lla user posted image user posted image user posted image za vrtčevsko veselje! Uživajte danes na nastopu. Pa poročaj, kako je blo!
blo je super
tamali so pršli na špagci na oder

mogl bi odplesat uno - medo dela copa copa, zajček dela hop hop hop, mala miška tik tik tik tik

in so seveda zmrznili

ula copa copa je še nardila, pol pa tud njej ni blo nč več jasno, k so vsi sam stali, pa eni jokali in tko

so pa največji aplavz pokasirali
smo ostali do konca, sem mislila da bomo mogl prej it, sam ji je blo ful všeč, je skoz plesala pod odrom, ploskala in se drla še, še, še lalalala

neo je pa spal v slingu
se podpišem pod rumbo, kar se grizenja tiče

mi zaenkrat nimamo teh težav, ula sicer je naju parkrat ugriznila, tko med igro, kot bi iz veselja al kaj vem

sam sma ji nekak dopovedla, da se to ne dela, da to ni ok...sem pa takrat v vrtcu povedla, da doma grize in da nej bojo pozorne, če bi se to tud tam dogajalo, pa menda ni blo nikoli. je pa na prvem sestanku ena mamica povedla, da njen ful grize in da sploh ne ve kaj naj in da že v naprej prosi za razumevanje, da se ful trudjo ga odvadit in da tud vzgojiteljice prosi, nej bojo pozorne in nej ga v tej smeri nekak poskušajo, da se ne dela itd. tko da smo vedli, sam do zdej ni blo nikoli nič narobe.