ćer babe, kako kaj
a sem vam že povedla, da sem na 4 ure na bolniški
to je pa zakon zdej, pa še to je naporno
ej, ti kolki, ma me bo preč spravlo tole
boli k svina, sem ko invalid, še iz sekreta ne morm vstat
drgač sem pa fajn
Ula pa tudi, tak cuker je, pa pravi car v vrtcu
pa dva nova zoba ma, zgornjo desno dvojko in spodnjo levo dvojko (al je glih kontra
). a je možno da bi jdej kar zadaj nekaj zrastlo
k ma mensezdi petice čist zatečene, prov tko bula je narejena in ogromen zob notri, zdej pa res ne vem,a gre to lepo po vrsti, al lahko kr tko zrastejo, prosto po prešernu?
sem ji zadnjič razlagala, da ma mamica dojenčka v trebuščku, pa tko čudno gleda in mi dviguje majico pa pravi ni ni
pa jji jaz še kar govorim, pa ona odšiiba v sobo in privleče onega svojega dojenčka in mi ga da, z onim pogledom, češ : evo, to je dojenček, kaj ti bedarije govoriš
svetovna je res, kake ma, se ji tolk presmejim, tak mali prismuk je
zdej grem pa po sladoled