writing-img

RE: Nakupovanje v tujini

clock-img

30.11.2009, 20:51

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

OJLA!

1. Zanima me kam se splača v shopping v Italijo (obleke, čevlji,...), sam da ne gre za h&m, C&A in podobne trgovine kot so pri nas (razenče gre čist za drugo robo?

2, Nekdo mi je omenil, da naj bi bil pred Celovcem en nakupovalni center? A kdo kaj ve o tem in če ja kje je ta center.

THX

Ja pred celovcem je center. Če prideš čez Ljubel in se pelješ proti celovcu bo na levi strani ne moreš zgrešit.

clock-img

30.11.2009, 22:02

clock-img

krfjolca

pencil-img

3003

Ma, ta Sudpark v Celovcu je meni čist brezvezen. Je več v Cityparku ali v Qlandiji. Meni je bolj fajn v CityArkaden, je veliko več izbire, 3 nadstropja, je pa res, da so cene enake našim ali celo višje. Je pa meni že zato luštno it, da mal oči napasem, pa spijem tavelko porcijo Cafee Latte in zmažem kako slastno avstrijsko štrudlo user posted image . V Mirello pa mene kar odbija it. Saj vso robo od tam dobiš na ljubljanski tržnici, no user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem