writing-img

glede konstruktivnih debat...

  
clock-img

11.04.2005, 12:56

clock-img

Bela

pencil-img

731

...ni jih parv dosti na forumu, pravzaprav se najde kakšna glih za vzorc,pa me mal zanima kakšna področja so vam interesantna, da bo o čem govort, pa se bo mogoče kaj izcinilo.
Naprimer prej sm odprla temo o sadju in zelenjavi, pa o genski prehrani, pa je bil odziv res žalosten v smislu...That's life! in še en...najboljš da se zaprem v komoro do konc življenja, če mam za razmišljat o tem!
Mogoče res ni tema, ki bi koga zanimala, zato pa priporočam da se odprete in poveste o čem rade govorite, poleg ostalih malenkosti, s katerimi se srečujemo tu vsak dan.
Pa ne me kregat, češ, da če te ne zanima pej dalje, prosim...rada bi sam da se ta NV mal popestri:)
Na plan z idejami!

clock-img

11.04.2005, 12:57

clock-img

Anonimen

Zame je danes najboljša zezenja pa klobasanja 4. del.

Konstruktivna :zmeden2: Začnite, pa gremo dalje. Samo ne že 1000 krat prežvečenih, prosim.

clock-img

11.04.2005, 12:59

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

jaz sem tudi danes nekaj "pametnega" vprašala, pa je odziv bolj tko tko oz. tak tak ;)

clock-img

11.04.2005, 13:01

clock-img

Anonimen

Čakte da tapametne gor pridejo. Jst sm pr taglupih, sori.

clock-img

11.04.2005, 13:01

clock-img

Anonimen

Ma pri meni je čist odvisno od razpoloženja. Danes mi mogoče ni interesantno debatirat o tvoji temi, jutri mi pa mogoče bo ampak bo tema žal verjetno že na drugi strani.

Katere teme so mi zanimive? hmmm kaj jaz vem, bolj vem, katere mi niso.
Rada pa odgovorim na temo, na katero ni nobenega odgovora ali le en, ker vem, da je meni tudi bad, če meni nihče ne odgovori.

clock-img

11.04.2005, 13:04

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

priznam - v glavnem raje klobasam, tako kot ti al binca ali pa naša domačica8),... :)-

clock-img

11.04.2005, 13:05

clock-img

Anonimen

Kaj naj odgovarjam?
ostanki usnja - pojma nimam
čudodelci - pojma nimam
preživela 1. pregled - in kaj naj vidim
verz - pojma nimam
tale e-foto - se mi ne sanja
film Prešeren - se mi ne sanja
perzijske - me ne zanima
Rožna dolina - kje je že to
vabilo - me ne zanima

Torej mi ostane samo klobasanje. Moram pa reči, da sem imela danes eno zelo koristno, konstruktivno , sicer izjemno kratko, a plodno debato z viv. Evo, to je vse.


clock-img

11.04.2005, 13:06

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jaz sem pa bolj vohunka, veliko preberem, mal napišem, pa še takrat raje klobasam. :zmeden::)-:zmeden:

clock-img

11.04.2005, 13:07

clock-img

Anonimen

Kar pomeni, da se v končni fazi tega foruma čez noč (niti čez dan) ne da spremeniti ;)

clock-img

11.04.2005, 13:10

clock-img

anadejka

pencil-img

1742

Pa ga tut ni treba spreminjat,ker z njim ni čist nč narobe

clock-img

11.04.2005, 13:11

clock-img

nejcko

pencil-img

6556

Jaz se podpišem kar pod Aljin post. Odvisno od dneva, razpoloženja in časa. Skušam pa pri "resnih" temah odgovorit predvsem takrat, kadar se mi zdi, da imam kaj pametnega za povedat, da lahko s svojo izkušnjo komu pomagam ali kaj podobnega. Če je že veliko odgovorov, jaz pa nimam kaj novega dodat, se mi pač ne da niti odgovarjat.

Jana - tvoja debata pa je dosegla dober odziv, če mene vprašaš.

Aja, kar se pa čvekanja in blebetanja tiče je pa tudi odvisno od dneva in od tem ostalih debat na vseh podforumih.

clock-img

11.04.2005, 13:11

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

itak smo že prejšnji teden ugotovile, da nikoli ne bo vse vsem všeč in nikoli ne bo ta forum (ali pa kateri koli drug) zadovoljil vsa naša pričakovanja oz. vse naše potrebe - tako pač je!;)

clock-img

11.04.2005, 13:27

clock-img

Rozalija

pencil-img

285

Tele konstruktivne debate so take, da kar je zame konstruktivno je za drugega bla bla.

Drgač pa zadnje teme na tem forumu.... podobno kot AlBina.... z razliko, da Rožna dolina.... še par ovinkov pa bom doma.

clock-img

11.04.2005, 13:28

clock-img

TARA in MAJ

pencil-img

2287

men je pa tuki vse všeč če ne drugač pa te lušne čmrlčke pogledam.Odgovarjam pa bolj nahitro ker ni časa pa na teme ki mi pašejo.
Se pa najde za vsakega nekaj:):)

clock-img

11.04.2005, 13:28

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Nazalost sem tvojo temo videla sele sedaj. Mogoce bi morala malo drugace zastaviti temo sporocila. Ko sem na hitro preletela sporocila, sem pac mislila da gre za kaksna vprasanja glede prehrane s sadjem in zelenjavo. Je pa res, da zaradi kolicine debat brez nekega cilja tezko najdemo eno temo na katero bi odgovarjali. Se le-ta izgubi med naslovi ostalih tem in jo spregledamo..

Sama zelo rada govorim o marsicem. Cist vseeno, samo da ni cvekanje tja tri v dni. To pocnem na ircu, ce imam cas..

clock-img

11.04.2005, 13:29

clock-img

Bela

pencil-img

731

Odvisno od dneva...prav:)...ma še zmjri niste povedale o področjih, ki vas zanimajo, al vas prow neč ne briga, pr oštji!!!:)-

clock-img

11.04.2005, 13:30

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

podrocja: varstvo narave, problemi clovestva, verske tematike, hobiji, narava, domace zivali

clock-img

11.04.2005, 13:37

clock-img

Anonimen

Jaz imam ponavadi bolj malo časa, kako urco zvečer, zato večinoma preberem res samo tisto, kar me po naslovih zanima. Odgovarjam pa na nekatere teme, kjer se sprašuje po mnenju, predvsem pa tam, kjer lahko dam kak pameten (= uporaben) nasvet.
Tudi sama sem dobila veliko pametnih nasvetov - od začetka nosečnosti dalje - ki so mi prihranili marsikatero pot in marsikateri stres - zato rada pomagam. Ponavadi najprej preberem take, kjer piše "pomoč, prosim" ali kaj podobnega.
Če imam s čim sama problem, prej vprašam tukaj kot zdravnika, imam v uporabnice foruma večje zaupanje! Pa tudi, ko berem težave drugih, se pomirim, ker vidim, da so moje(naše) težave čisto običajne in ne kaj izrazito hudega.
Torej večinoma odpiram teme, ki se nanašajo na trenutni problem, ki ga imam z otrokom, drugače pa ne.
Bom pa tisto o zelenjavi komentirala zvečer, ko bo več časa :).

clock-img

11.04.2005, 13:38

clock-img

nejcko

pencil-img

6556



Isto kot Seven. Pa še socialne tematike, politika (včasih).

clock-img

11.04.2005, 13:42

clock-img

Bela

pencil-img

731

Ne sej drugi forumi so čisto vrhunski,in odgovori hitri in zelo uporabni...kar se tega tiče kapo dol vsem skupaj:)
Sam ta NV, je mal neplodn bi se reklo, lahko tako a ne:)-
Ok, sej ni problema, sam mnenje sem podala, jast ga gvišno ne bom spremenila, bom poskusla še s kakšno "konstruktivno" tematiko:)

clock-img

11.04.2005, 13:46

clock-img

india

pencil-img

5342

Ja,Bela se strinjam s teboj v popolnosti. Pri meni je sedaj pač tako, da pogledam na RR le vsake toliko,ker mi enostavno zmanjkuje časa in Marka lovim po celi hiši.
Kar se tiče tematik: tudi jaz sem včeraj hotela malo o TV programu razglabljat, pa je bil odziv zelo slab, o veri ne bom komentirala, ker me ne zanima,politika je prenaporna in preveč me zamori, kar pa se tiče drugega : otroci, knjige, ostala literatura, ustvarjanje takšno in drugačno, težave in veselje pri odraščanju otrok, socialna tematika, živali, ratlinje,......
Včasih je prav teško zastavit kakšno resno temo, ker potem dobiš par odgovorov in konec.
Pa tudi čvek v tri dni mi zelo pride prav, ker se vsaj malo sprostim, mi pa ugaja tist Zarin post o neumnih debatah, saj se potem vse zgrne tja.

clock-img

11.04.2005, 13:51

clock-img

Anonimen


"Sam ta NV, je mal neplodn bi se reklo, lahko tako a ne"
Ja, ljubica, saj to je namen, ostali so pa "konstruktivni" .

Pa nehejte se že ubadat s tem, kaj je in kaj ni konstruktivno.

clock-img

11.04.2005, 13:52

clock-img

Anonimen

Miška pa saj mo se razpričale o TV programih včeraj.
Sam ko pa je tako malo za debatirat.Nekatere gledamo tuje programe.:zmeden:

clock-img

11.04.2005, 13:54

clock-img

india

pencil-img

5342

Ja, Neva, smo se, ampak na žalost nas je čvekalo o tem le nekaj, lahko bi nas bilo več,...sicer pa, morda bo kdaj kdo še odprl to temo, pa bodo takrat odgovarjali drugi,...saj to je pa to,kar mene moti, da se teme prevečkrat podvajajo....:(:(:(

clock-img

11.04.2005, 13:55

clock-img

Anonimen

Se mi zdi, da smo pri variaciji na isto temo št. 9 :zmeden2:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem