writing-img

RE: Če odteče voda in ni popadkov

clock-img

03.08.2009, 21:54

clock-img

Anonimen

Ma ful ti trebuh uplahne, to je vse kar sem čutila jaz. Pa eno praznino čutiš v trebuhu.

clock-img

04.08.2009, 22:44

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Jaz imam pa eno mogoče mal neumno vprašanje. Ampak nimam izkušenj z odtekanjem vode, tako da ne vem, kako to zgleda.  user posted image user posted image
Finta je  v tem, da smo trenutno na morju, tako da sem non stop v vodi. Do PDP še 4 tedne, domov gremo čez 10 dni. Kaj če mi začne v morju ali bazenu voda odtekat? Sej hodim na vsake toliko ven pa se posušim, tako da takrat bi že opazila, ampak a to načeloma traja neki časa pa po malem odteka ali je lahko tud recimo v petih minutah? Kolikor berem poste, drugih "simptomov" razen mokrih hlač sploh ni, npr.popadkov ali da bi kaj čutile. Moj je čist paničen in mi vsake pet minut teži, naj grem iz vode.
Aja še to - glede na to, da so nam v materinski šoli prvič rekli, da če ti vsa voda odteče, je treba ležat in rešilca klicat - jaz imam namen sest v avto in se odpeljat čez mejo vsaj do Izole (mož bo vozil, ne jaz, da ne bo pomote), če bo šlo (smo blizu Pule). Al je lahko kaj narobe? user posted image
Mal sem zmedena, prvič je bilo vse čist šolsko - popadki vso noč, zjutraj v P, tam so mi predrli mehur, plodovnica odtekla in sem rodila v 2 urah s svojimi popadki.
user posted image



Mislim, da za to je pa tako malo možnosti, ZmajTolovaj, da se nikar ne obremenjuj s tem. Rajš uživaj!

clock-img

05.08.2009, 15:31

clock-img

ZmajTolovaj

pencil-img

3274

Mislim, Meta, HVALA, da je še kdo mojih misli user posted image user posted image user posted image
Sam ta moj zganja paniko, ko da bo jutri konec sveta.
Jaz čist uživam.  user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

clock-img

05.08.2009, 23:19

clock-img

kaminek

pencil-img

1728

ko ti začne odtekat voda, morš v roku 48 ur rodit, drgač lahko pride do komplikacij (preventivno so men direkt v žilo na vsakih 8 ur vbrizgali antibiotik, da je user posted image  in mene zaščitil pred morebitnimi okužbami, ker ko ti voda začne odtekat, ni v posteljici več "sterilno"). men je voda odtekla v soboto ob 6 zjutraj in ker nism mela nč svojih popadkov, sm šla v nedeljo ob 9.15 v porodno in sm dobila umetne, rodila pa ob 22.24 isti dan. odtekala mi je pa postopoma, se mi ni kr vlila in definitvno čustiš, da gre iz "druge" luknjeuser posted image .

nam so tud v MŠ razlagal, da ne smeš hodt, če ti odteče, da morš ležat itd. itd. pol sm pa tud jst mogla sama vse narest. izpred P sama it do oddelka in pol tud v porodno, tko da ni to čist res, kaj povedo v MŠ, kako to poteka. pa mene ni noben vprašal, kako je otrok obrnjen-recimo vratarka, k je rekla, da naj kr grem peš na oddelekuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem