writing-img

RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....

clock-img

12.04.2008, 00:45

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

IZVIRNO SPOROČILO: Samrela


ja verjetno si ze bla kdaj surlasta, pa te je ze vnaprej opozoril..



Dobro si me "skužila" Baguska user posted image  user posted image  user posted image



Ti samo beri baguSko. Ona obvlada.

Kako pa surla? Boš videla, kakšno surlo bo imel on, ker je ti ne boš imela. Saj jo pričakuje. Preseneti ga...Samrela... SE izplača... verjemi stari koki.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

12.04.2008, 00:51

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Ja, dolgčas po tebi in ko vidi, kako lepo je doma, ob tebi. Saj pri mojem je isto. Pa ta stavek, da je šel med prvimi ali celo prvi domov, je pri nas tudi na tapeti. Pa se ne sekiram, če je res ali ne. Najbrž na takšne način moški izrazijo, da so si želeli domov, k nam. Tisto, s "prvim iti domov" zveni pač bolj "strokovno".. Ja, ti naši možeki.

Mi je kar toplo pri srcu, ko pride mož domov, in reče, da je bilo fajn in lepo zunaj, vendar najlepše je pa doma. TO je zame kompliment.



hehe.. ja sej nekako mislim da res.. vsaj nakaze mi tko, da mu je blo dolgcas po meni.. :)) pa to, da je sel prvi domov - se tud jaz ne sekiram - jaz se temu stavku vedno fuuuull iz srca nasmejim.. ker itak vem da ni res, ampak ga pustim, da se sam sebi verjame.. hahaha.. :)) ja predvsem so strokovni in si zelijo, da nebi ble hude na njih.. :)) in da jih nebi kregale, kot to pocnejo mamice s sincki recimo, ko nekaj uspicijo.. :))

tud men je full toplo in lepo, ko mi rece, da mu je doma z mano najlepse.. in mi to seveda tud pokaze.. ;)

clock-img

12.04.2008, 00:52

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

IZVIRNO SPOROČILO: Samrela


ja verjetno si ze bla kdaj surlasta, pa te je ze vnaprej opozoril..



Dobro si me "skužila" Baguska user posted image  user posted image  user posted image



ja njega.. oziroma njegov stavek, ki si ga omenila.. user posted image

clock-img

12.04.2008, 00:53

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Boš videla, kakšno surlo bo imel on, ker je ti ne boš imela. Saj jo pričakuje. Preseneti ga...



tocno tko... user posted image

clock-img

12.04.2008, 01:01

clock-img

Samrela

pencil-img

217

Ne bom jo imela! Zanalašč! user posted image  user posted image  user posted image
Zdej mi pa še povejte kdo naj jutri ob 7h vstane in zrhta otroka? No, da slišim!

clock-img

12.04.2008, 01:04

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Kdor prvi vstane.user posted image  Mogoce pa niti on ne bo sel spat se... user posted image

Ne vem kaj tocno si hotla vprasat s tem vprasanjem.. ampak ponavadi tisti, ki je bolj spocit in ki je dlje spal, ne!? Al bi po tvoji logiki mogu on iz inata, ker je sel brez tebe v disko...? Potem se pa le se nisi pomirila, ampak se vedno surlo drzis. ;)

clock-img

12.04.2008, 01:12

clock-img

Samrela

pencil-img

217

Hja....ampak veš kaj Baguska...to pol ni več pošteno....user posted image   Najprej gre žurat, potem pa lahko še spi do 10h, jaz pa moram vstat! Da mi ne bo res surla spet zrasla!Ne...sej itak je jasno, da bom jaz vstala, zato je čas, da grem in se vsaj malo naspim.  Nisem tako kruta, da bi ga vrgla pokonci!
Hvala Basuska in ostale punce, ker ste mi bile dobra družba.

clock-img

12.04.2008, 01:16

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Nisem tako kruta, da bi ga vrgla pokonci!



Nisi tako kruta. Ampak najraje bi ga pa vseeno... no, vidim da si se nam prejle res mal zlagala, ko si rekla, da si se ze pomirila... Zakaj bi svojemu dragemu polena pod noge metala in se mu na tak nacin mascevala? Dej mal premisli... A tebi bi blo kul, ce bi se sla zabavat in bi on tebe tok zgodi vrgu pokonc, da zrihti otroke, ker si se ti sla zabavat, on pa je mogu bit doma user posted image

Vse se zacne v tebi... ne bodi nevoscljiva svojemu partnerju. On je zadnji, kateremu bi lahko bla... pa skodozeljna tud ves. Ocitno mu res ne privoscis, da se je sel zabavat.

clock-img

12.04.2008, 01:25

clock-img

Samrela

pencil-img

217

A tebi bi blo kul, ce bi se sla zabavat in bi on tebe tok zgodi vrgu pokonc, da zrihti otroke, ker si se ti sla zabavat, on pa je mogu bit doma



Sej sem rekla, da ga ne bom metala pokonci.

Ne Baguska... sem se pomirila, res. Mogoče me sam še mal nevoščljivost daje ampak bom prebolela. Nisem se zlagala, verjemi! Bom dokazala user posted image

clock-img

12.04.2008, 01:34

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

ok ok.. user posted image  sej te nisem hotla napadt.. brez zamere.. samo mal bl direktno sem ti povedala, kaksen obcutek si mi dala.. user posted image

clock-img

12.04.2008, 01:38

clock-img

Samrela

pencil-img

217

Kakšna zamera...lepo te prosim! Zdaj grem pa res spat!
Nočko in hvala še 1x!

clock-img

12.04.2008, 13:57

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

In?? Kako je blo? Si ga lepo sprejela?user posted image  Ga je cakal zjutraj vroc poljubcek in zajtrk na mizi??user posted image

clock-img

12.04.2008, 15:05

clock-img

Samrela

pencil-img

217

Ja, je bil priden in je prišel domov kmalu zatem, ko sem šla jaz spat. (Sem ga v polsnu še slišala) Zjutraj sem ga vprašala kako je bilo pa mi je mal povedal, nato pa sva se skoz neki zafrkavala na ta račun. user posted image  user posted image  user posted image  Je rekel, da je prišel prezgodaj domov in naj mu zato niti ne štejem tega "izhoda" - kot, da ga ni bilo. Bučko! Zdaj je ves zaspan in  skoz govori, da se tamali spi (jaz že vem komu se). No, pa se ga je končno ravnokar usmilila in sta šla spat.
Oh ti moški...z njimi je križ, brez njih pa še večji.

clock-img

12.04.2008, 20:28

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Lepo, lepo...Samrela... Drugič bo še prej doma...res...

Pa fajn se imejte čez vikend.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

14.04.2008, 08:19

clock-img

srki

pencil-img

9222

No, a ne, kako se da brez užaljenosti in raznih surl lepo nekaj prestat? če bi imela pa surlo pa ga podje****, bi bilo pa vse narobe, predvidevam.

clock-img

14.04.2008, 08:22

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

bi bilo pa vse narobe, predvidevam.



dobr predvidevas.. user posted image  pa sej to tud ona ze ve... ampak kr ni mogla iz koze.. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem