writing-img

RE: Septembra pričakujemo ||

  
clock-img

13.09.2008, 07:53

clock-img

luna80

pencil-img

138

Lepo dobro jutro tudi z moje strani, čeprav je zunaj prav turobno.... bo pa to pravo vreme za pospravljanje....
Kočno po napornem tednu vikend, da se mal spočijem....user posted image user posted image user posted image user posted image Jeeeeeee.
Kavico sem že popila, še mal tukejle po računalniku pobrskam potem pa malo pospravljanja, pol pa še ene dve irci fitnesa.... jeeeeeeeeeeeee.

Seznamček ta mesec je pa kr mal khmmm moder prevečuser posted image user posted image . Ampak ni še konec meseca.

Bambinca kako je kej s tabo??? Te je obiskala grdobauser posted image .?
Gwenči moja pošiljam ti še en kup objemčkov, upam da si okej. Imaš ZS z moje strani, sem ti ga poslala v sredo.

Sončki 10, ti čestitam za user posted image . Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image . Sporoči še tvoj recept uspha.....user posted image user posted image

Ostalim pa pošiljam objemčke, in mislim na vas, brezskrbi.

Imejte lepo soboto.

clock-img

13.09.2008, 08:00

clock-img

sonček10

pencil-img

33

Se morm še enkrat zahvalit vsem, ki ste mi čestitali in tud navijali user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Upam, da se bo še bol zapolnil tale septemberski seznam z user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image , no sej smo šele na polovici septembra tko, da mislim, da se nas bo še kaj nekaj nabral, a ne user posted image  user posted image .

Berem vas redno, tko da k sm vidla da je ratal sončku85 sem si rekla in ti obupuješ že v drugem krogu. Mislm sm pa neučakana. Tko da sonček85 res vse čistitke, bravouser posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image .

Urša30 po odstranitvi pregrade boš 1,2,3 user posted image  srečka boš vidla.

Vas je veliko, tko da vsem želim user posted image  user posted image  in da se user posted image  ne prikaže.

Drugač pa že komi čakam pregled, sicer je še daleč, da vidm če je vse tko kot mora bit user posted image

clock-img

13.09.2008, 08:07

clock-img

sonček10

pencil-img

33

Luna80 kot vidm iz seznama je druga sobota tvoj dan za testek, a ne tko da držim pesti user posted image  user posted image  user posted image

Moj recept: mela sva srečo, pa ker sm mela čist očitne znake O :veliko sluzi, špikanje v predelu jajčnikov, pa slabo mi je blo, pa testek za ovulacijo sm delala in je pokazal rahlo črtico, po O pa dvig BT. Tko, da sva takrat veselo   user posted image user posted image user posted image  pa srečo sva imela in je kr ratal.

Če pa nimate teh znakov pa nič bat, ni čist nič narobe, sam user posted image user posted image user posted image  je treba na 2,3 dni in sigurno boste user posted image  user posted image . Če ne ta mesec pa naslednji. Pušenjak pravi, da je to itak loterija.

clock-img

13.09.2008, 08:10

clock-img

Arual

pencil-img

615

Ojla.
Kako kaj? No seznam je res nekoliko preveč moder, bomo pa zato zdaj me full pridne in bo naslednja polovica meseca tolkio bolj ROZA.
Pri nas so se začeli plodni dnevi. user posted image  Vendar bo akcije bolj tako tako, no nekako bomo že uredili, da bo čas za slončkanje. user posted image user posted image
Sem pa drugače zelo dobre volje sploh zato, ker so mi podaljšali absloventski staž za eno leto, tak da še mamo nekaj časa za faks, vmes pa veselo čakamo na user posted image user posted image .user posted image
Držim pesti za vse vas.
Lp

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

clock-img

13.09.2008, 08:17

clock-img

luna80

pencil-img

138

Sonček10, ja res sta mela srečo. Super, sem vesela zate!!! Sedej pa pazi na svojo pikico.
Mislm, da testa ne bo treba delat. Pride vedno točno!!!!!user posted image . Testov ne bom kupovala več, razen nče mi bo zamujjala tri tedne. Sem prakticirala par mesecev nazaj te teste. Haloo???? Samo denar nam pobirajo. Isto je s testi za ovulacijo!!!! Še nikol mi je niso pokazal, pa imam O ( tako je rekla G). Tko da testi so pri meni preteklost!!!

No ja itak je pa treba priuser posted image uživat..... in vzeto to  kot nekaj, kar vaju s partnerjem povezuje user posted image user posted image . No tko da nisem preveč obremenjena iz meseca v mesec. Rada pa spremljam RR in se veselim srečkuser posted image in objemem tiste, ki jih obiščeuser posted image .
Vsak dan je nakj posebnega in ga moramo znati uživati. jaz sem vesela že zato ker lahko normalno hodim, vidim, slišim itd..... tudi zdravje je v življenjubzelo pomembno in premalokrat se spomnimo na to!

Pa da ne bom preveč pametna izpadla.
user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.09.2008, 09:10

clock-img

bambinca

pencil-img

954

Žabicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kinnie 
komaja čakam da boš naša soborka!!!!
Sonči 10 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Luna, Žabica prišla je...s ful zamudeuser posted image mam v petek pregled.




_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

clock-img

13.09.2008, 10:22

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

jutroo! kako ste kej na ta turobni dan? pa kok se je shladil user posted image brrr!!

tiki, ja, tkole je pr men. dobr, da sem se zmigala k G, da lahko zdaj ukrepam dalje. kako si ti kej? sta  bila pridna s tvojim user posted image user posted image   upam, da ta mesec zagledaš pluseka, ti prvoščim fulluser posted image

sonček10, ja, tut jaz močno upam, da bo šlo potem vse lažje in da bom čimprej user posted image
drugač pa punce, jaz še vedno navijam user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.09.2008, 11:02

clock-img

miklarom

pencil-img

3654

ojla, punce! da se vam zopet malo javim. čestitke vsem novimuser posted image in srečnih user posted image mesecev. pri meni še ni nič novega. sedaj sem en teden doma k morem hodit na preglede in predpriprave pred oploditvijo, katera upam da bo še letos. imam pa občutek, da nekje okrog novega leta bo prišla moja velika sreča. in pol bota kar dveuser posted image user posted image .
in kako ste mi kaj vse? danes je pa tak mrzlo, da me kar strese ko ven pogledam. mislim da bo kmalu zima in z njo bo prišla naša velika sreča....


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

clock-img

13.09.2008, 11:19

clock-img

ulsi25

pencil-img

72

Kljub temu da sva bila ta mesec zelo zelo pridna me je user posted image  presenetila že včeraj. Zato ostajam vaša navijačica in upajmo da v tretje gre rado. Pa sem le mislila da bo naš prvi majčekuser posted image .

Za vse ki čakate na user posted image  pa veliko sreče in uspeha. držim pestke za vas

clock-img

13.09.2008, 12:18

clock-img

jazzz27

pencil-img

3975

bambinca...dobro bi bilo, da spremeniš avatar, ker imaš istega kot KAHLO, ki je sedaj že ponosna mamica. So mi skoraj učki ven padli, ker sem mislila kaj KAHLO dela tu....upam da ne zameriš, bi bilo pa fer ker je ona že dlje časa registrirana na RRju.


sonček 10...tebi pa čestitke obuser posted image

clock-img

13.09.2008, 13:53

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

ulsi25user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.09.2008, 17:19

clock-img

cuddy

pencil-img

187

Se čist strinjam z luno80.
Včasih pozabimo na to kolk nam je luštno, samo zaradi tega ker vidimo, slišimo in hodimo.




< Sporočilo je popravil cuddy -- 13.9.2008 17:21:06 >


_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

clock-img

13.09.2008, 18:48

clock-img

Gwendolen

pencil-img

923






user posted image
        



SEPTEMBERSKE BORKE   
oz.  user posted image pričakujemo septembra
                                     
 
xx.09. - iskrica 976
xx.09. - sonček10 - srečka user posted image - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
xx.09. - bambinca user posted image user posted image v nove boje
xx.09. - liam(5.krog) user posted image user posted image  v nove boje
xx.09. - bingo user posted image user posted image  v nove boje
xx.09. - nataša28
xx.09. - Majch(9.krog)
xx.09. - Cari(15.krog)
xx.09. - miklarom
xx.09. - pravoda(1.krog)
user posted image user posted image v nove boje
xx.09. - montyuser posted image user posted image  v nove boje
xx.09. - a.jrad
xx.09. - M1987(7.krog)
xx.09. - katka11(1.krog) user posted image user posted image  v nove boje
xx.09. - nia*
xx.09. - Ylenia
xx.09. - db
xx.09. - Tejchy25
xx.09. - pipika123
xx.09. - deja777(2.krog)
01.09. - aqua77(15.krog)  user posted image user posted image  v nove boje
01.09. - Anya22(9.krog)  user posted image user posted image v nove boje

01.09. - rebeka_(2.krog) - srečka user posted image - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

01.09. - murkica(12 krog)user posted image user posted image  v nove boje
02.09. - tropical(6.krog) - srečka  user posted image - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
02.09. - skuštrana suzi  user posted image user posted image v nove boje
03.09. - dulcinea user posted image user posted image v nove boje
03.09. - ...Martina...  user posted image user posted image v nove boje
03.09. - ptejka(2.krog) - srečka user posted image - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
03.09. -Anonimna slončica user posted image
04.09. - Auser posted image (4.krog) user posted image user posted image v nove boje
04.09. - little angel  user posted image user posted image v nove boje

05.09. - kalaxy  user posted image user posted image v nove boje

06.09. - Živa25(19.krog) user posted image user posted image v nove boje
06.09. - nhaya(24.krog) user posted image user posted image v nove boje
06.09. - Anonimna user posted image
06.09. - MašiKaši(2.krog)
  user posted image user posted image v nove boje
06.09. - Sulfinija user posted image user posted image v nove boje
07.09. - žabica00(2.krog) user posted image    v nove boje user posted image user posted image user posted image
09.09. - gwendolen  user posted image user posted image v nove boje 

06.09. - giotti (2.krog) user posted image    v nove boje user posted image user posted image user posted image
09.09. - Muca83(11.krog)
09.09. - crvicek
10.09. - obayifo user posted image user posted image v nove boje
10.09. - tane user posted image user posted image v nove boje
10.09. - tetka5 user posted image user posted image v nove boje
11.09. - pikachu

11.09. - abika
13.09. - didikaa(6.krog) user posted image user posted image v nove boje
13.09. - majca
14.09. - ulsi25(2.krog)  user posted image user posted image v nove boje
14.09. - sončki user posted image user posted image v nove boje
15.09. - Mojcak27

15.09. - s@nny
15.09. - malaštruca(1.krog)
16.09. - Tiki55(13.krog)

17.09. - natasa28(1.krog)
18.09. - andre3a
18.09. - METULJ1(21krog)
18.09. - ninca22(3.krog)
19.09. - pokica_
20.09. - mi3=
20.09. - tejč76

20.09. - misk2
20.09. - luna80
21.09. - Lopona(7.krog)
21.09. - ancica22(2.krog)
21.09. - cuddy(7.krog)
22.09. - MiSka_82(7.krog)
22.09. - LunaLuna
23.09. - yoliee
24.09. - Štručka1(3krog
24.09. - ziva1(10krog)
27.09. - aqua77 (16.krog) 
27.09. - DannyS(1.krog)
27.09. - BEBIII
27.09. - drašika(4.krog)
28.09. - Arual(12.krog)
28.09. - *alina*
29.09. - Inčika
29.09. - mama afrika(9.krog)
30.09. - Jane77
30.09. - tinč407
30.09. - kleja(13.krog)
30.09. - ...Martina...

 

nas je (bilo) 84 čakajočih na  user posted image   od tega že 4  user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image



 
user posted image


user posted image  NAVIJAČICEuser posted image


* spps user posted image
* aqua77
* trinity22
user posted image
* jjasna
user posted image
* KaTkA24
user posted image
* Tiki55
* skrivnost
* sonček85
user posted image
* pikicao.
* bambinca
* *kinnie*
* D.Mateja
* lucy86
* S*

* luna80
* monty
* tinuška
* anci banci
* Anonimna
* Anya22
* trinity22
* tane
* dini
* ursa30
* Auser posted image
* žabica00
* Gwendolen
* sonček10


user posted image     


NAŠA HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,
Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...


                      
  SEPTEMBERSKA STAVNICA

aqua77 - 24%
kleja 23,8%  


           
JANUAR.................................... 25,0% srečk nosečk  
FEBRUAR.................................. 19,4% srečk nosečk  
MAREC..................................... 20,9% srečk nosečk  
APRIL....................................... 23,7% srečk nosečk  
MAJ...........................................18,3% srečk nosečk  
JUNIJ.........................................22,5% srečk nosečk  
JULIJ .........................................21.8% srečk nosečk
AVGUST......................................19,3% srečk nosečk
SEPTEMBER.................................--,--% srečk nosečk




< Sporočilo je popravil Gwendolen -- 13.9.2008 18:49:00 >


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

clock-img

13.09.2008, 19:50

clock-img

sonček85

pencil-img

13816

Berem vas redno, tko da k sm vidla da je ratal sončku85 sem si rekla in ti obupuješ že v drugem krogu. Mislm sm pa neučakana. Tko da sonček85 res vse čistitke, bravo .



Ja sem  vesela ,da sem ti bila za v spodbudo in da si sdaj zagledala veliki in magični plus,sedaj se pa le čuvaj in razvajaj svojo pikicouser posted image user posted image

arual:bravo za faks,med tem pa še nosečnost.Držim pesti za oboje.user posted image user posted image

miklarom:držim pesti ,da bo okoli decembra tvoj čas,user posted image user posted image



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

clock-img

14.09.2008, 09:40

clock-img

Spewca

pencil-img

5

Pozdravček bejbe!

Evo, jst je nisem pričakovala 9.9. in tadadaaaam...NI prišla :) en dan je bil sicer samo rahlo rjavkast tok, to je pa to. Včeraj popoldne sem naredila BC in sta ble user posted image (druga sicer zelo nežno roza). No, ker sem ziheraš, sem danes zjutraj zopet naredila BC in rezultat je bil enak. Pol je bla sicer panika, zakaj je druga črtica tako nežne barve, ampak ko sem šla brat ringaraja, sem si oddahnila. Torej, jutri pokličem ginekologinjo...itak pa ne dojemam trenutno :) Čakam "atija" da pride domov, da mu povem user posted image

Čestitke tudi vsem drugim, ki vam je ratal, pa tud tistim, ki vam še bo!

clock-img

14.09.2008, 10:05

clock-img

Athina

pencil-img

319

Špewca user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitaaaaaaaaaam!

clock-img

14.09.2008, 11:21

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.09.2008, 11:38

clock-img

Arual

pencil-img

615

Ojla.

Čestitke novi srečki nosečki.
Mene grozno bolijo jajčniki, kar napoveduje ovulacijo user posted image user posted image . Tako da zdaj par dni akcija pol pa bo konc meseca user posted image user posted image .
Držim pesti za vse vas.
Lp

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

clock-img

14.09.2008, 12:27

clock-img

tinč407

pencil-img

666

prosim da me date dol iz seznama za pričakovanje user posted image  in me date na seznam za navijačice.

sem bila na ultrazvoku in se ne odzivam na klomifen tako da tudi foliklov ni in ne bo naše user posted image .

bom pa še naprej pridno in močno navijala za vse tiste ki še nestrpno pričakujete.
držim pestiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!

clock-img

14.09.2008, 14:31

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Nedeljski pozdrav!

Kje ste punce? Kako vam kažejo pluski in črtice? Upam, da vas ne preneča user posted image , tako kot bo verjetno vsak čas mene. Še kak dan počakam, pol se pa selim spet naprej...torej med oktoberke. Prej sem na wcju opazila roza izcedek, pomešan z belim tokom. Tako, da se že pripravlja smotka tečka. Nebi ji bilo treba več hodit, ko mi samo para živčkeuser posted image .
Sem pa pričakovala user posted image  od danes pa tja do petka. Zgleda, da se ne more učakat tega obiskauser posted image .

Naj bo vaša nedelja kljub dežju še naprej prijetna.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

14.09.2008, 14:36

clock-img

bambinca

pencil-img

954

tinč user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej se bo pa kako drugače uredilo a ne?

_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

clock-img

14.09.2008, 14:44

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Špewca čestitke  za user posted image

Tinč407 user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

14.09.2008, 18:16

clock-img

dini

pencil-img

3108

Kako ste punce?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

clock-img

14.09.2008, 19:16

clock-img

S*

pencil-img

3006

Špewca user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

clock-img

14.09.2008, 19:30

clock-img

LunaLuna

pencil-img

140

Specwa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bravo, bravo, bravo. Punce me tudi gremo za njo, kajne!?!?!?!?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem