila današnja noč kar pestra. Ne vem kaj mu je zadnje čase se skoz nekaj prebuja ponoč.user posted image
user posted image


_____________________________

Tilen, 03.04.2007
Domen, 15.01.2010

clock-img

24.01.2008, 20:14

clock-img

Anonimen

hariba - super, da sta domauser posted image user posted image  - doma je najlepšeuser posted image user posted image  - in da je z zojo vse OKuser posted image

lonib - ja, tale služba za določen čas - to je kar pogosto, in moraš res, res imeti srečo, da najdeš kakšno službo, ki te bo imela takoj za nedloločen čas. jaz bom verjetno vzela - pozneje ko bom začela iskati službo - vse - potem pa se že nekako zmeniš - če je delodajalec seveda fer. mojuser posted image  je sedaj pri tem delodajalcu tudi za določen čas, ampak mu je rekel, če bi rabil za kak kredit ali kaj takega, da naj samo poveuser posted image . sicer pa ti imaš službo - pa še lahko malo čekirašuser posted image

taška30 - super da je s tvojo manco vse OKuser posted image  - tale šum pa se mi zdi da je kar pogost pri otrocih - poznam kar nekaj...
in bravo, da si imela vsaj 1 dan živčke na pašiuser posted image ...
jaz sem se danes morala že par krat zdreti.... in potem me eva tak hudo gledi, da mislim, da bo zdaj zdaj skočila v mene...

zalbi - uživaj
user posted image meni je trebušni ples ful scenskiuser posted image user posted image . nekaj vam zaupam, pa ne dalje govorituser posted image . včasih sem imela tako utrjene in zvežbane trebušne mišice, da sem si nadevala po trebuhu 10   kovancev, potem pa sem jih lahko enega za drugim brez rok obračala

kaštrun - želim ti, dačim prej še rešiš tole diplomo, ter se vrneš med nasuser posted image

mi smo se danes popoldan tudi potepali - smo morali k tašči na obisk. si je kar sredi tedna zmislila (že včeraj) da nam bo ona skuhala kislo zelje. včeraj mi ni zneslo, da bi šla po ta lonec, daness pa sem vseeno šla, da ne bi bilo zamereuser posted image . in sem se morala 25 km vozit v eno stran - joj sem bla kar malce jezna - kao da si tega ne vem sama doma skuhat.user posted image
a zdaj pa bo imela kar take finte, da bomo bolj pogosto hodili tjauser posted image user posted image . pa že tako smo vsak vikend tam.

moram še psa nahranit, se tu nekaj buni na mene

clock-img

24.01.2008, 20:37

clock-img

sabri

pencil-img

1291

valika, a ti to resno s kovanci? Sem si probala predstavljat, pa mislim, da bi se mi samo iz enega šlaufka na drugega premikaluser posted image
zalbi: sm ti pozabila povedat, sem takoj vedla, katera je mama, sta si ful podobne. Je pa ful prijazna.
janca: naša se tud zdaj dva dni zbuja ponoč, se sploh ne obremenjujem več zakaj je to, pa zakaj je ono, ker ne pridem nikamor. Zdaj si pač rečem ok, dajmo to skozi, pa gre.
kaštrun: zdaj bom pa jaz pametna, ker sem svoje opravlauser posted image , dajmo dajmo, pridna bit, niič foruma-aj te mal hecam. Upam da ti čimhitreje mine in da zmagaš seveda.
taška: jaz sm ga in ga vedno ne obožujem, ampak zarad šihta sem mogla začet. Zdaj sem se pa navadila, pa musko moram obvezno met, da mi ni dolgčas. Je pa zame edini šport, kjer se res ornk prešvicam in tudi kg gredo avtomatsko dol, čeprav takrat še več jem, kot zdaj.

clock-img

24.01.2008, 20:45

clock-img

forbiden

pencil-img

6

živjo ali se da dobiti geslo za slike pogledati? Zanima me kakšne male nagajvčke oziroma pridne otročke imaš. Ali se to da dobiti? Lp

clock-img

24.01.2008, 20:57

clock-img

taška30

pencil-img

2758

forbiden, sorry, ampak niti enega pametnega razloga ne najdem zakaj bi ti dala geslo. Ne poznam te, sploh ne vem nič o tebi, tko da...........sicer ne vem ali sprašuješ vse ali le Mojčco, pa vseeno.

Povej kaj o sebi za začetek.

clock-img

24.01.2008, 21:04

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Kaštrun, ampak ti nas pa res zanemarjaš!!!!user posted image user posted image
Kaj hočeš reči, da si nas komaj našla? A to pomeni, da na tanovi temi sploh še nisi nič napisala? Cccccc.

Pa ALESSA in Emina83 sta tudi nekam poniknili.user posted image

Men je pa že zdajle grozno, ker ne vem kako bom tole jutri speljala z Julijo in Mireno. Ob 7.45 imam uro, torej morava vstat ob 6.30 (sredi noči?!?), da se ob 7-ih odpokava od doma v center Lj, ne vem kaj naj s hrano, še manj si pa predstavljam sebe gor na G mizi, Julija pa zraven v lupinci? Al jo dam kar puzat po tleh ordinacije?user posted image user posted image  Ampak žal ne gre drugače. Potem greva pa še v mojo službo (upam, da bom jaz po posegu OK, a ve ste bile?), in bo Juli najbrž ful 'dobre' volje, vsa neprespana.user posted image  No, sicer tale služba ni nujna, ampak najavljam se že 100 let, pa sem mislila združit.
Eh, eh...

clock-img

24.01.2008, 21:09

clock-img

*piškotek*

pencil-img

1001

IZVIRNO SPOROČILO: taška30

forbiden, sorry, ampak niti enega pametnega razloga ne najdem zakaj bi ti dala geslo. Ne poznam te, sploh ne vem nič o tebi, tko da...........sicer ne vem ali sprašuješ vse ali le Mojčco, pa vseeno.

Povej kaj o sebi za začetek.




S temle se pa čisto strinjam, pojma nimamo kdo si in JAZ mojega gesla niti pod razno NE DAM!

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

clock-img

24.01.2008, 21:11

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: sabri

valika, a ti to resno s kovanci? Sem si probala predstavljat, pa mislim, da bi se mi samo iz enega šlaufka na drugega premikaluser posted image


ja, ampak tega  je že sto letuser posted image user posted image user posted image  - sedaj niti pod razno ne bi spravila tega skupajuser posted image

clock-img

24.01.2008, 21:16

clock-img

Anonimen

taška30 - dobro opravi jutriuser posted image . joj, si kar predstavljam julijo po tleh, pa grize neke kable tam v ordinaciji in vidva z G ostaneta v čisti temi.... potem pa domišljijauser posted image  
mogoče pa ti zaspi v avtu, saj bo za njo še sredi noči in jo kar neseš v lupinici v ordinacijo, kjer jo bodo ostale mamice malce popazile.
jaz sem tako hodla k zobarju. včasih sem potegnila voziček v ordinacijo - in je bil začuda mir - se ni nič ustrašila. ko pa sem imela obe s sabo, pa sem obe pustila zunaj in so jidve ostale mamice malo popazile. ful si ne moreš misliti, kako je folk prijazen, ko vidi, da rabiš pomočuser posted image

clock-img

24.01.2008, 21:20

clock-img

*piškotek*

pencil-img

1001

Pozdravljene!

Mali user posted image  že spančka od 19.45 in upam da bo danes bolj mirna noč. Sva bila pa tudi midva zunaj na sončku, potem pa sem imela še ogromno enega dela, pa moj nekaj dela na računalniku, tako da se vam na hitro oglašam.

Mojčca: kako je Matičev lulček??? Upam da že boljše!

Hariba: sem zelo vesela da ste boljše in predvsem da ste doma.

Lonib: ja smola glede tele službe, ampak bodi kar vztrajna, mi pa itak držimo pesti, da ti uspe čimprej najt kaj primernega

Kaštrun: a, dej??? A res si nas celo toliko zapostavila da si nas sedaj pod novim naslovom komaj našla? No, saj zastopim diploma in to, ampak malo pa verjetno le lahko skočiš vsaj prečekirat kaj dogaja, predvsem da mogoče ne zamudiš srečanaj (upam da boš utegnila za kako urco si vzet časa)

Zalbi: uživaj na trebušnem plesu....

Valika: a, daj? kovance po trebuhu? Dobra si, res!!!

Taška30: mirena - poseg je hitro končan, tako da kar se tega tiče da boš imela s seboj Julijo ni panike. Samo ne vem pa kako boš potem ko boš imela vstavljeno. Jaz sem mogla v ordinaciji v čakalnici počakat še pol ure in pa obvezno so mi naročili čimveč počivat čez cel dan. In sem bila res kar tako "švoh" in oslabljena cel dan, tako da je malega kar moj rihtal in vse ostalo tudi. Ne vem kako je bilo pri ostalih, te nočem nič strašit, samo pri meni je bilo tako in sem bila res celo popoldne bolj "omotična". Danes pa je že čisto OK.



_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

clock-img

24.01.2008, 21:25

clock-img

Anonimen

sem pogledala dr. housa na ORF1 - so me kar presenetiliuser posted image

sedaj pa grem spančkat - sem tako utrujena danes ...........

nočko vsem

user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem