writing-img

RE: IUI

  
clock-img

13.01.2009, 23:37

clock-img

Ejla

pencil-img

424

IZVIRNO SPOROČILO: Ejla

Danes sem bla v sližbi, ...



pa sem jo res sfalila user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.01.2009, 14:18

clock-img

Ejla

pencil-img

424

kittyy vidim te!?user posted image

clock-img

14.01.2009, 14:30

clock-img

Ejla

pencil-img

424

Punce, a če bi bla noseča bi me moglo zdej že kej šikat pa to..al pa kakšni čudni občutki, ker jaz se počutim čisto normalno, kot običajno...joj čeprav mi bl slabo kaže nočem še izgubit upanja za to rundo! Kok sem smotana!user posted image

clock-img

14.01.2009, 14:56

clock-img

kittyy

pencil-img

202

ja res malo cekiram,pa maile berem ker ji8h mam 100neprebranih.
EJLA,,,da nebi slucajno ze na zacetku obupala,dokler nic ne pritece imas vse sanse!!!!!
ja jst pa dons upam da zadnje pikanje,jutri UZ,pol vam pa sporocim naprej!
kako pa ostale?

clock-img

14.01.2009, 15:40

clock-img

HANYBANY

pencil-img

334

Helov
jst pa se poskušam naročit h G, ker nimam M, pa sem pogruntala, da se bom mogla prevozit 40 km do Ljubljane (do Leonišča) in se naročit osebno, ker telefonsko al pa po mailu to sploh ni  mogoče!!!!!!!!!
Še takrat ko koga pa le dobiš na telefon se pogovarja s tabo kot da si zadnja smet.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
In jutri si bom mogla vzet frej dan in it v Lj da me blagovoljijo gospodične oz. gospe naročit za pregled.

Ojej, se že bolje počutim, sem mogla dat ven. user posted image

clock-img

14.01.2009, 16:05

clock-img

kittyy

pencil-img

202

HANY,kdaj bi pa ti M mogla dobit?
a si mogoce kak test probala narest?

clock-img

14.01.2009, 18:30

clock-img

Ejla

pencil-img

424

Kokr sem jaz zastopla, hanybany sploh nima M, tko da ji bo G mogel urejat cikel.
Drgač pa hanybany prav res grozno, da me ki smo od dlje moramo tako brez veze, samo za se naročit gor in dol skakat. Sicer jaz nisem imela problema s tem, ker sem klicala Tatjano, pa je full prijazna...s kom si se pa ti menla?? A si se za h ginekologu naročala? Ti kar povej kar ti leži na duši, saj vidiš da smo vse na istem...mene so pri inseminaciji tako demoralizirali, da si že ves ta čas ko čakam sploh ne upam upati na ugoden rezultat...
...ampak kot je rekla, kittyy...ne smem niti slučajno že na začetku obupovat!! Hvala kittyy, res rabim malo spodbude.user posted image

clock-img

14.01.2009, 18:43

clock-img

boob

pencil-img

1127

dan punce,
vidim da ste kr zgovorne. . no pa da nebi katera obupala, sploh pisat nesmete o tem!!!!
HANYBANY a ne čakaš ti za IUI, zakaj se moreš pa naročit?
kittyy jutri se bova pa vidle na UZ, jst bom probala bit že pred 7 tam, da pridem čim prej na vrsto. . čr boš vidla eno bunko user posted image  z rdečimo lasni-kratkimi in rdečo jopco, sm to jst. . tako da lahk prideš do mene pa bova mal poklepetale. . user posted image  da nama nebo tok dougcajt k bomo čakale. .

clock-img

14.01.2009, 19:29

clock-img

neela

pencil-img

2128

'čeeerr.....

Ejla - da slučajno ne vržeš puške v koruzo!!! Res je, da je do 28-tega še nekaj dni, zato odmisli iskanje znakov 'je al ni'. Skratka zaposli se z vsakdanjimi dnevi....me bomo pa navijale zate naprej....user posted image

HANYBANY - kaj na čisto nobeno št. se ti ne oglasijo??? Pa tud na mail ne odgovarjajo??? Hmmmm....meni so vedno v enem dnevu odgovorili po mailu.... Jaz vsekakor ne bi hodila gor...raje se 'usedem' na telefon in težim...user posted image user posted image user posted image

boob in kittyy - jutri se izkažita....me smo z vami in user posted image za vaju! Jutri pa takoj poročilo!!!

clock-img

14.01.2009, 20:03

clock-img

kimsy

pencil-img

904

ANYBANY - lako mi na zasebni pošlješ podatke (ime, priimei in ginekolog)pa te jst v petek prjavm, k bom lih tam. Sej kartonček ni pomemben!

clock-img

15.01.2009, 10:55

clock-img

HANYBANY

pencil-img

334

ja dekleta hvala ko me zastopte.user posted image
Stvar je v tem da moram it do dr. Bokalove ki mi je delala laparo septembra al pa do dr. Možine, ker še od septembra nimam M, vabilo za IUI sem pa že dobila.

clock-img

15.01.2009, 13:34

clock-img

boob

pencil-img

1127

oooo dan punce,

HANYBANI pa si vedno mela tako neredne user posted image  . . upam da si se danes uspela naročit.

No jaz sem pa iz 1UZ in moj pridelek (baje da je ful uredu za 1UZ), na vsaki strani sta po 2 - 11 in14 na drugi pa 12 in 14, zdej mam pa v soboto.
kittyy kako je šlo pa tebi?
aja ša naj povem da sva se z kittyy spoznale, sam škoda k se je men tok mudilo, drgač bi pa lahk šle na kašno kavico . . no pa drugič, a ne?

clock-img

15.01.2009, 17:50

clock-img

kittyy

pencil-img

202

evo mene.
jah jst in moji pridelki so bolj tko tko,ena stran 14,druga 15,se dve inekciji moram dobit,tko da imam v sobo to se en UZ (boob,zopet bova skupaj),pol pa upam da je ze cas da dobim v soboto stopko in v ponedeljek IUI.
BOOB,upam da si vse uredila.
drugac sem pa po teh inekcijah tolk zanic,sam spim,zdej sem se od dveh zbudila,kriza.upam da tokrat rata,ker je kar naporno.

clock-img

15.01.2009, 18:08

clock-img

boob

pencil-img

1127

ooj,
ja ja sm vse uredila, sm šla najprej na zdravniški, pol sm se pa vrnla nazaj po zdravila, pa je rekla s.Renata, da je bla zjutri cela norišnica-ful gužva.
oo spet bova skupi. . . jst bom probala še mojga mal, da gre zmano v soboto.

clock-img

15.01.2009, 20:59

clock-img

Ejla

pencil-img

424

boob čestitke za pridno rastče folikle!!!To pa si jih fejst pognojilauser posted image user posted image user posted image Kakšen je recept?
kitty tudi tvoji niso slabi, bo pač treba še malo potrpet in jih še malo poredit...v ponedeljek pa davajuser posted image

Lahko pa da bosta boob in kittyy imela hkrati IUI in hkrati rodile...no, vsaj blizu!!! Stiskam pesti za obe.

Pr meni nič novega, nobenega špikanja...nič od nič...vse kar imam so slabosti po tem ko pogoltnem Elevit...to se ne šteje , ne?! user posted image user posted image
Ah, v soboto si dam inekcijo za podporo morebitne nosečnosti...pol pa moram počakat še vsaj 10 dni...al kako je že? No, bi bilo pošteno in statistično fer , da kateri tudi prvi IUI uspe, kajne? Zdaj pa si že preveč drznem,a ne?

clock-img

15.01.2009, 21:04

clock-img

kittyy

pencil-img

202

EJLA,to razmisljanje mi je pa ze bolj vsec.user posted image user posted image user posted image
zakaj pa nebi kateri prvic uspelo.
mogoce nama z boob uspe v drugo,pa bova res obe hkrati nosecke.v soboto bom pomoje tud jaz svojga nastimala da gre zraven.

clock-img

16.01.2009, 08:59

clock-img

boob

pencil-img

1127

oo jutro babe user posted image

ejla, dej še enkrat povej user posted image   je tok lepo slišat, a ne kittyy?   ti pa le glej da nas boš vodila user posted image user posted image user posted image

kittyy kr prpeliga sabo

clock-img

16.01.2009, 13:15

clock-img

Fargesia

pencil-img

5014

no pa smo pri nas tud zaštartali...

moja m je prišla v polne sijaju in bolečini, tak da mam 27.1. prvi UZ...pa IUI nekje 31.1.al pa 1.2. ta postopek bo uspešen in najin plus bova zagledala 18.2.!!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

clock-img

16.01.2009, 13:27

clock-img

boob

pencil-img

1127

fargi tako se goviri user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image

clock-img

16.01.2009, 14:05

clock-img

Ejla

pencil-img

424

ja, ja kittyy pa boob bosta skupaj se prebijali skozi nosečniške težave in skupaj zibali pa kupčke podirali...pa take velike polne joške bosta dobili kot najstnici..user posted image user posted image user posted image

no, fargi, je bil že čas da tud pri vas zalaufate!!!user posted image user posted image user posted image Takrat ko boš ti na IUI, bomo se mi že veselili in skakali za user posted image ali user posted image ...Močno upam!!!

clock-img

16.01.2009, 14:08

clock-img

boob

pencil-img

1127

ejla. . . midve z kittyy imava že tko take joške k najstnice . . hahahah. . kaj bo šele pol. . .user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.01.2009, 15:52

clock-img

Ejla

pencil-img

424

IZVIRNO SPOROČILO: boob

ejla. . . midve z kittyy imava že tko take joške k najstnice . . hahahah. . kaj bo šele pol. . .user posted image user posted image user posted image


aja, ti nesramniceuser posted image , moje pa  po silnem vlečenju hčerkice že mal proti tlem silijouser posted image ... ma jih bo tale malček, ki bo kmalu napoti(oz. lahko je že) za nekaj časa spet gor postavu...tko da računam poleti, kak dober dekolte nosit...

< Sporočilo je popravil Ejla -- 16.1.2009 15:54:27 >

clock-img

16.01.2009, 17:07

clock-img

buča

pencil-img

825

no,še pozdrav z moje strani,od moje malenkosti.Mogoče me bo katera prepoznala po nicku,tako,da bo vedla,da eno lepo pupo že imam-piko,ki bo stara maja 6 let.Imela pa sem že ss v 19 in v 8 tednu.V glavnem,sedaj nama že 4 leta ne uspe,zato grem v postopek iui.Veliko ljudi mi reče,kaj se silim,če ne rata več,ne rata.Eno pupo imata in to je to.Tako,da se bo verjetno tud tle kšna našla,ki bo mislila isto.Vsem,ki me poznajo,pa govorim,da če bi imela še enega,ne bi več utrujalauser posted image user posted image
Danes sem bila zjutraj na uz,ker jemljem gonal(by the way,jedla sem tud klomifen,pa ni bilo nič haska).Na uz sem imela folikle velikosti(8,dan ciklusa)13,14 desno in 16,17,13,13 levo.endiometrij pa 11 cm.Jutri imam zjutraj še en uz,potem pa bomo vidli kako naprej.
Tiste,ki jutri pridejo,pa naj me kar ogovorijo-sem temna,na paža,90-60-90user posted image user posted image user posted image ,pa bomo šle na kšno kavico.
Aja,zakaj te pošljejo na ivf?Oz.kdaj?Tenk juuser posted image

clock-img

16.01.2009, 17:57

clock-img

kittyy

pencil-img

202

FARGI,ti tolk lepo napises da se nam vsem moralo dvignes,.....
BOOB,lepo da se namesto meno odgovarjas,ja sam res kasne bova ko bova nosecke,pomoje da modrcka tolk velikih stevilk sploh nimajo,...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sej jutri se pa vidimo,kdaj uletita?sej je od pol osmih naprej,a ne?

BUČA,dobrodosla,upam da tudi tebi kaj hitro rata biti user posted image

tudi na vse ostale mislimuser posted image user posted image

clock-img

16.01.2009, 18:21

clock-img

neela

pencil-img

2128

kittyy in boob - user posted image ...mislim, da je user posted image že prejela vajine koordinate! Bravo!

buča - pozdravljena! Moje skromno mnenje: tvoji rezultati so ne samo dobri - FANTASTIČNI!!! user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem