writing-img

RE: PLENICE: Lidl, Hofer, Mueller, DM, ...

clock-img

12.05.2008, 10:04

clock-img

Neni13

pencil-img

391

Mi smo že tudi nekaj plenic sprobali. Zelo smo zadovoljni s Baby dry, kupljeno v Muellerju, dm Midi planice in tudi Lidlove Toujours so super. Dm in Lidl se mi zdita narejena iz podobnega materiala..Lidlove so samo zadaj malo višje, kar je velik +. Zadnjič nam je pa med prazniki zmanjkalo in je bil odprt samo Mercator. Kupila sem acive fit, čez 2 dni je imel tamal tako vneto ritko. user posted image

clock-img

12.05.2008, 11:10

clock-img

ataner

pencil-img

147

Hvala vam! A potem majo Lidlove Toujours višji hrbtni del? To je verjetno fajn, da kaj ne spolzi ven, ali? Pa imajo te za novorojenčka tudi?

No, bom sprobala prvo tele, pa bomo potem videli.
Vsaka beba je drugačna, a ne. user posted image

Mi je pa zanimivo, da sem že od VELIKO mamic slišala, da so te Lionstar user posted image , čeprav je v neki reklami bilo napisano, da so najboljše pleničke!! user posted image
Pa v naših okoliških vrtcih jih prakticirajo, mamice pa preklinjajo doma. user posted image

Kaj pa robčki za brisanje ritke? Te imate pa Pamersove??

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

clock-img

12.05.2008, 11:33

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

Meni so super mullerjeve,prav tako robčki,nad ta novimi lidlovimi sem pa totalno razočarana ker mi vsakič premočijo,tako da ostajam ma mullerjeih.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem